Jump to content
Dogomania

LOLO zbiera na szczepienie


Recommended Posts

Witam, ppierwszy raz piszę na tym forum, piszę bo potrzebna jest pomoc finansowa dla mojej sąsiadki a konkretnie dla pieska Lolcia, którego przygarnęła.

Lolo urodził się na wsi jakieś 2 lata temu. Dzieciństwo z tego co słyszałam miał okropne, strasznie niedobry Pan-alkoholik znęcał się nad nim i jego rodzeństwem,  trzymał w okropnych warunkach. Na szczęście mam cudowną sąsiadkę, która zwyczjnie go zabrała i troszczy się o niego jak o włsnego syncia:) Pozostali bracia, siostry i mamtka również zostały przygarnięte przez okolicznych sąsiadów. Pan -alkoholik obecnie nie ma żadnego zwierzaka i całe szczęście. 

Lolcio jest kundelkiem bardzo ładnie ubarwionym, ma śliczną ale smutną mordkę i niestety jest troszkę agresywny - pozostałości z dzieciństwa. Sąsiadka to dobra kobitka, niestety nie ma środków aby zadbać o niego pod względem szczepień i odrobaczenia. Ktoś może zapytać "to po co go wzięła jak nie ma środków finansowych"?, ale gdyby nie Ona to Lolcia może już by nie było:(. A tak bryka po śniegu niczym mała owieczka, bo takiej jest wielkości i mordkę ma troszkę uśmiechniętą i brzuszek zaokrąglony tylko ufności jeszcze troszkę mu brak ale z czasem to i to się pewnie porawi:)

 

Foty Lolcia troszkę nieostre ale zrobię mu jeszcze i wstawię 

 

ngvuhh.jpg

 

hun08x.jpg

 

16736gi.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...