Jump to content
Dogomania

Artystyczne doznania w dlugie zimowe wieczory


Anna.

Recommended Posts

To ja po tych larwach...bleee... wrócę do i nnego wątku :lol:

Sagit

Wiesz, ja bym chetnie przystąpiła do wystawienia w Świerkalńcu jakiego wilczarzyka. Może już będę na tyle na nogach, że dałabym radę :) O ile się zgodzisz i zapodasz jakowąś instrukcyję :lol:

TAk, że kochana.... nie wymigasz się :lol:

A Ty możesz sobie w tym czasie brzsio napełniać porterkiem :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tilia

A może łatwiej byłoby nam na nich jechać ? :roflt:

Zaraz mi Basia przyłoży :lol:

No fajnie byłoby wystawić takiego włochatego wielgasa i to jeszcze razem :)

Wiesz, Karolowi to nie dorównamy w wystawianiu wialgasów, ale może możemy się jednak przydać :)

Link to comment
Share on other sites

pod siodłem czy na oklep? ;) nio, Karol super wystawia, ale raz pamiętam, miał problem ;) wystawiał wilczarza znajomych (po swoim psie z resztą) pies wielki, wkurzony (żyje sobie spokojnie prawie na wsi, pierwszy raz był na wystawie i nie wiedział co od niego chcą i dlaczego tu tak dużo psów nagle), no i jego państwo co by się biedaczek nie strasował dali mu aviomarin... no i pies się położył... potem zamiast dynamicznego, aktywnego psa po ringu ciężko sunął zmęczony życiem cielaczek - w opisie dostał "ciężka głowa" ;) z resztą Sagit zdaje się była jako konkurencja na ringu?

Link to comment
Share on other sites

Moje mile,moze bysmy tak czegos doznaly artystycznie,bo cos nam topic skreca w inna strone...a ja jeszcze chilam 3 grosze o Perezie-bo przed chwila rozdarl sie,ze chce amciu,i kornie pobieglam po jadlo.Cpal az sie dusil.Potem wzruszyl me serce matki zastepczej nastepujaco:posadzony na galazce w wolierze po raz pierwszy utrzymal sie i nie spadl!!!I to trzymajac sie tylko jedna nozka-bo druga ma paskudnie krzywa.Trzepotal potem skrzydlami zapewne w samozachwycie-i slusznie-a ja-no coz-bilam brawo oczywiscie.

Link to comment
Share on other sites

Sagit

Jeżeli chodzi o artyzm, to ja grzecznie czekam na osobiście przez Ciebie wykonaną charcią figurkę :D

BTW Jak zrobisz jakiś błą, to możesz go spokojnie poprawić. Do tego służy funkcja (przycisk) "zmień" ;)

Rozumiem, że Perez zostanie rezydentem na stałe :)

Link to comment
Share on other sites

aaaaa...dzieki za oswiecenie co do przycisku-nie wiedzialam o tym i pewnie o wielu innych innosciach tez nie wiem,co wyjdzie w praniu...

co do Pereza to obawiam sie ze zostanie,bo chyba takie kalectwo nie pozwoli mu utrzymywac sie inaczej jak tylko z doraznych kradziezy na terenie w poblizu domu.Moze bedzie tez rabowal wilczarzom z misek?staram sie je z nim oswoic...ale nie wiem czy to sie sprawdzi...wlasnie dostalam maila z Danii,wlasciciel mlodego psiaka Sagittarius COMMANDANTE pisze,jak jego bardzo lagodny slodki misiaczek zmienil sie w aniola smierci ,wpuszczony na podworko z kokoszkami!

Link to comment
Share on other sites

Mala Rotti-Dotti juz w nowym domku,w Czechach.Ale bedzie podrozniczka wielka-kupilo ja malzenstwo dyplomatow,ktorzy czesto sa "przerzucani" w rozne strony swiata.Niestety nie bedzie zapewne wystawiana.Ci panstwo mieli juz ode mnie 2 wilczarze i nie dali sie "skusic" do wystepow...tak naprawde to nie maja po prostu zupelnie czasu na tego typu "obowiazki".

Link to comment
Share on other sites

Perez dzielna sztuka :) ale nauczy się żyć- mieliśmy kanarka z kawałkim nóżki (błąd hodowcy- za ciasna obrączka, dostaliśmy go bez stopy i kawałka wyżej... :( ) i przeżył tak ładnych parę lat świetnie dając sobie radę w stadzie w dużej klatce

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...