Jump to content
Dogomania

I Europejska Wystawa Adopcyjnych Dogów i Psów w Typie Doga, SDA


Alla Chrzanowska

Recommended Posts

Tu się jednak wygodniej ogląda niż na fejsie gdzie te posty latają w górę i w dół...choć tu tak pracochłonne wstawianie jest... Wszystkie psiaki piękne i radosne :)

(choć te kolce Demona to takie więcej upiorne wrażenie robią swoją długością... :( oby za rok był już na zwykłym łańcuszku).

Link to comment
Share on other sites

To parada dogów na koniec podsumowanie wystawy i podsumowanie, jak cudownie i z klasą poytrafią zachować się te którym ktos dał drugą, a czasem trzecią szansę i do których często przyklejano łatkę, trudny, agresywny i inne tego typu. To cudowne, które gdy są kochan i rozumiane odpłacają ogromną miłością Idąc po kręgu nie widziałam całości, a teraz jak moge patrzeć z boku, to za każdym razem mam łzy wzruszenia w oczach :)

 

https://www.facebook.com/paw.wroblewski/videos/1022333197784647/

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

To parada dogów na koniec podsumowanie wystawy i podsumowanie, jak cudownie i z klasą poytrafią zachować się te którym ktos dał drugą, a czasem trzecią szansę i do których często przyklejano łatkę, trudny, agresywny i inne tego typu. To cudowne, które gdy są kochan i rozumiane odpłacają ogromną miłością Idąc po kręgu nie widziałam całości, a teraz jak moge patrzeć z boku, to za każdym razem mam łzy wzruszenia w oczach :)

 

https://www.facebook.com/paw.wroblewski/videos/1022333197784647/

obejrzałam z ogromną przyjemnością i z uśmiechem na twarzy :) przeeeecudowne psy :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 
 

Danusia ma rację-z ew.nieposłuszeństwem można sobie poradzić mniej drastycznymi sposobami. Może jak już nie popsujemy sobie zabawy na wystawie, to warto by było, żeby osoba która prowadziła adopcję Demona co najmniej zasugerowała państwu jak można sobie z problemem poradzić w przyjazny psu sposób (poza zamaskowaniem gąbeczką żeby ludzie nie komentowali nieprzychylnie tych kolców).

Wybaczcie mój bulwers ale kolczatka ma mieć kolce pod kątem,coś takiego z kolcami ustawionymi pod kątem prostym do szyi psa jest niehumanitarne i aż kusi żeby dotknąć czy pies nie ma blizn na szyi..

Nie wiem jak jest na psich wystawach- na końskiej komisja widząc ostre,nieprawidłowe kiełzno przy niektórych rodzajach nakazuje natychmiastową zmianę i tłumaczenie że koń jest "drański" nie usprawiedliwia np.wsadzenia mu w  pysk łańcucha....

 

Link to comment
Share on other sites

Koncentrując się jakis czas na Leosiu, bo było ciężkawo nad nim zapanować, troche odpusciłam Cormisiowi i różki urosły, dlatego teraz obaj sprawiedliwie noszą kantarki albo szelki, jak nie ciągną to im to w niczym nie przeszkadza, a utrzymać obydwa jest łatwiej, możliwe że i na samej obroży dalibyśmy radę, tylko to byłoby bardzie forsowne dla mnie utrzytmanie ich. Tak im się porobiło, ze jak zakładamy kantarek to rozum wraca nawet na spacer za bramę spokojnie wychodzą, a bez kantarka to mało mnie nie zdepczą

Link to comment
Share on other sites

 
 

Danusia ma rację-z ew.nieposłuszeństwem można sobie poradzić mniej drastycznymi sposobami. Może jak już nie popsujemy sobie zabawy na wystawie, to warto by było, żeby osoba która prowadziła adopcję Demona co najmniej zasugerowała państwu jak można sobie z problemem poradzić w przyjazny psu sposób (poza zamaskowaniem gąbeczką żeby ludzie nie komentowali nieprzychylnie tych kolców).

Wybaczcie mój bulwers ale kolczatka ma mieć kolce pod kątem,coś takiego z kolcami ustawionymi pod kątem prostym do szyi psa jest niehumanitarne i aż kusi żeby dotknąć czy pies nie ma blizn na szyi..

Nie wiem jak jest na psich wystawach- na końskiej komisja widząc ostre,nieprawidłowe kiełzno przy niektórych rodzajach nakazuje natychmiastową zmianę i tłumaczenie że koń jest "drański" nie usprawiedliwia np.wsadzenia mu w  pysk łańcucha....

 

 

Państwo sami adoptowali Demona...

I ciekawe... Każdy widzi kolce u Demona, a u Largo - nie...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Alluś ja kolce to dopiero zobaczyłam teraz w sumie nie zwróciłam na nie uwagi, pisałam tylko jak ja sobie poradziłam, ale Leoś to był niezły demon, w dławiku chraczał, dusił się, oczy wychodziły na wierzch i ciągnął, kolczatka pewnie byłaby ;porazką i ranami. Dochodziłam metodą prób i błedów, szelki, [potem szleki i kantar, teraz kantar i obroża i możemy spacerować nawet w centrum wsi. Jednak to było trudne radziłam się behawiorysty, naderwane ścięgno, o mało co złamana noga przez niekontrolowany szpagat i mocno nadwyrężony bolący prawy bark od trzymnia smyczy. Absolutnie nie krytykuję, a podziwiam ludzi, fajnie byłoby stworzyć taką gruę wsparcia, may rózne odśiwadczenia i czasem prosta porada jest bezcenna.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...