Jump to content
Dogomania

Sikanie, lanie i s.....


lukas

Recommended Posts

Mojemu labiemu też trochę czasu zajęło zanim przestał całkowicie siusiać w domu. :oops: Co prawda dość szybko zrozumiał, ze powinno się załatwiać na dworzu (gdy go tylko wyprowadzałam to od razu siusiał). Jednak wpadki zdarzały mu się do 5 miesiąca :oops:

Link to comment
Share on other sites

Duma miała ukończone 4 miesiące jak trafiła do naszego domku i nauka czystości zaczęła się dopiero od tego momentu :-? Do ukończenia 6 miesiąca zdarzały się jej wpadki (a czasem szczała z premedytacją :lol: )

Wiem co czujesz - normalnie szlag mnie trafiał jak strzelała koszmarnie wielką kałużę NA MOIM ŁÓŻKU :evil:

Ale któregoś poranka skończyło się siusianie w domku :lol:

Życzę duuuużo cierpliwości :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nasza psina nie siusiala, byla juz tego nauczona.Zdarzalo jej sie na widok jednych znajomych :wink: .Prawda jest ze biegalismy z nia na dwor po kazdym spaniu i jedzeniu a czasami prawie co godzine no.. co dwie w nocy :wink: jak byla mala

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Moja sunia ma teraz prawie 8 miesiecy. Po kwarantannie dwukrotnie zdażyło jej sie susiać i raz u sąsiadów...Wychodziliśmy z nią po jedzeniu i spaniu. ostatni spacer też był bardzo późno ok 12-1 w nocy.. :o

bedzie dobrze, to madre psinki

m :wink:

Link to comment
Share on other sites

Moj psiaczek nauczyl sie bardzo szybko, bo staralam sie caly czas go obserwowac i jak tylko zaczynal "szukac sobie miejsca" to bralam go na rece - i do ogrodka pod drzewko.

Tam wylewne zachwyty i nagroda. Tymczasem po siusianiu w domu - zadnej nagrody oczywiscie.

Nie pamietam ile to trwalo, ale szybko zalapal co sie bardziej oplaca.

Jesli przydazyl sie wypadek - zasiusiane miejsce czyscilam octem, wtedy nie czul zapachu (psy maja tendencje do siusiania w miejscach juz oznaczonych).

Zycze cierpliwosci i skutecznej wspolpracy.

Kay

Link to comment
Share on other sites

hehehe, drogi lucasie 8) -wierze iiż sprawa jest czasami wnerwiająca--ja miałem taką serię sikania na moje łózko--ciekawe czy na złośc czy tak ad hoc--po prostu lała niemiłosierne duze kałuze :D --miała wtedy 14 tygodni!!!! :lol: a z tego co piszesz--10 tygodni ma pociecha--to troszkę sprzatania przed Tobą :wink: nasza suczka sikała w domu tak w 85% na rozłożona gazete--to bardzo ułatwiało czas kwarantanny

Link to comment
Share on other sites

Nasza Neska trafiła do nas gdy miała 8 tyg. W mieszkaniu nastąpiło przemeblowanie ( dywan i wykładzina w przedpokoju były zasłane folią a na wirzchu - gazety). Oprócz sprzątania było częste wychodzenie na podwórko, a z tym nie było kłopotu - był to czerwiec. Stopniowo zmniejszaliśmy powierzchnię gazet i to dawało dość dobry skutek. Załatwianie trwało ok miesiąca. Potem czasami zdażało się, ale to były "wypadki przy pracy". Więc życzę dużo cierpliwości i optymizmu.

Link to comment
Share on other sites

dzieki za odpowiedzi probowalem z gazetami ale ten diabel je zjada wiec odpadaja kurcze , chodze czesto jak moge czasami pies ne chce isc i ciagnac go na sile w srodku nocy ciezko ale juz chyba lepiej przynajmniej kupe sygnalizuje z sikaniem raczej sie nie krepuje ahaha ok .

Link to comment
Share on other sites

Mam 9 tygodniowego laba na początku było koszmarnie ale gdy odizolowałem pokoje zostawiając same powieżchnie gładkie jest nieżle. Pies leje przeważnie na gazety w kuchni pi przedpokoju. Ale czekamy jeszcze tylko 1,5 miesiąca na koniec kwarantanny i lanie na dworze. A pod naszą nieobecność nasz pies mieszka w klatce, co daje nam wszystkim konfort bezpieczeństwa i czystości.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...