Jump to content
Dogomania

Artystyczne doznania w dlugie zimowe wieczory


Anna.

Recommended Posts

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przyznam, że czasem tu do Was- posiadaczy chartów zaglądam, bo w chartach zakochana jestem od dziecka- nie ma piękniejszych kształtów chyba żadna rasa, w żadnej nie odnajduję takiej dozy elegancji, dostojeństwa, szlachetności...

Pierwszy mój kontakt z "chartem" polegał właśnie nie na obcowaniu z zywym psem- lecz z piękną srebrną figurką charta buszującego w winogronach, którą "odziedziczyła" moja mama po babci. Drugi kontakt- którego tez nigdy nie zapomnę- bo był to piękny widok- był już na żywo- gdy miałam pięć lat i spacerowałam z mamą po plaży - spotkałyśmy 2 cudownie bawiące się greye. Były tak samo umaszczone- z tym ze jeden był polski, a drugi przyjechał nad Bałtyk z właścicielami aż z Francji. Mimo odrębności "językowej" :wink: świetnie się dogadywały :wink:

Obrazy piękne- miło wzrok nacieszyć :wink:

Do mnie osobiście najbardziej przemawia rzeźba- lubie jak dzieło "istnieje" w rzeczywistej przestrzeni...

Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze, jeśli tylko finanse pozwolą, dołączę do Szanownego Grona właścicieli tych pięknych, żywych rzeźb :wink:

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Agrado

Bardzo nas cieszy każdy "nowy nabytek" w sensie chociażby zainteresowania rasą. Witaj i zaglądaj do nas częściej :D

Oczywiście, że chart jest zjawiskiem :D My jesteśmy w tym szczęśliwym położeniu, że takim pieknym widokiem możemy sycić swoje oczy na codzień :lol: Czego i Tobie życzę ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za miłe powitanie Rotti!

Zaglądać będę na pewno :wink: !

p.s. na ostatniej wystawie w Sopocie pół dnia przesiedziałam przy ringu chartów :lol: - zdjęciami z wystawy też zawładnęły :lol: (mój pies został szybko i sprawnie oceniony na samym początku- więc potem mogłam spokojnie towarzyszyć chartom w ich zmaganiach- a było na co popatrzec :wink: ).

Link to comment
Share on other sites

...na ostatniej wystawie w Sopocie pół dnia przesiedziałam przy ringu chartów ...

musiałaś więc poznać przynajmniej kilkoro z nas. ja asystowałem na ringu, a wśród wystawców byli między innymi charciara, sagittarius i bubu, więcej chyba nikogo z dogomaniaków nie było, ale pewnie w przyszłości uda się to nadrobić.

Link to comment
Share on other sites

:D bardzo możliwe- niestety nie byłam wtedy świadoma kto jest kim- oprócz Sagittariusów oczywiście :wink:

nie dotrwałam niestety do wilczarzy- bo rodzinka chciała koniecznie podziwiać także inne rasy :wink: - bardzo żałuję, nadrobię z pewnością, pod warunkiem, że nie będzie to kolidowało z występem mojej blondynki :wink:

pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

musiałaś więc poznać przynajmniej kilkoro z nas. ja asystowałem na ringu, a wśród wystawców byli między innymi charciara, sagittarius i bubu, więcej chyba nikogo z dogomaniaków nie było, ale pewnie w przyszłości uda się to nadrobić.

były jeszcze 2 CP z hodowli Sopocka Aura: Senator i Subtelna Spryciara (Smuga) - zwycieżyly w klasie młodziezy (bez konkurencji niestety były...)

:)

Ewa i Smuga

Link to comment
Share on other sites

były jeszcze 2 CP z hodowli Sopocka Aura: Senator i Subtelna Spryciara (Smuga) - zwycieżyly w klasie młodziezy (bez konkurencji niestety były...)

:)

Ewa i Smuga

chyba kojarzę oba charty :wink: - jak widzę- należą do Ciebie :wink:

czy to przypadkiem nie one były też na wystawie w Gdyni i jechały okropnie przepełnioną kolejką?

pozdrawiam :wink:

Link to comment
Share on other sites

chyba kojarzę oba charty - jak widzę- należą do Ciebie

czy to przypadkiem nie one były też na wystawie w Gdyni i jechały okropnie przepełnioną kolejką?

Dzień dobry,

ja mam Smugę (jest płowa) i byłam tylko w Sopocie - nie musiałam dojeżdżać kolejką, bo mieszkam na Wyścigach. Widziałaś i w Sopocie i w Gdyni dodatkowo dwa inne CP: jej matkę (Branka FERRERO) i brata (Senator SOPOCKA AURA) - oba czarne podpalane, w rękach jednej właścicielki.

Ta trójka to w Trójmieście jedyne (chyba) charty polskie.

Do zobaczenia gdzieś w Trójmieście (głównie biegamy między Wyścigami a Żabianką),

Ewa + Smuga

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...