Jump to content
Dogomania

Calineczka, czyli prawdziwa opowieść o tym jak razem możemy zmienić koszmar w bajkę!


soboz4

Recommended Posts

Calineczka jeszcze na zabiegu, ja byłam zapłacić i odebrałam wyniki Calineczki

Koszty operacji i leków wyniosły 257,60 zł - faktura wystawiona jest razem z badaniem wcześniejszym, już zapłaconym czyli faktura jest na 313,40 zł, razem z dzisiejszym badaniem T4

Do tego doszedł jeszcze koszt badania kardiologicznego w wysokości 100 zł. 
Niestety dojdzie jeszcze koszt leków na serduszko i antybiotyków.

 

10999991_948668705167382_678695427370075

10472138_948668731834046_436316799341645

Link to comment
Share on other sites

Maleństwo, jeszcze całkiem nie wybudzone, ale już w domu. Operacja przeszła dobrze. Calineczka dostała bardzo silne leki p.bólowe, ma usunięte ruszające się ząbki, przeczyszczone to co zostało, wyciętą macice i usunięty guz listwy mlecznej. To był spory zakres, dlatego przez 3 dni musi się pokazywać u weta, a i potem będzie na lekach przez jakiś czas. Oczywiście na serduszko musi brać leki już zawsze.

Dlatego naprawdę należą się Klaudii wielkie brawa za poświęcenie. Najeździ się z nasza kruszynką sporo!

Wielkie wyrazy wdzięczności dla Klaudii.

 

 

10430894_948705631830356_969097109567584

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym gorąco podziękować Agnieszce S. za darowiznę na leczenie Calineczki - 30 zł! Bardzo dziękujemy!

Rozmawiałam dziś z Klaudią. Calineczka czuje się coraz lepiej i jest coraz silniejsza. Nawet weterynarz dostrzega w niej zmianę, podobno ma inne oczy, radośniejsze i żywsze. Na pewno znaczenie ma usunięta macica z ropomaciczem ale tez i opieka i to, że jest teraz zadbana, że ma pełną miseczkę, ciepełko i wokoło miłość!

Mam nadzieję, że wszystko zmierza do HAPPY ENDU...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Chciałabym bardzo gorąco podziękować darczyńcom Calineczki. 
 
Grażyna O. 30 zł
Beata O. 20 zł
Klaudia B. 50 zł
 
Na konto fundacji wpłynęły następne dary dla naszej kruszynki! W najbliższym czasie podjadę do weta. uregulować fakturę za leki po operacji i następne leki na serduszko. 
 
A muszę Wam powiedzieć, że dziś Klaudia dzwoniła do mnie i maleńka po wyrwaniu ruszających się ząbków zaczęła jeść chrupki. Podobno chrupie aż miło, bo do tej pory Klaudia musiała je zalewać zupką, bo nie umiała sobie poradzić z gryzieniem. Klaudia ma sprawdzić ile to jeszcze ząbków zostało Calineczce, obawiam się nie za dużo, ale tym co ma w pyszczku już potrafi sobie pojeść. 
 
Jak tylko Klaudia będzie mieć minutkę to zrobi zdjęcia malutkiej. a z czasem ostatnio u Klaudii krucho bo jej roczny syn zaczął chodzić, więc ma nieco urwanie głowy. Tym bardziej podziwiam ją za to, że zdecydowała się pomóc Calineczce!
Link to comment
Share on other sites

Calineczka dziś jedzie na ściągnięcie szwów po operacji.

 

W czwartek ma zaplanowaną podróż do domu stałego w Warszawie.

 

Domek z 1 yorczkiem, dziewczyna stale w domu, blisko park.

 

Dziewczyna zdaje sobie sprawę z tego, że to ma być już ostatni dom dla Calineczki i wie, że sunia to staruszka, która chce przeżyć ostatnie lata - miesiące w spokoju i miłości. Mam na bieżąco otrzymywać zdjęcia Calineczki. 

 

Bardzo się cieszę, że Calineczka w tych ostatnich latach życia otrzyma miłość i opiekę!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Chciałabym gorąco podziękować za darowiznę na leczenie Calineczki od Pani Teresy M w wysokości 31 zł.

 

Teraz na pewno starczy na ostatnią fakturę za leczenie Calineczki, faktura będzie dotyczyła leków, które dostawała i ma dostać i chyba badania tarczycy bo nie było ujęte w poprzedniej fakturze.

Link to comment
Share on other sites

Calineczka dziś została adoptowana.

Calineczka na przywitanie próbowała ugryźć swoją przyszłą opiekunkę. Bardzo się do Klaudii przywiązała i zaczęła ją bronić. Co prawda postury bodyguarda Calineczka nie ma, zębów tez nie ma, ale podobno jej obrona robi wrażenie! Szkoda, że tego nie widziałam. Mam nadzieję na zdjęcia od opiekunki Calineczki i jak tylko będą to je wkleję>

 

Życzę jej już żadnych zmartwień na jesień życia i pełnego brzuszka!

 

Jeszcze nie byłam po ostatnią fakturę. Postaram się iść jutro albo w sobotę.

Link to comment
Share on other sites

Calineczka już od czwartku w nowym domu. Na szczęście wszystko wraca do normy. Spędziłam z opiekunka sporo czasu na rozmowach, bo była wstrząśnięta chudością i marnym wyglądem Calineczki. Nie wiem czy pamiętacie Lenoxa, którego od nas adoptowano. On jeszcze gorzej wyglądał, a obecnie nie poznałyście go tak pięknie obrósł w futerko. Podesłałam opiekunce Lenoxa przed i po metamorfozie i mam nadzieję, że nabrała otuchy. 

 

Tak jak pisałam Calineczka ma za niskie wskaźniki z badania T4, ale ono musi być powtórzone przed rozpoczęciem leczenia, (tarczyca) gdyż wskaźniki nie są miarodajne po tak ciężkiej operacji. Lenox też ma za niskie wartości i bierze dziennie pół tabletki leku na tarczycę. Myślę, że opiekunka się nie obrazi jak wkleję Lenoxa przed i po. 

 

Zmienia się też zachowanie Calineczki, po przyjeździe była bardzo nerwowa, cały czas dreptała, w piątek już sama szła spać i sporo przesypiała, zaczęła tez chodzić za opiekunką. Mam nadzieję, że też ulegnie metamorfozie jak Lenox, bo szczęśliwy i zadbany pies pięknieje w oczach! Poniżej Calineczka w sweterku. Ona bardzo lubi ciepełko i patrzy gdzie być blisko kaloryfera, albo pod kocykiem. Na spacery opiekunka zaczęła ubierać jej gruby płaszczyk i teraz już się nie telepie na spacerze. 

 

wkleiłam oba zdjęcia Lenoxa po metamorfozie, mam nadzieję że moge oddać jeszcze jedno przed...

 

10712980_934595346571202_332232857678328

1689856_934595646571172_1355510461093624

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zapomniałabym o ostatniej fakturze, wklejam jako załącznik

 

Na Calineczkę wpłynęło 551,80 zł, wydano 511,40 zł, pozostało 40,40 zł, które przekazuję na Lilo, też maleńką staruszkę o której świat zapominał, a biedactwo powinno grzać duuupeczkę na fotelu obok kochających ją ludzi. Świetna z niej psinka, zapraszam na jej wątek!

 

http://przystanekschronisko.org/lilo

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/145836-starsza-mała-grzeczna-lilo-powoli-traci-nadzieję-na-nowy-dom/

Link to comment
Share on other sites

Zapomniałabym o ostatniej fakturze, wklejam jako załącznik

 

Na Calineczkę wpłynęło 551,80 zł, wydano 511,40 zł, pozostało 40,40 zł, które przekazuję na Lilo, też maleńką staruszkę o której świat zapominał, a biedactwo powinno grzać duuupeczkę na fotelu obok kochających ją ludzi. Świetna z niej psinka, zapraszam na jej wątek!

 

http://przystanekschronisko.org/lilo

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/145836-starsza-mała-grzeczna-lilo-powoli-traci-nadzieję-na-nowy-dom/

 

dziękuje w imieniu Lilo :) 

super że tak ekspresowo udało się przywrócić Calineczkę do porządku i znaleźć jej dom :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...