Jump to content
Dogomania

Doris, sunia w typie ONka znalazła swojego człowieka!


Patrycja*

Recommended Posts

Miałam się nie dzielić szczegółami, żeby nie zapeszać, ale jak dotąd to rezultatów nie zdawało więc się dla odmiany podzielę.

 

Na razie sobie wielkiej nadziei nie robię, bo jestem z pewnym Panem dopiero po jednej rozmowie telefonicznej, ale przyznam, że Pan zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Choć po ostatnich wydarzeniach, nie wiem czy to ma jakieś większa znaczenie... Oczywiście przekazałam Panu wszystkie informacje o Doris łącznie z ostatnią nieudaną adopcją, o tym jak sunia to przeżyła i o guzkach na sutkach. Swoją drogą podobno guzki są niegroźne, a jest ich więcej, ale akurat opinią schroniskowego weta się w ogóle nie kieruję. Wracając do tematu poprosiłam Pana by dokładnie sobie przemyślał adopcję Doris.

 

Co można powiedzieć o samym Panu? Mieszka w Krakowie w Nowej Hucie w mieszkaniu. Jest sam, mieszkanie jego i żadna mama, córka, babcia, brat, wujek czy ktokolwiek inny z zagranicy nie wróci... Około 3 tygodnie temu zmarła mu jego owczarkowata Sunia Elza i stwierdził, że najwyższy czas na zapełnienie pustki po poprzednim psiaku. Wpadła mu w oko nasza Doris. Pan pasjonuje się chodzeniem po Bieszczadach i szuka kompana do wędrówek. Abym miała pojęcie jak będzie wyglądał ewentualny dom Doris, polecił bym zajrzała na jego profil na fb. Wy również możecie zajrzeć https://www.facebook.com/maciej.stokaluk?fref=tsMa jutro jeszcze do mnie dzwonić i prawdopodobnie przyjedzie w piątek by poznać Doris. Taka sytuacja...

Link to comment
Share on other sites

Brzmi fajnie, gość wydaję się konkretny, na fb widać, że z Elzą był zżyty. Oby jak jednak dojdzie do adopcji ich relacje też były dobre. Takie wspólne wyjazdy... Doris na pewno by się spodobały. Oby jej się udało, naprawdę mocno za nią kciuki trzymam :)

Link to comment
Share on other sites

Jestem w dobrej myśli i kciuki trzymam jeszcze mocniej, bo jest za co :)
Super, że Pan przyjedzie na spotkanie. Może dziwnie to zabrzmi, ale może nie było by złe, gdyby Pan zobaczył jak Doris czasami reaguje na psy. Co wtedy powie i jak się na to nastawi. Żeby był świadomy a nie zdziwił się na spacerze jak będzie miał ją w Krk. Cały czas mam poczucie, że poprzedni właściciele właśnie tak zrobili: powiedzieli że sobie poradzą, po czym na spacerze Doris dała potężny popis i się przerazili.
Co do tego Pana to widać, że pies jest dla niego przyjacielem. Jeśli sprawa wypali to będą tworzyć zgrany duet z Doris :D

Link to comment
Share on other sites

Ależ się tu ruch zrobił ;) Dzięki Wam za wsparcie!

W zasadzie po tych zdjęciach i filmikach utwierdzam się w przekonaniu, że Pan jest w porządku i byłby dobrym Panem dla Doris.

Dodatkowym plusem jest to, że mimo iż jest z Krakowa to nie ma dla niego problemu przyjechać w piątek z Krakowa na razie tylko poznać Doris.

Ale z kolei nie wiemy jak Doris zachowuje się jak zostaje sama w domu a Pan pracuje więc Doris musiałaby pewnie być sama przez kilka godzin...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Co to dla Doris, da radę posiedzieć sama ;) Pan na pewno zapewnia psu aktywne spacery, więc Doriska nie powinna mieć problemu ze spaleniem energii.
Powiem szczerze, że aż się wzruszyłam tym filmikiem i zdjęciami :) i to całe mnóstwo komentarzy ludzi na temat Elzy i jej Pana...

Link to comment
Share on other sites

Dziś Doris była ze mną na spacerku :) Spacerowałyśmy w towarzystwie Megi. Najpierw poszłyśmy do lasu a następnie przez park i koło skrzyżowania na Dąbrówce Małej. Na koniec poszłyśmy jeszcze na polankę gdzie Doris została wygłaskana i poćwiczyłyśmy komendy. Po godzinnym spacerku wróciłyśmy do schroniska.

 

CAM00987.jpg

 

d.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...