Jump to content
Dogomania

My shooting star czyli Yasmina Guapass- Urodzinowy film


Axusia

Recommended Posts

Poznałam tatusia !:cool3:
Ciesze się bardzo bo suńka ma już cieczke, za kilka dni bedzie kryta wiec niedługo bede miała mojego Papisia !!:loveu:
O to tatuś :
Quero von der Urbecke

[URL]http://www.pedigreedatabase.com/gsd/pedigree/131100.html[/URL]


Co o nim sądzicie ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 271
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Axusia']Mam informacje o piesku ktory zwrocił uwage hodowcy, jest wziety pod uwage jesli chodzi o krycie Gandi Inwitro, ten piesek to KASTOR Hltkamper Hof z hodowlii De- Bes

[URL]http://www.debes.pl/psy_kastor.html[/URL]

Co o nim sadzicie??[/quote]

Cześć. Jest to pies z całkowitej linii niemieckiej z bardzo dobrym papierem, który został jako szczeniak do Polski przywieziony i tu wyszkolony. Pies ma na dzień dzisiejszy IPO2 i Niemiecką licencje hodowlaną dożywotnie. Dalej ma on niemieckie prześwietlenie HD Normal i bardzo dobry Zuchtwert (71). To, co wiem to Kastor na światówce 06 został V92 i 07 V132. (Czytałam, że testy lepiej zaliczył, niż niektóre VA –psy.). A na polskich wystawach jak go widziałam to był zawsze u niemieckich sędziów w czołówce stawki (Też ma tytuł „polskie pies VA”). Znam parę dzieci po Kastorze i wszystkie wykazują taki sam super charakter jak ojciec i maja też dobre stawy (HD normal), Ponieważ sama będę nim w styczniu kryć, to polecam jak najbardziej.

pozdrawiam

Eugenia 07

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Axusia']Mam informacje o piesku ktory zwrocił uwage hodowcy, jest wziety pod uwage jesli chodzi o krycie Gandi Inwitro, ten piesek to KASTOR Hltkamper Hof z hodowlii De- Bes

[URL]http://www.debes.pl/psy_kastor.html[/URL]

Co o nim sadzicie??[/quote]
Cześć. Jest to pies z całkowitej linii niemieckiej z bardzo dobrym papierem, który został jako szczeniak do Polski przywieziony i tu wyszkolony. Pies ma na dzień dzisiejszy IPO2 i Niemiecką licencje hodowlaną dożywotnie. Dalej ma on niemieckie prześwietlenie HD Normal i bardzo dobry Zuchtwert (71). To, co wiem to Kastor na światówce 06 został V92 i 07 V132. (Czytałam, że testy lepiej zaliczył, niż niektóre VA –psy.). A na polskich wystawach jak go widziałam to był zawsze u niemieckich sędziów w czołówce stawki (Też ma tytuł „polskie pies VA”). Znam parę dzieci po Kastorze i wszystkie wykazują taki sam super charakter jak ojciec i maja też dobre stawy (HD normal), Ponieważ sama będę nim w styczniu kryć, to polecam jak najbardziej.



pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witam jesli chodzi o psa i o chodowle wojtaka jest to 100procentowa gwarancja jesli chodzi o suke urodzila u mnie szczeniaki miedzy innymi EDOXSA suka pracujaca byla gryzaca i psychcznie bardzo fajna aportująca jerzeli chodzi o ojaca szczeniat obecnych sama mam po nim psa LARUSA FENOMENA Z NIEPORĘTU pozatym wlasciciel psa jest mojim b.dobrym kolegom z wiAsku z powyrzszym jak ktos niema pojecia na temat eksterjerow to niech sie niewypowiada .POZDRAWIAM

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania skala']Witam jesli chodzi o psa i o chodowle wojtaka jest to 100procentowa gwarancja jesli chodzi o suke urodzila u mnie szczeniaki miedzy innymi EDOXSA suka pracujaca byla gryzaca i psychcznie bardzo fajna aportująca jerzeli chodzi o ojaca szczeniat obecnych sama mam po nim psa LARUSA FENOMENA Z NIEPORĘTU pozatym wlasciciel psa jest mojim b.dobrym kolegom z wiAsku z powyrzszym jak ktos niema pojecia na temat eksterjerow to niech sie niewypowiada .POZDRAWIAM[/quote]

Do kogo to było? do mnie?

Link to comment
Share on other sites

hmmm.nie zauwazylam tylko zeby ktokolwiek krytykowal hodowle czy wybor hodowcy.kazdy natomiast posiada wlasne zdanie bo to takie miejsce,forum dyskusyjne,gdzie wlasne zdanei sie wypowiada.moze sie komus nei podobac wtedy mozna dyskutowac o swoich pogladach.jednak kwestia:nie znasz sie bo masz inne zdanei jest z lekka dziiiwna:cool3::evil_lol:.
axusia-zycze super wyboru i pociechy z wyczekanego onka.:p

Link to comment
Share on other sites

a kto sie kloci?:-o.o co?:-o
fakt jest ze jak czloweik czeka na szczeniaka to go skreca:evil_lol:.zeby cie pocieszyc to ci powiem ze ja zaklepalam sobie szczeniaka po suce uzytkowej ktora dopiero wchodzi w trening startowy[ma 14 miesiecy].ale jak ja zobaczylam na placu i poznalam to ..no...zakochalam sie.:loveu:.ile bede czekac?nooo troche poczekam.4 lata?najmniej 3.ale uwazam ze warto.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']a kto sie kloci?:-o.o co?:-o
fakt jest ze jak czloweik czeka na szczeniaka to go skreca:evil_lol:.zeby cie pocieszyc to ci powiem ze ja zaklepalam sobie szczeniaka po suce uzytkowej ktora dopiero wchodzi w trening startowy[ma 14 miesiecy].ale jak ja zobaczylam na placu i poznalam to ..no...zakochalam sie.:loveu:.ile bede czekac?nooo troche poczekam.4 lata?najmniej 3.ale uwazam ze warto.[/quote]

Ja też troszkę poczekałam na nieużytka, ale warto było. Pomimo ostatnich chęci oddania go na parówki, znów go kocham i egzekucja chwilowa wstrzymana :cool1: Ale szczyl sobie grabi czasem tak, że [IMG]http://smileys.sur-la-toile.com/repository/Messages/0023.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mimoza']Ja też troszkę poczekałam na nieużytka, ale warto było. Pomimo ostatnich chęci oddania go na parówki, znów go kocham i egzekucja chwilowa wstrzymana :cool1: Ale szczyl sobie grabi czasem tak, że [IMG]http://smileys.sur-la-toile.com/repository/Messages/0023.gif[/IMG][/quote]

No coś Ty?:crazyeye:;) Baltusia na parówki? A z kim się Edox będzie bawił?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Spyder']No coś Ty?:crazyeye:;) Baltusia na parówki? A z kim się Edox będzie bawił?[/quote]
Jak to z czym? Raczej czym? Odpowiedź: parówką z baltka. Krótko by się bawił, ale zawsze. Potem miałby go w sobie, a potem... no, cóż, naturalną kolejarzeczy baltek wylądowałby poza Edoxem :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mimoza']Jak to z czym? Raczej czym? Odpowiedź: parówką z baltka. Krótko by się bawił, ale zawsze. Potem miałby go w sobie, a potem... no, cóż, naturalną kolejarzeczy baltek wylądowałby poza Edoxem :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Noooo nieeee. Właśnie oplułem monitor kawą:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mimoza']Jak to z czym? Raczej czym? Odpowiedź: parówką z baltka. Krótko by się bawił, ale zawsze. Potem miałby go w sobie, a potem... no, cóż, naturalną kolejarzeczy baltek wylądowałby poza Edoxem :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]

:roflt::roflt::roflt:

Link to comment
Share on other sites

Może się nie kłocicie ale tak jakoś no wydawało mi się ... a dobra nie wazne ;)

Czekanie jest straszne zwłaszcza, ze czekam od lipca ( dokładnie od 27.07.2oo7). Przejzałam już chyba wszystkie filmiki o rozwijaniu popędów u szczyli i o ogolnej nauce. Przeczytałam już bardzo duzo .. bo w końcu zapomniałam już jak to jest miec szczeniaka moja ma juz 3 lata wiec .. no i nadal się dokrztałcam i mam nadzieje, ze nie popełnie wielu błędów ktore popełniłam przy mojej Klusce. W sumie to Axa jest moim najwiekszym nauczycielem i za to jej bardzo dziękuje.

Jejku Baltka na parówki :crazyeye:? wiesz co a nie lepiej na smalec :cool3:??

Link to comment
Share on other sites

Smalec? :crazyeye: Od razu widać, że nigdy nie miałaś wątpliwej przyjemności poznania mego psa :p
On jest za chudy na smalec, na parówki zresztą też. I kości ma chude, więc na kilogramy to też niewiele. No przecie mówie cały czas, że to nieużytek :cool1::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...