Jump to content
Dogomania

Pilne mam szczeniaka z neurogennym nietrzymaniem moczu .Zna ktoś jak tą chorobę/


paulina02

Recommended Posts

Witam mam szczeniaka teraz ma z 5 miesiecy , mąż ją znalazł i mamy problem od 2 miesięcy jak tylko ją mamy..To znaczy najpierw miała stan zapalny macicy , leczylismy , była bardzo zarobaczona , Ma cztery torbiele na macicy .I cały czas sika co godzine w domu , wyniki ph ma wysokie .Prawdopodobnie ma neurogenne nietrzymanie moczu , moczówkę wet wykluczył bo po nocy mocz jednak się zagęszcza .

Jeżeli ktos miał psiaka z taka chorobą prosze napisac , jak przebiegało leczenie i czy wyleczył się z tego..

Moja ma dostawać jakieś tabletki zaomniałam nazwy na b , bo bardo obciążają serce .Mamy wchodzić w bardzo małą ilością..

Link to comment
Share on other sites

powinniscie zaczac od badania moczu z posiewem i antybiotykowrażliwościa.wtedy jeśli macie celowany antybiotyk+przy wysokim ph -odpowiednio zakwaszacie(metionina lub karma dietetyczna).stosujecie tak długo(czasem nawet 2 mce)az wynik moczu "pokaże"że mozna odstawić zarówno antybiotyk jak zakwaszacz.nie odstawia się nigdy antybiota bez badania kontrolnego moczu

Link to comment
Share on other sites

Wet nic o diecie nie mówił

tu wyniki 

[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6a07e4b86575392f.html]6a07e4b86575392fm.jpg[/URL]

[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3334233784e6a995.html]3334233784e6a995m.jpg[/URL]

Była na antybiotykach ale nic nie dawały , może do jakiegoś weta z tym problemem, ona jak śpi w nocy to wytrzymuje teraz , ale w dzień co godzine sika.

Wet mi cos tłumaczył nie sposób tego wszystkiego zapamietac , że układ nerwowy wysyła sprzeczne sygnały do mózgu , mam też kupic obróżkę uspokajającą..;(

[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/09e5af3fb299db14.html]09e5af3fb299db14m.jpg[/URL]

To ona

Link to comment
Share on other sites

to jakas masakra jest.jak po uropecie jest 8,5 i jeszcze ten ciężar właściwy jest troche niski,mówili coś o osadzie moczu?pije dużo?na wszelki wypadek dała bym siki na posiew jeśli nie bierze teraz antybiotów.nie wiem jakimi funduszami dysponujecie ale może usg pęcherza by się przydałao

Link to comment
Share on other sites

Miała badanie moczu po nocy , takim urzadzeniem ...nie pamietam nazwy , mocz się zagęszcza , ph wyszło 7..

Jestem umówiona na sterylkę na środę , ze względu na torbiele bo szybko rosną.

Miała usg pęcherza miała  ok , na początku przed antybiotykiem usg wykazało bardzo grube ściany pęcherza po lekach wyszło lepiej..

Nie pije za duzo , ograniczam suchy bo wiadomo przy tym..ale z sikaniem masakra.

Nie wiem z kont jej się to bierze , kupiłam obroże uspokajajaca wet kazał .Zobaczymy 

Podobno po sterylce tez może coś się zmienić , bo te torbiele może w tym tez jakaś przyczyna..;(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...