Jump to content
Dogomania

My shooting star czyli Yasmina Guapass- Urodzinowy film


Axusia

Recommended Posts

  • Replies 271
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Szira/Gosia']Ja tam jak myślę o Bublu to widze jak galopuje na mnie z tymi krwistymi oczami i faflami skczącymi do góry:diabloti: [/quote]

...i toczy piane z pyska a wysuniete morderczo pazury i blyskajace w sloncu wyszczerzone zeby gotowe sa zadac smiertelny cios.... :p

[I][SIZE=1]Gosia litosci!! Ja juz kiedys wspominalam, ze podawanie dzialajaacych na wyobraznie opisow jest nie fair, zwlaszcza ze niektorzy czytaja to w pracy :D[/SIZE][/I]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Axusia']Zdjecia jak najbardziej, galeria tez tylko nie teraz .. ona jest taka szybka, ze za nia nie nadązam ... co za strzała :cool3::loveu: Musze nauczyc sie jak 'to działa ' i pozniej zajme sie fotkami :lol:[/quote]
ciekawe kiedy 'rozgryziesz' mala ;)strzale :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Jak narazie wiem, ze kom'a nie moge zostawiac w poblizu małej, wzieła sobie i ładnie obrobiła obudowe :diabloti:
Dywan też jest już poprawiony jej ząbkami, widocznie sie jej nie spodobał :mad:
Po za tym zero problemów. Jak ząbki wyjda to pewnie troszke mniej bedzie grysc wszystko.
Co mnie cieszy, biegnie po gryzaczek i z nim wraca. Bardzo ludzi przeciaganie sznurkiem, jak ją tylko zawołam leci jak szalona. I ogolnie to ciaaagle całuje :loveu:

Ps - jak narazie mam problem z Axą - ze strachu przed nowym mieszkancem warczy i jest smutna. Co prawda poprawia sie i mam nadzieje, ze jutro bedzie jeszcze lepiej.
Mała ma gdzies warczenia Axy, tylko omija ją łukiem.
Rozumiem Axe bo nigdy nie musiała mnie dzielic z innym psem dłuzej niz 4-6 h .. a teraz pewnie mysli ' o, nowa zabawka' .. staram sie poswiecac jej tyle samo uwagi co małej, jednak jestem jedna a psy są dwa. Jutro ide z Axą do lasu na dłuugie bieganie. Może humorek sie jej poprawi :)

Link to comment
Share on other sites

Axusia piekna psica!!! I nie martw sie ze bedzie jasna czy ciemna, najwazniejsze zeby byla zdrowa!!! Chyba najwieksze nieszczescie dla takiego psa i jego wlasciciela to dysplazja lub inne chorobsko...:( Ciesz sie ze ja masz, kochaj mocno i poswiecaj jak najwiecej czasu bo psy tak krotko zyja...:(

Link to comment
Share on other sites

Piękne suczysko!
Ciekawa jestem jak to jest z tym umaszczeniem...Czy jasna może ściemnieć? Bo, że w drugą stronę może to wiem. Moja sucz miała być wg moich założeń w przewadze czarna...Po tatusiu. A tu, co zmiana sierści to zmiana koloru. Co prawda nie jest tak jasna jak matka czy babka, ale do tatusia to jej kolorystycznie raczej daleko.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy sie nie pomyliliscie. Faith a Posse ad Esse miała byc ciemna, hodowca jednak jej mi nie sprzedał. I w dziwny sposob znikło info o tym miocie ze stronki, tak jakby sie nigdy nie urodziła.
Yasmina Guapass - jest ciemna, narazie nie przewiduje aby była jakas bardzo jasna. Napewno do naj jasniejszych nalezec nie bedzie. Super ciemna tez pewnie nie bedzie chociaz zapowiada sie Nam ciemna maska :loveu:

Z malutką pracuje narazie ze sznurkiem, do ktorego przywiązałam linke. Ciągne linke na ktorej jest snur i mała go goni, jak złapie to szarpanko i od nowa gdy pusci. Max 10-15 min takiego cwiczenia dziennie.
Mało tego Mała dorwała aport Axy i przyszła do mnie do pokoju dumna pokazując mi co tez ulopowała w szafce. Mam nawet zdjecia jak wcina swoj aporcik - bo doszłam do wniosku, ze jednak powinna miec swoj własny :p
Zniszczenia narazie sa małe, pogryziony dywan, papcie pomemlane w nocy, zasikana kołdra ... i pogryzione rece :loveu:
Raguje swietnie na nieznane jej bodźce, nie boi sie a wrecz przeciwnie gdy cos zahałasuje leci pierwsza aby zobaczyc co to.
Zdjecia dam jutro bo dziś padam z nog, mała nie daje mi spac w nocy uwielbia mnie czesac, tzn szarpie mnie za włosy :oops: :mad:
Jutro bedą zdjecia obiecuje ...

Aha, jeszcze jedno w niedziele Malutka pozna Sławka Kawke i Dorote Stawicką z czego sie bardzo ciesze :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...