Jump to content
Dogomania

Artystyczne doznania w dlugie zimowe wieczory


Anna.

Recommended Posts

to żywa Buba :)

bardzo cierpliwa - te fotografie to byla chyba praca dyplomowa p. Joanny, i potem Buba brała udział w obronie! Chodziła po wybiegu! A te zdjecia były kiedys w "Elle".

Teraz Buba ma 7 lat i ogromną klasę. Jest PONAD - m.in. ponad "głupie" charcie pląsy z moja Smugą. Ustawiła ją jednym powłóczystym spojrzeniem :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No jasne!ja jak juz sie rozpedze,to na jednym nie poprzestane,trzeba tylko mnie umiejetnie podpuszczac,wtedy dzialam jak stachanowiec...i jeszcze sie ciesze.

Please tylko zorganizowac jakis l e p n y (hi,hi-ale nowe slowko mi sie wymyslilo)material.Lepiej trwalszy niz plastelina...

No i please nnie zapomniec,ze zaplon do lepienia mam na porter!

Wasz Kichus Lepiglina

Link to comment
Share on other sites

Sagit

Bardzo ładny lepny materiał przywiozłam ongis z nad morza. Wystarczy go tylko namoczyć i urabiać z tydzień wytrwale, a po tygodniu będzie już tak ładnie urobiony, że wystarczy juz tylko drugi tydzień urabiania i prawie można się brać za robotę. Materiał ten ma tę zaletę, że jest w kilku fajowskich kolorach :) A jak to jest be, to mogiem zakupić partyjkę innego urobionego już materiału i podesłać plastyczną cegiełkę :)

Ale kurna co to ten porter ? :hmmmm: Ten od Lipnickiej ? ;)

Aha, taką glinę jednak niestety należy wypalić, inaczej jest duże prawdopodobieństwo, że popęka albo się pokruszy. Szkoda by było :(

Link to comment
Share on other sites

ugh...grlouppp.brhbrbr...tylko nie od Lipnickiej!Porter o jakim mowie,to mocny ciemny napoj z piwnej rodziny,jedyny ktory znieczula mi paluszki przy pracach lepnych.NIE CIERPIE DOTYKU GLINY!!!

Co do wypalenia,to fakt,warto sie o to pokusic,bo inaczej jedno krzywe spojrzenie starczy by sie figurstwo rozsypalo.Moze w Swierklancu cos ad hoc popelnie?o ile pojade.Pojechac to bym chciala by sie z Wami spotkac,ale wystawiac juz nie moge-kulawa baba jestem.A na klubowce nie wypada kustykac i sie potykac.

Link to comment
Share on other sites

Sagit

Przecie żartowałam z tym porterem. Na napojach róznistych trochę się znam ;)

A do Świerklańca to kurka KONIECZNIE musisz przyjechać !!! Przecież trzebno się poznać, nie ? :lol:

Co do wystawiania, to może ktoś by się w zastępstwie znalazł ? :)

Link to comment
Share on other sites

Oj spotkac sie to ja bym chciala juz i zaraz...a co dopiero w Swierklancu.Ale,jak bonie-dydy,jam kulawa baba jest,i jesli moich stworow ktos ringowo -biegowo nie obsluzy,to ja tam tylko jako dekoracja mam sterczec ?chocby i z brzuchem pelnym porteru?Buuuu...uuuu...

To ci bylby widok zalosny.

Link to comment
Share on other sites

Sagit- 1,2,... :o khy khy że tak się spytam, ile piesków zgłaszasz?... ;) :lol: :lol: spokojnie, mnie nie tak łatwo wykończyć, jeśli tylko Szare będą w odrobinę innym czasie to mogę z dużymi brodatymi pobiegać, nawet z kilkoma ;) a dadzą się obcej osobie wystawić? bo moje szare to niebałdzo...

Link to comment
Share on other sites

...a bo to beda mialy jakies inne wyjscie?hi,hi...A tak na serio,to zglosze zaleznie od stanu finansow 2 lub 3,nie sadze by wiecej.Przygotowane raczej beda do "handlerow zastepczych"(bo ja naprawde jestem zdezelowana ) wiec chyba nie odwala jakies brykaniny-partaniny!

Nie wiem jak Ty,ale ja zaraz karmie Pereza i ide spatuchny...

Link to comment
Share on other sites

Qurna liczylam ze spytasz WHO IS PEREZ?

Bo nie jest ci on psem...ani chartem(jak wiemy tu wszyscy,charty to wiecej niz "zwykle"psy)...mianowicie...oh my God...zeszlam na...SROKI!

Perez jest mloda wiecznie glodna (i chyba dokuczliwa w przyszlosci)sroka z wrodzona wada jednego odnoza!Mam za swoje-karmienie na zadanie...przy dziecku sie tyle nie nalatalam!

Link to comment
Share on other sites

hihihi ładnie ładnie Sagit ;) u nas są do kupienia robale w pojemniczkach żywe do karmienia gadów- może takie by mu zasmakowały? są różne kolory i rozmiary :lol:

najlepsze są te niebieskie o smaku gumy do żucia. ale i te różowe o smaku malinowym są niezłe. no chyba, że woli te żółte o smaku cytrynowym, ale one jakieś kwaśne są. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...