Jump to content
Dogomania

Bossski Franek w swoim domu :)


Rudzia-Bianca

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Jak się miewa bossski Franuś?

 

Bardzo się zadomowił. Ciśnie się najbliżej mnie jak może - niedługo wejdzie mi na głowę, żeby być bliżej niż Mimronki. "Układy" między Mimisią a Frankiem nie uległy poprawie. NIERAZ troszkę się pobawią - co nie przeszkadza Mimi warczeć na niego jak usiłuje wejść na wersalkę. Wtedy Roni też pokazuje ząbki.

Ale psiak cudny. Jedynie problem stanowi to podgryzanie. Nadal niestety :( Zakupiłam mu na bazarku trochę "gryzaków" Myślę że jak będzie miał kilka to mu wszystkiego Roni nie zabierze. Podgryzł jednak poduszkę i w drugiej wygryzł dziurkę więc zgodnie z obietnicą w przyszłą środę mam dniówkę i raczej zostanie w klatce. Oczywiście w salonie z Mimronkami. Dam mu kilka zabawek (myślę że dojdą) picie, jedzenie i mam nadzieję że wytrzyma. A Wy co myślicie? No nie może być tak że wszystko poniszczy :(

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście nic mu się nie stanie w klateczce. Tylko wcześniej trzeba mu przypomnieć o tym lokalu.

Nie może siać zniszczeń, bo pójdziecie z torbami i co wtedy się stanie z Mimronkami ?

 

Mimronki musiałyby wziąć malunie torbusie i podreptać za nami :D

 

Ale jak go oduczyć??? Bo przeca nawet jak Ktoś go wreszcie adoptuje to jeszcze mógłby go oddać w ramach "reklamacji" :)

Link to comment
Share on other sites

 

Bardzo się zadomowił. Ciśnie się najbliżej mnie jak może - niedługo wejdzie mi na głowę, żeby być bliżej niż Mimronki. "Układy" między Mimisią a Frankiem nie uległy poprawie. NIERAZ troszkę się pobawią - co nie przeszkadza Mimi warczeć na niego jak usiłuje wejść na wersalkę. Wtedy Roni też pokazuje ząbki.
Ale psiak cudny. Jedynie problem stanowi to podgryzanie. Nadal niestety :( Zakupiłam mu na bazarku trochę "gryzaków" Myślę że jak będzie miał kilka to mu wszystkiego Roni nie zabierze. Podgryzł jednak poduszkę i w drugiej wygryzł dziurkę więc zgodnie z obietnicą w przyszłą środę mam dniówkę i raczej zostanie w klatce. Oczywiście w salonie z Mimronkami. Dam mu kilka zabawek (myślę że dojdą) picie, jedzenie i mam nadzieję że wytrzyma. A Wy co myślicie? No nie może być tak że wszystko poniszczy :(

 
No pewnie, że nie może niszczyć wszystkiego i korona mu z głowy nie spadnie jak posiedzi w klatce kennelowej. Potencjalny dom też nie będzie zachwycony jak Franio ponadgryza wszystko, co się da
Link to comment
Share on other sites

Pokerku a skąd to Franek mógł wiedzieć po co my go bierzemy? Może wtedy powinna mu się włączyć wersja eksportowa? Chyba że sobie wydumał że to jednak nie DS i nie ma co się przejmować :D

 

Żarty żartami ale problem jest. Natomiast Mimronki na pewno z nim konkurują (albo on z nimi?) i być może to się stąd bierze.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wiele naszych tymczasek siurało do końca u nas w domu ,a po pójściu do DS przestawało.Niektóre coś tam gryzły  ,a potem przestawały.Psy doskonale czują i chyba

wiedzą ,że są w DT.  A poza tym u części na pewno ma znaczenie ,że nie są jedynakami. Całkiem jak z dziećmi. Pojawia się rodzeństwo i zaczynają się problemy z zazdrością i np. wtórne moczenie albo ssanie smoczka.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj Franio posiedział ok. 3 godzinek w klateczce i wszystko jest ok :D Chyba mu się przypomniało że już w niej lubił siedzieć. Oczywiście stała w salonie przed oknem tarasowym - żeby wszystko widział. Miał kocyk, wodę, kosteczkę gumową i Mimronki w odwodzie :) Dzisiaj klatka sobie stoi otwarta i nawet parę razy do niej wchodził ( Roni zresztą też :))

Następny pobyt w środę :( Ale da radę Chłopak.

 

Dzisiaj dostał od sąsiada zabawkę (dostali w zasadzie z Ronim - bo Mimisia się nie bawi) - jej żywotność określiłabym na około 4 godziny :) Dobrze że zamwiłam na jakimś bazarku klika to może na 2 dni wystarczą :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...