Jump to content
Dogomania

Dramat! Starsza Pani i Jej ukochane psy. Parwo szaleje, pomóżcie kochani !


togaa

Recommended Posts

I co tu słychać. Co z Panią? Co z psami?

 

Trochę musiałam się wyłączyć z powodów świąteczno- rodzinnych, ale wiem że tuż przed Świętami znowu trafił do Lecznicy pies z pogryzieniami.

Pani sama wszystkim się zajęła.

Może Pani da się w końcu przekonać że to ciasnota i nadmierne zageszczenie psów powoduje te incydenty ?

Chcieliśmy wszystkie psy poszczepić, a przynajmniej te młode. Odpchlić. Niestety, nie udżwigniemy tego finansowo.

Z wydarzenia na fb. wpłynęło ok. 500,00 zl. Pozostaliśmy z koszmarnym długiem .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Z p.Ireną cały czas utrzymujemy kontakt i w miarę możliwości podrzucamy Jej darowaną nam psią karmę . Życiowo nic się nie zmieniło. Nadal żyje w  walącej się chałupie, a rysująca sie od dawna perspektywa przeprowadzki w nowe miejsce, może się okazać początkiem kolejnych kłopotów.  Nowi potencjalni  sąsiedzi  nie są do p.Ireny i Jej psów  przychylnie nastawieni.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
O 9.08.2016 o 11:26, Colette napisał:

Poszło 100 zł na spłatę zadłużenia.

Kochana Colette. ;-)

No własnie widziałam Twoją wpłatę sprzed kilku dni  dla "Psów z chałupy".. Zaskoczenie ogromne i...wzruszenie. Że ktoś jeszcze pamięta.

Podjedziemy tam niebawem, do Wilkowic.Może odpchlenie/odrobaczenie  sfinansujemy z Twojej wpłaty ?

Teraz p.Irenie  ciut lżej , bo ma już stały dochód w postaci niewielkiej emerytury. Tyle to co nic, ale pewne.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
43 minuty temu, mar.gajko napisał:

Zdradź słówko, bo ja to telewizji ostatni to nie bardzo mogę oglądać.

Tej telewizji ja też nie oglądam, ale dzisiaj się przemogę.;-)

Pani Irena i Jej psy od 2 m-cy w nowym lokum !  Niestety, 30 km od miejsca gdzie całe życie mieszkała i była w jakiś sposób akceptowana. 

Czy odnajdzie się w nowym środowisku ?

 

 

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, togaa napisał:

Tej telewizji ja też nie oglądam, ale dzisiaj się przemogę.;-)

Pani Irena i Jej psy od 2 m-cy w nowym lokum !  Niestety, 30 km od miejsca gdzie całe życie mieszkała i była w jakiś sposób akceptowana. 

Czy odnajdzie się w nowym środowisku ?

 

 

Odwykłam. Od dwóch czy trzech miesięcy nie włączyłam telewizora.

Ale zobaczę...

Może nowe środowisko jej jakoś pomoże w mobilizacji?

Link to comment
Share on other sites

Ja nie oglądam TV od 15.lat.Nawet nie umiem włączać telewizora.Spróbuję.Mam kilka minut, może się uda.

Udało mi się !!!! Jestem bardzo mile zaskoczona panią Ireną . Wyobrażałam ją sobie mniej korzystnie.

P.Stanisława z Warszawy jest wspaniałą kobietą.

Link to comment
Share on other sites

Szkoda tylko że pokazany domek tylko w połowie należy do p.Ireny.

Czy obecność kilkunastu psów za ścianą nie będzie  rodzić sąsiedzkich konfliktów ?

Oby się jakoś ułożyło.

Tam gdzie żyła, było już dramatycznie. Jesienią zarwała się pod Nią podłoga i wpadła do głębokiej ,zawalonej częściowo piwnicy.

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, togaa napisał:

Szkoda tylko że pokazany domek tylko w połowie należy do p.Ireny.

Czy obecność kilkunastu psów za ścianą nie będzie  rodzić sąsiedzkich konfliktów ?

Oby się jakoś ułożyło.

Tam gdzie żyła, było już dramatycznie. Jesienią zarwała się pod Nią podłoga i wpadła do głębokiej ,zawalonej częściowo piwnicy.

 

 

Toguś, czasem jeden przeszkadza sąsiadom.

Oby w niedługim czasie nie zamienił się ten domek w wersję tamtego. Przy tylu psach, trzeba bardzo dużo i pracy i czasu. Żeby nei było smrodu, głośno, wszędzie gówien pełno. Czyli żeby się nie zrobił syf. Bo tego na pewno sąsiedzi nie zniosą i zaczna się problemy.

Link to comment
Share on other sites

Wiem, wiem...Nie będzie to wszytko takie proste, zwłaszcza że p.Irena pracuje 8 godz. a do pracy ma baardzo daleko, z przesiadkami .

Myślę że grubo ponad godzinę w jedną stronę plus jakieś zakupy, to psy kilkanaście godzin zostaną same.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...