Jump to content
Dogomania

Skrajnie wychudzony Chudy za TM... [*]


pralinka94

Recommended Posts

Chudy (926/14)
 
Chudy to około 5 letni, średniej wielkości, wychodzony pies, który został interwencyjnie zabrany od poprzednich opiekunów.  Na człowieka reaguje bardzo przyjaźnie, lubi głaskanie oraz zabiegi pielęgnacyjne. Jest bardzo spokojny i zrównoważony, na spacerach potrafi pociągnąć, jednak nie robi tego mocno. Chudy jest bardzo usłuchany, wykonuje podstawowe komendy, potrafi też aportować. Inne psy są mu zupełnie obojętne, gdy już jakiś na niego zawarczy, to stara mu się nie wchodzić w drogę. 
Psiak jest naprawdę w złym stanie fizycznym, gdy został zabrany, był skrajnie wychodzony, teraz powoli nabiera masy. Wcześniej był przetrzymywany na balkonie...
Niestety schronisko to nie miejsce dla psów po takich przejściach.
 
PILNIE szukamy mu domu tymczasowego albo stałego!
 
Psiak przebywa obecnie w katowickim schronisku, jest podawana mu sucha karma wysokoenergetyczna. Co dwa dni będzie dostawał ode mnie ryż z mięsem, mam nadzieję, że pomoże mu to choć trochę, do czasu znalezienia nowego lokum...
 

Wpłaty:
40,00 zł Beata M.
50,00 zł Beata M.
50,00 zł Mateusz Z.
20,00 zł Katarzyna B.
15,00 zł Martyna Ł.
60,00 zł Rozalia H.
50,00 zł Grażyna Artur K.
50,00 zł Paula N.
35,00 zł Monika P.
15,00 zł Alicja A.
50,00 zł Ewelina T.
210,00 zł Kasia G.
15,00 zł Martyna Ł.
10,00 zł Anita S.
30,00 zł Patrycja Bożena W.
5,00 zł Robert B.
5,00 zł Krzysztof P.
30,00 zł Adrianna M.
100,00 zł Beata M.
350,00 zł Michał Krystian M.
20,00 zł Ewa Stefania B.
Razem: 1 210,00 zł

Wydatki:
154,23 zł Zakup karmy animonda
190,99 zł Zakup karmy Royal Canin Hepatic
Razem: 345,22 zł

Stan konta: 864,78 zł

Opiekunowie wirtualni, którzy zdeklarowali stałe, miesięczne wpłaty na leczenie i utrzymanie Chudego w hotelu:
Beata M. – 100,00 zł
Rozalia H. – 60,00 zł
Paula N. – 50,00 zł
Iwona P. – 100,00 zł
Robert B. – 5,00 zł
Krzysztof P – 5,00 zł

 

Serdecznie Wam dziękujemy!

 

 

 

Kontakt: 
Paulina 792-304-398
 
Oto Chudy:
DSC_0023.JPG
DSC_0017.JPG
DSC_0018.JPG
Link to comment
Share on other sites

Jestem u boroczka. On się zdecydowanie nadaje na dt i na fb jest nawet informacja, że tymczasu szuka, ale sami wiemy jak z ciężko o taki dom :/

Chciałam zwrócić uwagę na pomyłkę w numerze schroniskowym, 926, a nie 924 ;)

I jeszcze informacja, że 23.12.2014 r,, Chudy otrzymał od Pani Beaty M. 40,00 zł "na ciepły kubrak bądź lekarstwo" :)

Link to comment
Share on other sites

Jestem u boroczka. On się zdecydowanie nadaje na dt i na fb jest nawet informacja, że tymczasu szuka, ale sami wiemy jak z ciężko o taki dom :/

Chciałam zwrócić uwagę na pomyłkę w numerze schroniskowym, 926, a nie 924 ;)

I jeszcze informacja, że 23.12.2014 r,, Chudy otrzymał od Pani Beaty M. 40,00 zł "na ciepły kubrak bądź lekarstwo" :)

dzięki, poprawiłam numer :) już myślałam o jakimś ubranku dla niego, na czas spacerów, bo w boksie to na pewno nie zda egzaminu... może wynajdę coś w czwartek, o ile w schronisku coś jest. Chudy miał robione podstawowe badania, nie wiem jakie niestety, ale podobno nie wyszły źle. Postaram się wywiedzieć w poniedziałek, gdy u niego będę. Dziękujemy Pani Beacie!

Link to comment
Share on other sites

Soboz dzięki!

 

Wczoraj byłam u chłopaka ładnie zjadł ryż z mięsem, ale jakiegoś wielkiego apetytu to on nie ma... Chudy miał robione badania krwi, ale dopiero jutro się dowiem o ich wynikach, bo sama ich odczytać nie umiem. Mam nadzieję, że chłopak jakoś wyjdzie na prostą...

Link to comment
Share on other sites

Tak więc wiem tylko tyle, że Chudy ma problemy z wątrobą, resztę parametrów ma ok, zważając na jego kiepski stan. Dostaje karmę Hepatic. Dodatkowo Chudy ma przerost prostaty, bardzo nieładną narośl na fafli , która może zostać usunięta dopiero gdy będzie w DT lub DS oraz silne zapalenie gruczołu odbytowego, na które dostaje już antybiotyki. W chwili trafienia do schroniska ważył 16 kg, teraz niecałe 22. 

 

W czwartek przy badaniu, niestety ugryzł weta, podobno bardzo nie lubi weterynarzy i trzeba z nim bardzo uważać.. 

Na spacerku był bardziej energiczny i baaardzo chętny do spacerowania, ubrałyśmy go w płaszczyki od Miętusa, jednak są trochę za małe, jedynie ten polarkowy mu zostawiłam, bo był bardziej elastyczny i nie krępował mu ruchów :). 

Link to comment
Share on other sites

Kolejny z chorą wątrobą :( Mogę mu zrobić kartkę na boks, że ma mieć podawaną tylko karmę royal hepatic, przy okazji jak swojej Doris będę robić. Inaczej będzie dostawał też normalne żarcie... Dobrze chociaż, że przybiera na wadze. A myślę, że płaszczyk można by mu zakupić, tylko trzeba by znaleźć odpowiedni.

Link to comment
Share on other sites

Kolejny z chorą wątrobą :( Mogę mu zrobić kartkę na boks, że ma mieć podawaną tylko karmę royal hepatic, przy okazji jak swojej Doris będę robić. Inaczej będzie dostawał też normalne żarcie... Dobrze chociaż, że przybiera na wadze. A myślę, że płaszczyk można by mu zakupić, tylko trzeba by znaleźć odpowiedni.

jak na razie taką dostaje, sama jestem zdziwiona, ale faktycznie pod jego boksem stoi wielka pucha z jego karmą. Kartka oczywiście nie zaszkodzi, bo zapewne dostaje tak czy siak schroniskowe gotowane... 

czy zakup płaszczyka będzie konieczny? sama nie wiem, jak na razie nie ma mrozu i ten polarek co miał wcale nie był zły, choć jeżeli jeszcze trochę przybierze na wadze to zapewne będzie za mały...

Link to comment
Share on other sites

jak na razie taką dostaje, sama jestem zdziwiona, ale faktycznie pod jego boksem stoi wielka pucha z jego karmą. Kartka oczywiście nie zaszkodzi, bo zapewne dostaje tak czy siak schroniskowe gotowane... 

czy zakup płaszczyka będzie konieczny? sama nie wiem, jak na razie nie ma mrozu i ten polarek co miał wcale nie był zły, choć jeżeli jeszcze trochę przybierze na wadze to zapewne będzie za mały...

 

Dostawać dostają, bo karma jest. Oprócz Chudego je ją również Ciapek i Doris.

Ja wczoraj u Doris znalazłam pozostałości z jakichś kości... I Pani Ania stwierdziła, żeby zrobić taką kartkę. A w którym on jest boksie?

A z płaszczykiem to już sama oceń, czy i kiedy będzie potrzebny i daj znać :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...