Jump to content
Dogomania

I Europejska Wystawa Adopcyjnych Dogów i Psów w Typie Doga, SDA


Alla Chrzanowska

Recommended Posts

W dniu 13.06.2015 odbędzie I Europejska Wystawa Adopcyjnych Dogów i Psów w Typie Doga organizowana przez Stowarzyszenie Dogi Adopcje, na którą mamy przyjemność zaprosić tych z Państwa, którzy mają adopcyjne dogi i psy w typie doga. Nie ma znaczenia, przy pomocy której organizacji adoptowaliście Państwo swego podopiecznego.

Wystawa ma na celu:
– propagowanie idei adopcji psów – „Adopcyjny w niczym nie ustępuje kupionemu”;
– integrację środowiska osób adoptujących psy, zajmujących się adopcjami i propagujących adopcje;
– dobrą wspólną zabawę i możliwość zaprezentowania naszych pupili.


W programie wystawy:
– 8.00 – 9.45 – przyjmowanie psów na wystawę,
– godz. 10.00 – 13.00 – ocena psów, oddzielnie suczek, oddzielnie piesków, każdy pies i sunia będą ocenianie pojedynczo prezentując się w ringu,
– 13.00 – 14.00 – parada dogów, „czas dla fotoreporterów”,
– 14.00 – 15.00 – przerwa,
– 15.00 – dopóki damy radę – grill.

Klasy, w jakich można zgłaszać psy:
I. Do roku
II. Od 1 roku do 2 lat
III. Od 2 lat do 4 lat
IV. Od 4 lat do 6 lat
V. Od 6 lat do 8 lat
VI. Powyżej 8 lat
VII. Para niehodowlana

Na wystawie można zdobyć następujące tytuły:
1. Najmilszy pies/ suka wystawy
2. Najmłodszy pies/ suka wystawy
3. Najstarszy pies/ suka wystawy
4. Najdostojniejszy pies/ suka wystawy
5. Najweselszy pies/ suka wystawy
6. Najcałuśniejszy pies/ suka wystawy
7. Najwdzięczniejszy pies/ suka wystawy
8. Najpsotniejszy pies/ suka wystawy
9. Najurokliwszy pies/suka wystawy
10. Najsłodszy pies/ suka wystawy
11. Najbardziej kontaktowy pies/ suka wystawy
12. Najpoważniejszy pies/ suka wystawy
13. Najsympatyczniejszy pies/ suka wystawy
14. Najbardziej gadatliwy pies/ suka wystawy
15. Najsubtelniejszy pies/ suka wystawy
 
W konkurencji par niehodowlanych:

1. Najsłodsza para
2. Najdostojniejsza para
3. Najweselsza para
4. Najbardziej rozbrykana para
5. Najcałuśniejsza para



Każdy z uczestniczących psów otrzyma pamiątkową rozetę, medal i upominek. 

Sędziowie:
Psy – Gabriela Kubalska-Marczak
Suki – Greta Rogoz

Kartę zgłoszenia można pobrać ze strony Stowarzyszenia Dogi Adopcje:http://www.dogi-adopcje.pl/ , wypełnić i odesłać na mail: aa_chrzanowska@poczta.onet.pl
lub na ten sam e-mail zwrócić się z prośbą o jej przysłanie.


Obecność Państwa pupila na tej wystawie jest bardzo ważna! Państwo daliście swemu psu Dom, Miłość, Poczucie Bezpieczeństwa, ale nadal jest wiele potrzebujących pomocy dogów i psów w typie doga. Biorąc udział w tej wystawie bardzo konkretnie pomożecie tym, które obecnie potrzebują i w przyszłości będą potrzebować tego, co Państwo daliście swoim Podopiecznym.
 
  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

Opłaty:
Wpisowe za:
– 1 psa – 50,00 zł,
– za każdego następnego – 40,00 zł
– psy w klasie I (do ukończenia roku) – 20,00 zł
– psy w klasie VI (powyżej 8 lat) – bezpłatnie
Opłata dla osób chcących wziąć udział w grillu – 40,00 zł. Na grillu będą serwowane m.in. potrawy regionalne: kiszka ziemniaczana, podlaski bigos z młodej kapusty i inne.

 

Termin przyjmowania zgłoszeń - 25.05.15
Termin przyjmowania opłat - 31.05
.15

Link to comment
Share on other sites

Wystawa odbędzie się 13.06.2015 roku, w miejscowości Wasilków, 5 km od Białegostoku, w ośrodku „Nad Zalewem”, w którym można też przenocować z psem.

Kontakt do ośrodka:

16-010 Wasilków

ul. Białostocka 94
tel. 85 718 52 40
e-mail: [email protected]

 

Ceny za nocleg z psem:

– pokój jednoosobowy – 50,00 zł,

– pokój dwuosobowy – 75,00 zł,

– pokój trzyosobowy – 110,00 zł,

W ośrodku jest restauracja, która słynie z kuchni regionalnej, gdzie w atrakcyjnej cenie można zjeść śniadanie, obiad czy kolację.

Link to comment
Share on other sites

Patronat medialny:
Patronat medialny nad naszą wystawą zgodził się objąć miesięcznik "Przyjaciel Pies".
https://www.facebook.com/miesiecznikPrzyjacielPies?fref=ts

 

1489073_10153235762774809_48750615173714

 

Sponsorzy:

Alsa - karmy z natury - upominki i bony rabatowe na zakupy: www.alsa-swiatpsow.pl

Przyjaciel Pies - zestawy film i gadżety ze Scooby Doo 
https://www.facebook.com/miesiecznikPrzyjacielPies?fref=ts

Opium i Peper - fundują gadżety-niespodzianki!

Marta Mencel - autorskie Portrety Doga - rysunki

Hodowla De Miranko - podkładki pod mysz z logo SDA dla każdego uczestnika wystawy

Sklep Martis - komplety - obróżka i smyczka dla najsubtelniejszego psa i suni wystawy: https://www.facebook.com/martis.sklep?fref=ts

Centrum Kształcenia i Usług "Bezpieczna Praca" Danuta Plewka - dyplomy dla każdego uczestnika wystawy
Daniel Plewka - dodatkowa oprawa fotograficzna

Pan Krzysztof Sawicki sponsoruje nagrody dla:

Najmilszy pies/ suka wystawy

Najdostojniejszy pies/ suka wystawy

Najweselszy pies/ suka wystawy

Najcałuśniejszy pies/ suka wystawy

Najwdzięczniejszy pies/ suka wystawy

Najpsotniejszy pies/ suka wystawy

Najurokliwszy pies/suka wystawy

Hotel Namibo funduje nagrody dla

Najmłodszego psa i suni wystawy

Najstarszego psa i suni wystawy - eleganckie komplety obróżka i smyczka, zapraszamy na profil sponsora: https://www.facebook.com/HotelDlaPsowNamibo?fref=ts
Pani Urszula Stufińska i Pani Bożena Bąk - medale dla każdego uczestnika wystawy

GDphotography - zapewnia obsługę fotograficzną, każdy uczestnik otrzyma pamiątkowe zdjęcie i filmik z wystawy, zapraszamy na profil sponsora:https://www.facebook.com/pages/Great-Danes-Photography-wwwGDphotoprvpl/112967362113301

Firma Ars Scripti-2 - funduje opłatę terenu, na którym odbędzie się wystawa oraz ozdobnych rozetek dla każdego uczestnika wystawy:

Aneta Kułak i Małgosia Gołko - uszyją najpiękniejsze rozetki dla naszych zwycięzców

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Zgłoszone:
Suki:
kl. I

- Honoratka, pręgowana
kl. II.
kl. III.

- Dora, czarna
kl. IV
- Ala, arlekinka

- Kropcia, arlekinka

- Safira, czarna
kl. V
- Sabina, arlekinka

- Alfa-Alfama, czarna
kl. VI

Psy:
kl. I
kl. II.

- Larguś, błękitny

- Leoś, czarny
kl. III.

- Gutuś, czarny

- Caramon-Ramzes, płaszczowy

- Cormac, płaszczowy

- Gaston, pręgowany

- Hugo, płaszczowy
kl. IV

- Szifer, żółty

- Borys, czarny

- Wiktor, czarny

- Impuls, płaszczowy

kl. V

- Rafi, merle
kl. VI

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

To ja się z Leosiem i Cormaciem zgłaszam, nie wiem czy ta je czy one mnie wystawią, ale co tam, karte jak będzie do pobrania wypełnię :) Napisałm juz do Kasi W i Kasi G że chłopaki debiut wystawowy będą miały, a najbardziej cieszy mnie że mamy szanse spotakać Cormisiowego brata :) i oczywiście juz się cieszę że znowu sie spotkamy :) ale Ramzesa wymieniałam pierwszego bo to w końcu więzy krwi :)

Link to comment
Share on other sites

Allu, zarezerwowałam pokój, mam nadzieję,że na pewno można z psem

 

Mam nadzieję, że powiedziałaś, że na wystawę 13.06? Jutro się upewnię, bo właśnie prowadzę kurs w tym ośrodku :) W zasadzie na pewno można, ale ośrodek ma tzw. budynek C, gdzie są najdroższe i dość ekskluzywne pokoje, tam też można z psem, ale za dopłatą. Natomiast w budynku B - bez dopłaty za psa :)

Link to comment
Share on other sites

A właściwie onieważ organizuje to SDA, to czuje także odpowiedzialna w części i jak nic nie pokrzyzuje planów, to rzyajde wcześniej żeby pomóc, a jeśli mogę coś zrobić na odległość to daj znać Allu, może nie wiem wyslac informacje do jakiejs prasy ogolnej albo psiej

Link to comment
Share on other sites

A właściwie onieważ organizuje to SDA, to czuje także odpowiedzialna w części i jak nic nie pokrzyzuje planów, to rzyajde wcześniej żeby pomóc, a jeśli mogę coś zrobić na odległość to daj znać Allu, może nie wiem wyslac informacje do jakiejs prasy ogolnej albo psiej

 

Na pewno skorzystam z oferty w marcu, jak będę wysyłać wieści do mediów. Dziękuję Ci Danusiu!

Link to comment
Share on other sites

Drodzy Dogomaniacy
Oprócz wystawy w realu, 02. marca ruszy wystawa wirtualna!!!
Czyli na tym wątku będą zamieszczane zdjęcia uczestników wystawy, a Państwo będziecie mogli wybrać MISS i MISTER Dogomanii I Europejskiej Wystawy Adopcyjnych Dogów i Psów w Typie Doga. Głosowanie będzie odbywać się prosto - przez "polubienie" postu ze zdjęciem danego psa. "Polubiać" można będzie 1 chłopca (samca) i 1 dziewczynkę (sunię). Zwycięzcy na wystawie w realu odbiorą nagrody, a co nimi będzie - poinformuję 01 marca (zależy, co "wyduszę" ze sponsorów ) :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...