Jump to content
Dogomania

Diana wychudzone nieszczęście z lasu w BDT


Moli@

Recommended Posts

Diana dostała tablety na robale, podałam Kreon (będzie dostawała przed każdym posiłkiem) bo kupka na zmianę ładna to papkowata...

Cycuchy różowieją, nie są tak gorące i twarde...smarujemy Altacetem, podajemy w zawiesinie lek na zatrzymanie laktacji, minimalna ilość a często - nie wymiotuje

Nadal rzuca się na jedzenie...dostaje 3 razy dziennie

 

Już nie chce być sama z psami na dole usiłuje zameldować się na piętrze, sforsować bramkę...domowa, mieszkała z człowiekiem na bank...

Link to comment
Share on other sites

Diana dostała dziś 20 kg suchej karmy ARION...Pan specjalnie przyjechał, przywiózł ją z Białego. Rodzina, która spędza w Królowym wolne dni bardzo interesuje się panienką, nie mają warunków aby się nią zaopiekować ale pomogą w miarę swoich możliwości...Diana pięknie podziękowała radośnie merdając ogonem...Państwo będą malutką odwiedzać :)

Link to comment
Share on other sites

Jak coś finansowo potrzeba, to można śmiało brać z konta Meli i Julki ;), dzielimy się z potrzebującymi :)

 

Mi to się jakoś kojarzy taki mały szczeniak z podobnym umaszczeniem, dawno temu... gdzieś... nie mogę sobie uzmysłowić gdzie..., ale cały czas mam przed oczami...

Link to comment
Share on other sites

Dianka z każdym dniem czuje się lepiej zaczyna nabierać masy, kosteczki już nie odznaczają się tak bardzo/nie wystają...można pogłaskać, sierść nabiera puszystości, miękka w dotyku. Cycuchy jeszcze duże ale mleko nie leci samoistnie. Nadal rzuca się na miskę z jedzeniem, dziś po raz pierwszy nie dokończyła 2 śniadania, zostawiła odrobinę. Kupka papkowata... Rozmawiałam o niej z wetką, przez kilka dni będziemy podawały 3 x po 1 tabl  Nifuroksazyd i nadal Kreon

 

Nifuroksazyd tabl - 8 zł (paragon) 20.02

Link to comment
Share on other sites

Dianko jak sie miewasz?

 

Czuje się o niebo lepiej, nadal na tabletach...cycuchy z każdym dniem mniejsze, kupka rzadziej i ładniejsza... czuje się pewniej, kombinuje nad przejęciem przywództwa w stadzie na szczęście Saba to mądra, odważna, zrównoważona sunia i nie da sobą rządzić...my też nie czuwamy...

Link to comment
Share on other sites

Czuje się o niebo lepiej, nadal na tabletach...cycuchy z każdym dniem mniejsze, kupka rzadziej i ładniejsza... czuje się pewniej, kombinuje nad przejęciem przywództwa w stadzie na szczęście Saba to mądra, odważna, zrównoważona sunia i nie da sobą rządzić...my też nie czuwamy...

Czyli charakterna z niej panna......

Link to comment
Share on other sites

Dianka miała dziś gości...Pan który przywiózł z Białego jedzonko z rodziną, znajomymi i psem. Były ochy...jak ładnie wygląda, utyła już kości nie widać, cycuchy mniejsze, czysta...oko wesołe :). Nasze psiaki dostały w prezencie 10 kg suchej karmy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...