Jump to content
Dogomania

Depresja i załamanie poszły precz, Elmo już w DS w Krakowie


Gabi79

Recommended Posts

Kochane Elmuś dzisiaj troszkę nabroił zniszczył  drzwi ale Państwo mówili że nie ma z tym problemu że drzwi naprawią. Jak Pani zadzwoniła to właśnie byli w drodze do rodziny i Elmuś oczywiście jechał z nimi:)  Kochają Elmusia bardzoooo mówili że to bardzo mądry piesek i codziennie zaskakuje ich czymś nowym,dziwią się   jak ktoś mógł pozbyć się tak mądrego i przytulaśnego psiaczka!!!!Bo Elmuś to straszny przytulak ,bardzo lubi kłaść główkę na kolankach u Pani i Pana!! Codziennie wieczorkiem czeka  na łóżeczku aby szli już z nim do spania :) I jak tu nie kochać tych zwierzaczków!!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kochane Elmuś dzisiaj troszkę nabroił zniszczył  drzwi ale Państwo mówili że nie ma z tym problemu że drzwi naprawią. Jak Pani zadzwoniła to właśnie byli w drodze do rodziny i Elmuś oczywiście jechał z nimi:)  Kochają Elmusia bardzoooo mówili że to bardzo mądry piesek i codziennie zaskakuje ich czymś nowym,dziwią się   jak ktoś mógł pozbyć się tak mądrego i przytulaśnego psiaczka!!!!Bo Elmuś to straszny przytulak ,bardzo lubi kłaść główkę na kolankach u Pani i Pana!! Codziennie wieczorkiem czeka  na łóżeczku aby szli już z nim do spania :) I jak tu nie kochać tych zwierzaczków!!!!

 

 

Wspaniałe wieści, pomijając demolkę drzwi.

 

 

Ludzie kochający zwierzęta zawsze się dziwią, jak ktoś mógł skrzywdzić, wyrzucić tak wspaniałego psiaka.

 

Smutne jest to, że takich wspaniałych psiaków są tysiące w schroniskach.

 

Elmusiu, bądź grzeczny!!!

Link to comment
Share on other sites

oj Elmuś,Elmuś jak to dobrze,że trafiłeś na tak wspaniałych,wyrozumiałych ludzi :)

 

cioteczki wyróżnienie Elmusia jest do 18.03 (i tu dziękuję Gabi za przypomnienie) podmieniłam na uratowane 5miesięczne szczeniaki,które jakoś nie mogą znaleźć domków http://olx.pl/oferta/alfa-omega-i-bluu-trzy-szczeniaczki-szukaja-domkow-CID103-ID8Y7DD.html#9af16ff3bb;promoted

Link to comment
Share on other sites

Halszko, trzymam kciuki za maluchy, a tymczasem cioteczki kochane zobaczcie

 

http://olx.pl/oferta/heniek-mieszka-przy-wiadukcie-CID103-ID91pW9.html#9d5d13aa9f;promoted

 

Jestem w kontakcie z Panią, która dokarmia bidusia.

 

Chciałabym mu pomóc, zaalarmowałam Myszkę, ale Mysza i Agusia mają 3 psiaki w hotelach.

 

Znowu potrzeba kasy...

Link to comment
Share on other sites

Halszko, trzymam kciuki za maluchy, a tymczasem cioteczki kochane zobaczcie

 

http://olx.pl/oferta/heniek-mieszka-przy-wiadukcie-CID103-ID91pW9.html#9d5d13aa9f;promoted

 

Jestem w kontakcie z Panią, która dokarmia bidusia.

 

Chciałabym mu pomóc, zaalarmowałam Myszkę, ale Mysza i Agusia mają 3 psiaki w hotelach.

 

Znowu potrzeba kasy...

Gabrysiu ja myślę że mogłybyśmy przelać pieniążki Elmusia dla Heńka ,ten psiak musi trafić do DT i czekać bezpiecznie na adopcję!!!

Link to comment
Share on other sites

Elmuś ma się wspaniale :) Jest już grzeczny i nic nie niszczy :) Państwo go bardzo kochają :) Dostaję piękne zdjęcia ze spacerków i z  domku :)))))******* 

 

Wiolu, kochana jak znajdziesz chwilkę wyślij mi proszę fotki na maila

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

A tymczasem fotki Elmo przysłane Wioli przez Państwa

 

przepraszam, ale nie wiem jak obrócić

 

[url=http://up.programosy.pl/foto/elm1.jpg]elm1_min.jpg[/url]

 

[url=http://up.programosy.pl/foto/elm2.jpg]elm2_min.jpg[/url]

 

[url=http://up.programosy.pl/foto/elm3.jpg]elm3_min.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

Za siedmioma górami, za siedmioma lasami, ale wcale nie tak daleko jest cudowny Dom, gdzie cudowni Ludzie pokochali pewnego Psa, a ten Pies ma na imię Elmo :). Dobra Pani razem z Dobrym Panem wyprowadzają Elmo codziennie na 3 co najmniej godzinne spacery i wieczorną przechadzkę przed dobranocką, a w weekendy wyjeżdżają na cały dzień za miasto. Elmo je tylko gotowane jedzonko i Dobra Pani pracowicie uciera marchewkę, jabłuszko i buraczka, które miesza potem z makaronem, ryżem i wołowinką, której odpowiedni zapas ma w zamrażarce (sama widziałam kilkanaście woreczków). Dobrzy Ludzie bardzo pokochali swojego Psa i są z niego dumni; uczą go różnych komend i cieszą się, kiedy inni nie mogą się nadziwić, że tak piękne psy są w schroniskach, a Elmo odwdzięcza się, kładąc łeb na szyi Pani w trakcie jazdy samochodem lub przychodząc do Pana do łóżka :). I wiecie co jest najfajniejsze? Że to nie jest bajka :) Elmuś ma cudownie :)
Pani prosiła, żeby wszystkim podziękować za uratowanie Elmo i za to, że może z nimi być, ale największe mizianko należy się Wioli i Anecie, o których Pani bardzo serdecznie mówiła ( nie mogła się nachwalić opieki nad Elmo u Anety i tego, jaki Aneta ma kontakt z psiakami). Kiedy wychodziłam, miałam łzy w oczach, ale to były dobre łzy; dla takich chwil warto się starać i czasem/często mieć pod górkę.
Ale żeby nie było ckliwie i słitaśnie, to widziałam też drzwi wejściowe, które nasz Kawaler załatwił...wiem też, że Gwiazdor pod nieobecność Państwa wskakuje na blaty w kuchni ( u Anety robił to samo) i przez pierwsze dwa dni podsikiwał, ale Domek w ogóle nie robi problemu ze zniszczeń i traktuje to tak jak należy: jest postęp, jest coraz lepiej, a będzie super, o czym zawiadamia Was
panna M :)

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Aniu bardzo dziękujemy za piękny opis  pięknej i prawdziwej bajki bo  teraźniejsze  życie Elmusia to bajka :) o której  marzy każdy schroniskowy psiak !!!Dziękujemy za pozdrowienia z domku,cudownego domku pełnego miłości  cierpliwości i zrozumienia. Łzy szczęścia same płyną po policzkach ...to kolejne nasze wspólne szczęście!!! Jeszcze raz dziękuje wszystkim z wątku Elmusia i serdecznie pozdrawiam. Jestem w stałym kontakcie z Państwem i będę tu pisać co u chłopaka :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...