Jump to content
Dogomania

Temat zamknięty?


maxishine.

Recommended Posts

Wg mnie psy zawsze mają powód i coś tam w łebkach uknute. Nawet taki pieniacz co doleci i ucieknie to nie robi tego bez celu.
Ten widocznie stwierdził że musi pokazać młokosowi kto rządzi na osiedlu i to nic że młodziak uległy i zachęcał do przyjaźni,a że młody nie opanował sztuki wojennej to tylko dobrze dla niego...

Dziś znów na niego wpadliśmy,akurat szłam z sąsiadką z suką jak w bramce na osiedle pojawiła się babka i skoczyla w tył łapać westa. Jeden krok więcej i miałyby okazję się znów złapać za mordy.
Pani oczywiście nie była w posiadaniu smyczy,ale piesio się przekierował na sukę,a my zwialiśmy...

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie - psy są baaardzo racjonalnymi zwierzętami. "Powód" zawsze mają - tyle że nieraz niedopuszczalny, przynajmniej dla nas. :-))

 

A weścio jest królem podwórka więc robi porządki... Nikt mu nigdy nie powiedział że jego zachowanie jest naganne, to i sobie rozwija tę rozrywkę.

 

W końcu ktoś go zeżre i się skończy...

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie - psy są baaardzo racjonalnymi zwierzętami. "Powód" zawsze mają - tyle że nieraz niedopuszczalny, przynajmniej dla nas. :smile:)

 

A weścio jest królem podwórka więc robi porządki... Nikt mu nigdy nie powiedział że jego zachowanie jest naganne, to i sobie rozwija tę rozrywkę.

 

W końcu ktoś go zeżre i się skończy...

 

Ja niestety mam tę dziką skłonnośc do usprawiedliwiania zachowań psów.

Nawet jeśli dany piesek jest uciążliwy jak cholera...Dzięki swoim właścicielom , którzy nie potrafią szanować innych, współdzielić z nimi terenu i użyć mózgu od czasu do czasu.

Czasem tak myślę że ci wspaniali dobroczyńcy co podrzucają trutki i strzelają do piesków jako do uciązliwości w mieście powinni przekwalifikować się na ich pańciostwo...

 

A z westem...

Tak sobie myślę, że go zeżre albo i nie, bo jednak to głupie nie jest, sam fakt że dziabie w dupę jak ten drugi odpuści już o nim świadczy...

Ale za to zepsuje kilka innych osiedlowych psów, zrobi to co zrobił z moim - naruszy jego spokój psychiczny, albo zrobi to co zrobił z opisanym wcześniej labkiem - jak go pogryzł to tamten miał ok 5 mcy, więc na piesku się mocno odbiło, babka miała sporo pracy żeby wyprowadzić go z lęków , naprawic mu socjal itd.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...