Jump to content
Dogomania

LOCZKA - słodka sunia u nas w DS !!!


Poker

Recommended Posts

Zazdroszczę umiejętności wychowawczych. U mnie w takich chwilach jest prawdziwe tornado! :(

Gdy ja wychodzę to Nika zaczyna szczekać gdy tylko usłyszy , że weszłam do łazienki włożyć spodnie. Ale gdy wychodzi z moim synem, to po trzasku drzwi wyjściowych orientuję sie, że wyszła...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nie było mnie klika dni w domu.Futrzaki czekały na swoją pańcię, nawet w nocy tak spały ,a pańcio był niepocieszony,

DSC00200.jpg

Nie wiem co się stało ,ale dogo mi zwariowało i  w Fire Foxie nie mogę niczego zrobić.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

WIDAC, ZE KOCHAJĄ PAŃCIĘ :)

 
 Kochają, kochają.Mąż kładł im legowiska, kocyki ,ale nie chciały skorzystać i spały na wycieraczce.

Ale słodziaki!

Jasne ,że słodziaki i to jeszcze jakie. Zjeść można.
Link to comment
Share on other sites

Piękna fotka ... jak ja je kocham. Co Ty z nimi zrobiłaś?

Fotka piękne, bo modele przeurocze.
W jakim sensie co z nimi zrobiłam?
Nasza kota zachowuje się jak pies w kocim ciele.
Gdy wołam ją na ogródku, to gadając pędzie do mnie jak szalona i się cieszy , mizia się. Czasami mnie wkurza jak naleje do donic z kwiatami albo wygrzebie połowę ziemi z donicy,ale jest naprawdę bardzo urocza..
Link to comment
Share on other sites

Taaak kota jest urocza ...
Pytam, dlaczego tak Cię kochają? ... chyba że je do tej wycieraczki jakoś poprzyklejałaś ...wink11.gif

Przecież mnie w domu nie było.
A dlaczego mnie tak kochają? Psy są wierne nawet jak się je leje.
Link to comment
Share on other sites

Stoi! bo ja tego pieska kiedyś wreszcie wezmę :)

Ale się wrobiłam. Teraz mogę tylko na Twojego męża liczyć ,że tak szybko się nie zgodzi. Ja będę miała wtedy 4 stałe futrzaki ,a Wy tylko 2.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

owszem, ale mogły czekać na kanapie ... 104.gif

Ale nie chciały.Mąż je wołał do sypialni, wchodziły na chwilę i znowu pędziły pod drzwi.
Dolar zawsze czeka na mnie pod drzwiami do mojej pracy i wącha powietrze w szparze.
Link to comment
Share on other sites

Dolar zawsze czeka na mnie pod drzwiami do mojej pracy i wącha powietrze w szparze.

Moja też leży na kocyku pod drzwiami gdy kogoś z nas nie ma. A jak ostatnio Goś wyjechała i nie było jej na noc, to Nika zrezygnowała z legowiska(jest koło Gosi łóżka) i poszła spać pod okno do pokoju Staśka.

Link to comment
Share on other sites

U nas Lesio jest taki "poddrzwiowy" - szczególnie jak TZa w domu nie ma, bo to zdecydowanie jest jego pies ;) Tak więc Lesław otrzymał przydomek "uszczelka", bo leży pod drzwiami wejściowymi i wtedy od nich nie wieje :) Jedyny wyjątek - gdy jest tuż po strzyżeniu. Wtedy mu chłodno i to są jedyne momenty, gdy potrafi wskoczyć na fotel!

Reszta bandy przedkłada wygodę nad psią wierność ;) i wolą czekać na nas na kanapie, fotelu, w ostateczności w posłankach.

Link to comment
Share on other sites

rodzina Loczki z poprzedniego życia:

 

 

20150606_112238_zpsebszv3gl.jpg

 

2 sunie odebrane od jakiejś zbieraczki, nigdy nie nauczone niczego, cały życie żyły w stadzie rozmnażającym się między sobą :( Ta popielata oceniona na 7 lat, ta bardziej biała na 10 lat. Całymi dniami leżą schowane za skrzynką, do jedzenia wychodzą rzekomo tylko nocą, do fryzjera pielęgniarz niósł je na rękach bo przy zakładaniu obroży i próbie wyciągnięcia na smyczy jeden wielki strach. 

 

Dzisiaj rozmawiałam w sprawie Mony i Lisy z pielęgniarzem, a jednocześnie Inspektorem TOZ i potwierdził, że to są suczki z tego samego miejsca co Loczka  

może nawet mama, ciocia, ponieważ one tam ponoć bardzo mocno mnożyły się między sobą :( po strachu i wtuleniu w skrzynkę widać, że coś wspólnego mają ze sobą :(

 
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...