Jump to content
Dogomania

Bekowa Trzustka. Potrzebna pomoc


Recommended Posts

Witam.

Nie wiedziałam gdzie się zgłosić to postanowiłam że napisze na forum. Może ktoś zrozumie i będzie w stanie pomóc.

 

Od listopada zostałam sama po 15 latach małżeństwa. Były zostawił mnie z chorym psem i chorym dzieckiem. Znudziłam się jak również chyba przerosły go problemy a propo chorego zwierzaka (Benek - bernardyn) jak również choroby 13 letniego syna.

 

Ale nie o tym...

 

Od ponad 2 lat mam Bernardyna zwie się Benek. Niestety w wieku pół roku stwierdzono u niego dysplazję kl.E. Weto kliniczny stwierdził że należy go uśpić. Ja jednak po konsultacji z kilkoma weterynarzami , podjęliśmy decyzję że uśpimy go wtedy gdy już nie będzie się mógł ruszać a do tego czasu będzie pod stałą kontrolą lokalnego weta. i to chyba była dobra decyzja. Psiak biega i całkiem dobrze sie trzyma. 

jednak w lipcu 2014 roku przeszedł ostre zapalenie jelit co skończyło sie tym ze ma chora trzustkę i schudł strasznie. Pomimo leczenia boryka sie z biegunkami i nietolerancja niektórych karm. 

Od paru miesięcy śledzę temat a propo karm i diety jednak sama ledwo wiąże koniec z końcem i do tego mam dosyć poważnie chorego syna, co powoduję że nie jestem w stanie całkowicie zapewnić mu odpowiedniej diety. Staram się dbać o jego dietę, kupuje odpowiednie enzymy i czasami tylko karmę odpowiednia do jego diety.

niestety na pomoc byłego nie mam co liczyć wypiął się na problemy i ułożył se życie z koleżanka z pracy która nie ma chorego psa na stanie i syna który wymaga wizyt comiesięcznych u specjalisty i nie spłaca kredytów za męża.....

 

Nie mam pojęcia gdzie mogła bym sie zwrócić o pomoc np o zakup karmy czy zakup leków. 

Weterynarze jak to weterynarze tez ludzie u muszą zarobić na swój chleb. Zdarza sie że nie wezmą za wizytę.

 

Chciałam go oddać komuś kto by mógł zająć sie nim tak by miał spokojne życie, jednak syn chyba prędzej oddał by mnie niż swojego przyjaciela. 

Pomimo kłopotów ze zdrowiem i tym że życie czasami daje w kość staramy sobie radzić tak jak potrafimy. Czasami tylko brakuje sił....

 

Jeżeli ktoś zna kogoś kto by mógł pomóc w takiej sytuacji to proszę o namiary. lub kontakt priv

 

Z góry dziękuje .

Pozdrawiam

M

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...