Jump to content
Dogomania

Kobi- SHIH-TZU uratowany przed EUTANAZJĄ. Na zawsze zostaje u Bianki :)))


Recommended Posts

Właśnie czekam , kiedy mu te zęby wylecą :evil_lol:
Dziękuję za pamięć .:lol:
Wszystkie moje zwierzaki żyją i mają się całkiem dobrze . Tofik córki ma wieczne problemy z nerkami . Ratują go cały czas . Miał już 2 operacje i kilka płukań . Cały czas jest na lekach . Przy tym jest tak słodki i rozpieszczony , że aż mdły :evil_lol:
Gdyby Oktawia tu wpadła , to informuję , że żyją też ratlerki . W dobrym zdrowiu :lol:Choć Korenia pewnie wie , że Doda- Punia mojej mamy " nie chce jeść ":evil_lol: Mama się nią zamartwia , i co drugie zdanie dziękuje mi za tego pieska :razz:
Żyją też i mają się dobrze wszystkie koty .
Oczywiście " mają się dobrze " jak na swój wiek . U mnie to już odział geriatryczny .
Co jakiś czas tradycyjnie odkarmiam kocięta , głównie ze schroniska , głównie dzięki Ulv :cool3: Aktualnie również mam maluszka .
Nadal mam świnkę morską , która miała wadę śmiertelną , a żyje u mnie ponad 2 lata
.
Wszystkie zwierzaki ze względu na swój wiek wymagają już szczególnej troski . Zajmuje mi to sporo czasu . Mało zaglądam na dogo , jednak cały czas o Was pamiętam :lol::lol:
Przesyłamy całą bandą miliony całusków . Bożena .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 1 year later...

[quote name='Korenia']Co tam u Kobisia?[/QUOTE]
Kobi żyje . Im starszy tym wredniejszy . Potrafi wyskoczyć spod krzesła i uchlać w nogę . Jako że ma 3 zęby na krzyż , to jakoś żyjemy .
Za to nie żyje Doda mojej mamy . 2 tygodnie temu miała zaplanowany zabieg usunięcia ruszających się ząbków . Po zabiegu w nocy umarła . Mama w szoku i rozpaczy :-(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='BIANKA1']Kobi nie żyje :-( Jeszcze go nie pochowaliśmy .Jakieś 2 godziny temu usną spokojnie na wieki na swoim posłanku . Myślałam , że śpi . Aż nie mogę uwierzyć :-([/QUOTE]

O mój Boże, tak mi przykro........ U mnie 8 kwietnia odeszła Dalia, w tragicznych okolicznościach niestety........

Link to comment
Share on other sites

Kobisiu śpij spokojnie malutki
Bianko współczuję i serdecznie dziękuję że dałaś tak wspaniały dom Kobiemu
[IMG]http://www.hundefreunde-ich-will-leben.de/resources/ani$2520herz$2520kerze.gif[/IMG] [IMG]http://www.hundefreunde-ich-will-leben.de/resources/4572914.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 years later...
  • 11 months later...
  • 11 months later...
  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...