Jump to content
Dogomania

Diana wychudzone nieszczęście z lasu w BDT


Moli@

Recommended Posts

Od kilku lat mieszkamy z psami na wsi i bardzo się cieszę że udaje się utrzymać dobrosąsiedzkie kontakty :)

W tym roku sąsiedzi zaproponowali nam użytkowanie dwóch niedużych szklarni i małego zagonka...hihihi ja i uprawy. 

Mieszkać na wsi i nie mieć swoich warzyw! ,) dla nich to nie do pomyślenia ,)

Ciekawa jestem co urośnie :D...posadziłam pomidory, paprykę wysiałam ogórki. Na zagonkach szpinak, sałatę, pietruszkę i koperek naciowy, fasolkę szparagową...dynię, kalarepkę...dokupię cukinię. No i zostałam wsiową babą ;D

100_8399.JPG

100_8397.JPG

100_8396.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, rozi napisał:

Ty daj tym pomidorom podpory i podwiązuj, bo Ci się połamią  :)  Zazdroszczę, ja mam tylko balkon.

hihihi mam podwiązywać do zamocowanych prętów u góry hihi ale zrobienie "fachowej" pętelki to dopiero ubaw...przeszłam szkolenie ;D

Fajna zabawa...coś nowego odskocznia od codziennych obowiązków no i z sąsiadkami jest o czym porozmawiać ,)

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, helli napisał:

Balam sie, ze kolejny wąż ...

;D

ale Remiś potrafi zapewnić rozrywkę...po spacerze pomaszerował prosto do wanny, śmierdział potwornie...nie zdążyłam krzyknąć a on już śrubę wykonał w padlinie brrr. Całe szczęście łazienka z oknem...

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎2017‎-‎05‎-‎29 o 23:34, Moli@ napisał:

;D

ale Remiś potrafi zapewnić rozrywkę...po spacerze pomaszerował prosto do wanny, śmierdział potwornie...nie zdążyłam krzyknąć a on już śrubę wykonał w padlinie brrr. Całe szczęście łazienka z oknem...

Mins kąpałam na stacji benzynowej pod ciśnieniem, miała sentyment do ludzkich odchodów, padlina to pryszcz  :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
46 minut temu, anica napisał:

Jaaaki.. 'dziwny jest ten Świat'spoko.gif.. ale ,że Jerzyk się ,nie boi?  nie zamienił się w kulkę?

 

 

100_8653.JPG

100_8654.JPG

 

Po dotknięciu patyczkiem tylko lekko schował nosek ,)

Nikt nie odgania krzywdy nie robi nie... boją się, może człowieka nigdy nie widział :)

świntuszek, kupki zostawił w misce z jedzeniem

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Moli@ napisał:

 

Po dotknięciu patyczkiem tylko lekko schował nosek ,)

Nikt nie odgania krzywdy nie robi nie... boją się, może człowieka nigdy nie widział :)

świntuszek, kupki zostawił w misce z jedzeniem

... Moli@ widać ...nie tylko ogonkom jest dobrze u Ciebiemruga.gif

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, helli napisał:

ponoc zdarzaja sie chore na wscieklizne (jeze), nie wiem czy to prawda,  uwazajcie, zwierzaki nieszczepione moga pasc

To prawda, jeże mogą chorować na wściekliznę i te miliony pcheł na ich grzbietach (: Uważamy, staramy się uważać ale jeży...innych dziko żyjących zwierząt bardzo dużo. Nigdy nie wiemy co znajdziemy w ogrodzie, co zastaniemy pod płotem.

Wszystkie psiaki i koty które wpadają nam w ręce są szczepione przeciw wściekliźnie

Mamy grube długie rękawice, robocze z grubego drelichu ze skajem do wynoszenia jeży do lasu :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...