Jump to content
Dogomania

Bossski Franek w swoim domu :)


Rudzia-Bianca

Recommended Posts

A ja pod ZOO udzielałam pomocy (tydzień temu) suni (owczarek niemiecki, 6 lat, cudna), która wpadła w sidła!!! Rozumiecie to?!! Gdybym dorwała tego drania, to bym mu jaja w sidła wstawiła...

 

Aniu przynajmniej jaja....

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj jeździłam do Chorzowa na pa dla Frania.

Niestety to nie ten domek.

Pani przemiła i wybierze jakiegoś pieska ze schroniska ale Franio ze swoim temperamentem raczej nie pasował do tego domu.

Pani młoda , miła mieszka z 90-letnim dziadkiem i królikiem, który swobodnie biega.

Już widzę Franka jak "zapiernicza" po śpiącym dziadku goniąc królika:)

To fajny dom dla spokojnego psiaka.

W poniedziałek jedziemy do schronu po jakiegoś biedaka.

Franio w formie , brak jajek nie wpłynął na jego "ego":)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj jeździłam do Chorzowa na pa dla Frania.

Niestety to nie ten domek.

Pani przemiła i wybierze jakiegoś pieska ze schroniska ale Franio ze swoim temperamentem raczej nie pasował do tego domu.

Pani młoda , miła mieszka z 90-letnim dziadkiem i królikiem, który swobodnie biega.

Już widzę Franka jak "zapiernicza" po śpiącym dziadku goniąc królika:)

To fajny dom dla spokojnego psiaka.

W poniedziałek jedziemy do schronu po jakiegoś biedaka.

Franio w formie , brak jajek nie wpłynął na jego "ego":)

Ale się uśmiałam wyobrażając sobie Frania zapierniczającego po dziadku  he%252520he%252520he.gif

 

Szkoda, że to nie dom dla Frania, ale fajnie, że jeszcze jedna bida znajdzie dobry domek. Trzymam kciuki za to, żeby wszystko się udało.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Franuś szwy ściągnięte i wszystko bardzo dobrze się goi , temperament zachowany. Franek biega, skacze , podgryza , szczypie , liże , ciumka i kocha bez granic. Kastracja przebiegła bez komplikacji, chip wszczepiony, wiszący kiedyś worek, bez jajek wchłania sie super, teraz jest tylko mała torebka, która ciągle się zmniejsza. Booosssssssssssssssski  Franek szuka nie byle jakiego domu stałego. Człowieka uwielbia, psy kocha, koty mu nie przeszkadzaja, ptaszki go intrygują bo lubi je gonić. Wspaniale nadałby sie z drugim psem, który ma niespożytą energie co Franio. Franuś typowy ADHD.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Franiu całkowicie wygojony , czuje się bardzo dobrze , humor ciągle dopisuje . Najbardziej uwielbia spacery na których może się wybiegać za piłeczką . Po długim spacerze odpoczywa , ale bardzo szybko odzyskuje energię i jest ciągle gotowy do dalszeej zabawy. W domu nadal dokucza psom rezydentom , dzieciak ciągle na najwyższych obrotach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...