Jump to content
Dogomania

Skrajnie wychudzony Chudy za TM... [*]


pralinka94

Recommended Posts

Będzie jeszcze jutro drugi- mały przelewik dla chudziaka-może na jakiś preparat wzmacniający,piersi z kurczaka czy coś co GO wzmacni :) BARDZO przypomina mi Bubę i mam nadzieję ,że niebawem osiągnie jej wagę i znajdzie taki fajny domek jak ona ;) Odchuchamy Chudego!
Pozdrawienia dla "cioteczek" od szczęśliwej Buby :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

"Cioteczki" tak sobie myślę czy psiak nie powinien dostawać karmy mokrej bądź namoczonej suchej-bo przypuszczam,że ta którą dostaje jest w formie suchych granulek a w związku z naroślą na faflu (chyba strona wewnętrzna?)może odczuwać dyskomfort podczas gryzienia suchej i w związku z tym jeść mniej niż powinien?

Link to comment
Share on other sites

"Cioteczki" tak sobie myślę czy psiak nie powinien dostawać karmy mokrej bądź namoczonej suchej-bo przypuszczam,że ta którą dostaje jest w formie suchych granulek a w związku z naroślą na faflu (chyba strona wewnętrzna?)może odczuwać dyskomfort podczas gryzienia suchej i w związku z tym jeść mniej niż powinien?

Narośl jest na wewnętrznej stronie, niestety jest spora, ale nie widziałam, żeby miał przez to problemy z jedzeniem. Niestety będąc w schronisku, nie może mieć tego usunięte, więc teraz nic nie możemy zrobić  :(

 

 

dziękujemy ślicznie! dzisiaj miałam telefon w sprawie DT dla Chudego, jednak była to zupełnie niezobowiązująca rozmowa, ale do jutra proszę trzymajcie kciuki! 

Link to comment
Share on other sites

Chudy otrzymał kolejne wpłaty. Może wstawię tu wszystkie wpłaty, jakie psiak otrzymał do tej pory i dobrze byłoby, żebyś Paulina w pierwszym poście je wstawiła.

 

40,00 zł Beata M.

50,00 zł Beata M.

50,00 zł Mateusz Z.

20,00 zł Katarzyna B.

15,00 zł Martyna Ł.

60,00 zł Rozalia H.

50,00 zł Grażyna i Artur K.

 

Razem: 285,00 zł

 

Dodatkowo Pani Rozalia H. w opisie przelewu zdeklarowała opiekę wirtualną nad Chudym.

Link to comment
Share on other sites

Niestety wcześniej miałam ograniczonego wejście na dogo... z domu tymczasowego jak na razie niestety nic, była jedna pani u Chudego, która chciała go wziąć na tymczas, ale okazało się, że nie jest jeszcze zdecydowana... tak więc szukamy dalej! 

 

Tyle wpłat, dziękujemy bardzo! Jutro postaram się o jakieś fotki Chudego ze spacerku :D 

Link to comment
Share on other sites

Chudy otrzymał kolejne wpłaty. Może wstawię tu wszystkie wpłaty, jakie psiak otrzymał do tej pory i dobrze byłoby, żebyś Paulina w pierwszym poście je wstawiła.

 

40,00 zł Beata M.

50,00 zł Beata M.

50,00 zł Mateusz Z.

20,00 zł Katarzyna B.

15,00 zł Martyna Ł.

60,00 zł Rozalia H.

50,00 zł Grażyna i Artur K.

 

Razem: 285,00 zł

 

Dodatkowo Pani Rozalia H. w opisie przelewu zdeklarowała opiekę wirtualną nad Chudym.

wstawione, dzięki!

 

Kilka zdjęć Chudego ;) Te i jeszcze kilka w jego albumie :)

dziękuję Beata, zdjęcia są świetne! 

 

Bardzo prosiłabym maciaszka o zmianę na to pierwsze, bo jest naprawdę świetne :)

 

Dzisiaj Chudy był ze mną na spacerze, byliśmy na Borkach, pomimo złej kondycji, bardzo lubi długie spacery, niestety miał bardzo silną biegunkę...  a jeszcze w czwartek robił normalne kupy! Pewnie dostał coś, czego nie powinien... brak słów :( ale pewnie stres też robi swoje... boję się, że jego stan na tyle ile mógł, to się poprawił, ale nie będzie już nic lepiej, jeżeli pozostanie w schronisku...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Biedak jest taki smutny. Oby jak najszybciej znalazł dobry dom inaczej w warunkach schroniskowych może być z nim kiepsko. "Cioteczki" dlaczego psiak nie ma kubraczka-dzisiaj było raczej zimno i z pewnością zmarzł na tym spacerze. Tym bardziej, że nie ma grama tłuszczyku żeby go grzał i z pewnością nie jest w stanie biegać jak inne psy żeby się rozgrzać.

Link to comment
Share on other sites

Biedak jest taki smutny. Oby jak najszybciej znalazł dobry dom inaczej w warunkach schroniskowych może być z nim kiepsko. "Cioteczki" dlaczego psiak nie ma kubraczka-dzisiaj było raczej zimno i z pewnością zmarzł na tym spacerze. Tym bardziej, że nie ma grama tłuszczyku żeby go grzał i z pewnością nie jest w stanie biegać jak inne psy żeby się rozgrzać.

do zdjęcia pozował bez ;) ma jeden, ale trzeba będzie pomyśleć jednak o większym, bo ten co ma, to spadał mu w trakcie spaceru...

Link to comment
Share on other sites

Już piszę... niestety nie mam dobrych wiadomości, Chudy wczoraj większość swojego wolontariackiego czasu spędził ze mną na kanapie w środku... niestety coś zrobił sobie w opuszki przednich łap, dziwna sprawa, bo od soboty nie wychodził, a wyglądają jakby były poobcierane.... być może w zeszłą sobotę zaszkodziła mu sól z chodników? Nie wiadomo. Najgorzej chodziło mu się po śniegu, jedynie po odsnieżonym chodniku jakoś tam się poruszał.  Wczoraj mogłam mu je posmarować jedynie sudocremem. Dzisiaj miał być u weta, niestety obawiam się, że on tutaj nic nie wskóra, jemu bardzo potrzebny jest dom :( Do tego wszystkiego chłopak znów spadł na wadze :( Jedyne co mogliśmy zrobić, to przenieść go do hotelu, tam ma dużo cieplej i nie ma tyle wilgoci, miejmy nadzieję, że będzie mu tam lepiej. 

 

Dla Chudego zostaną również zakupione puszki, bo woli zdecydowanie to, od suchej karmy. Ubranko zostanie zakupione na dniach. Jutro odwiedzę Chudego, mam nadzieję, że będzie mógł już normalnie iść na spacer. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...