Jump to content
Dogomania

Diana wychudzone nieszczęście z lasu w BDT


Moli@

Recommended Posts

Fabia z Radys od środy w DS..., wczoraj dostałam info, że czuje się dobrze, po terenie / domu biega za koleżanką. Obie panny śpią w wyrku ,) Rodzina zachwycona, oby tak dalej :)

Gucio z Radys, wczoraj usunięto szwy po kastracji, zaszczepiono - pakiet, zaczipowano (czip zarejestrowany w międzynarodowej bazie). W niedzielę, ma przyjechać zainteresowana  adopcją Rodzina. Proszę trzymać kciuki za Gucia :)

 

100_3707.JPG

100_3710.JPG

 

Na dziś zaplanowana jest akcja... ratujemy kojec ,)

Wczoraj przywiozłam z tartaku deski, musiałam okorować (rąk nie czuję). Do wymiany jest drewniane zabezpieczenie bocznej ścianki (osłona przed wiatrem, deszczem).., wewnątrz dodatkowo trzy ściany zostaną zabezpieczone blachą. Będzie się działo..., Julcia się zdziwi ,)

Link to comment
Share on other sites

Gustaw z Radys :)

12 kwietnia przyjechał smutny wychudzony szkielecik, ...., chory, na granicy życia i śmierci. Dwie lecznice walczyły o życie chłopczyka..., na czuja bo brak kasy na badania...., jedynie test na nosówkę (wynik ujemny) zrobiony. Przez dwa tygodnie po dwa zastrzyki dziennie..., kilka wizyt w lecznicach..., karma weterynaryjna. Udało się uratować Gucia :) Nadal powinien być na dobrej, łatwostrawnej karmie ale dług w lecznicy - w Michałowie, trzeba spłacić..., ( zbiórka w necie ale nadal brakuje około 300zł..., faktura wystawiona na PsieSieroty).

Faktura z lecznicy w Białym + leki zapłacono gotówką (paragon) około 140zł - zapłaciła Pani Monika, pokryła też koszt transportu z Radys, kupiła karmę ( dodatkowo - nie ujęta w fakturze z lecznicy )

Staram się nie prosić...nie lubię, nie umiem :( ale tym razem dla pieska, któremu udało się wyrwać z Radys i zwiać kostusze..., może ktoś podaruje trochę karmy?

100_3773.JPG

100_3297.JPG

100_3427.JPG

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, zuanna napisał:

Moli, a jaką karmę masz na myśli?

 

https://www.bitiba.pl/shop/karma_dla_psa/sucha_karma_dla_psa/eukanuba_veterinary_diets/intestinal/658844?gclid=EAIaIQobChMIq6CDtvCx4gIVBMAYCh0dowqrEAQYBSABEgJXWfD_BwE

 

na przykład taką...

... może ktoś ma pomysł na inną?

Gucio miał bardzo duże problemy z układem pokarmowym spowodowane potwornym zarobaczeniem. Podejrzewano robaczycę narządów wewnętrznych między innymi serca. Utrzymująca się biegunka z samych jajeczek i robali. Przy ucisku brzuszka - beknięcie i zapach padliny + o podobnym odorze gazy. Brzuszek bolący...

Były szmery w sercu, oskrzelach i krtani. Stan zapalny, gorączka..., utrzymujący się ropny wyciek z oczu i nosa.

Gucio to była kupka nieszczęścia :( Bardzo chciał żyć, walczył..., poddawał się zabiegom, nigdy nie warknął, nie uciekał chyba czuł że bez pomocy człowieka nie przeżyje.

Dostawał karmę weterynaryjną ale trzeba powoli z niej schodzić. Teraz dostaje Brit ale to dla niego za duży przeskok co widać po kupkach.

 

ps:, Gucio miał robione w domu inhalacje - zlecenie wetki, miedzy innymi z antybiotykiem..., ze zwykłego domowego inhalatora. Znosił to bardzo dzielnie..., wkładał nosek....oddychał. Były problemy z oddychaniem /duszność, po inhalacji spał spokojnie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.04.2019 o 19:09, Moli@ napisał:

Kupiłam tablety od robali..., jutro rano podam.

Wszystkie psy będą odrobaczone.

Dianka odrobaczona w ubiegłym tygodniu - pasożytów nie było, zabiegu nie powtarzam.

Koszt: 80,00zł / 16.04 - 47,50zł (Roxi, Mela, Julka, Stefania) = 32,50zł

- 7,50zł (Roxi - 1,5tab)

- 7,50zł (Mela - 1,5tab)

- 22,50zł  (Julka - 4,5tab)

- 10,00zł (Stefania - 2tab)

________________

, 32,50zł

 50,00zł / 29.03 od E.R. dla "psy i spółka" - 32,50zł (odrobaczenie)/ 16.04

Na koncie - 17,50zł / 16.04 "psy i spółka"

 

 

100_3226.JPG

 

 

 

Na koncie - 17,50zł / 16.04 "psy i spółka"

+ 50,00zł / 29,04  E.R. "psy i spółka"

__________________

67,50zł / 24.05

Dziękuję bardzo :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, zuanna napisał:

Moli, wyślij mi proszę na pw dane do wysyłki i nr telefonu dla kuriera. Chyba że w tygodniu planujesz wizytę w Białymstoku ;)

Raz, dwa razy w tygodniu wpadam do Białego :)

Adres wysyłam na pw...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.05.2019 o 17:59, zuanna napisał:

Moli, wyślij mi proszę na pw dane do wysyłki i nr telefonu dla kuriera. Chyba że w tygodniu planujesz wizytę w Białymstoku ;)

Odebrałam pyszności dla Gucia..., suchą karmę, puchy i żwacze.

Zuanna, dziękuję bardzo :)

100_3872.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...