Jump to content
Dogomania

[Łomża, Białystok, Szczuczyn] pies Husky + uwaga na oszustów!!!!


Recommended Posts

Kochani, moja przyjaciółka ma poważny problem...

Oddała psa do adopcji a ludzie któzy go adoptowali postanowili sprzedać go dalej... na chwilę obecną nie wiadomo co dzieje się z psem a dziewczyna nie może spać po nocach. Chciałaby po prostu wiedzieć, że pies jest bezpieczny w nowym domu do którego został sprzedany...

 

przeczytajcie jej apel:

 

 

 

Poszukujemy psa rasy Husky - imię: Diabllo. Pies 3 lata, wykastrowany. Kilka dni temu na różnych portalach ukazało się ogłoszenie takiej treści: "Szukam dobrego domu dla psa rasy siberian husky ma na imię Diabllo i 3lata swojego życia za sobą. Pies wychowany dobrze, jak na rasę tą przystało posłuszny i oddany swojemu przyjacielowi-właścicielowi. Za odrobinę uwagi i miłości zrobi naprawdę wszystko. Napisałabym wiele na jego temat ale ręce się trzęsą i serce pęka, że musimy się z nim rozstać. Pies nauczony wszystkiego włącznie z bieganiem przy rowerze, komendy głosowe. Idealny kompan na długie wycieczki. Pies po zabiegu kastracji. Do negocjacji." Pies trafił do nich na jesieni, mieli się nim opiekować, dać miłość, kawałek podłogi..... Okazali się bezwzględni, Wzięli psa za darmo, a teraz chcą go sprzedać za 500 zł, prawdopodobnie już sprzedali. Nie odbierali telefonów, a kiedy nawiązał się już kontakt telefoniczny w pierwszej chwili grali na zwłokę, że mają psa i z chęcią przyjadą w od dawna wyczekiwane odwiedziny do dawnych właścicieli dając złudną nadzieję, że ogłoszenia znalezione w internecie o sprzedaży psa nie są prawdziwe. Okazało się inaczej, po kilku minutach zadzwonili ponownie do dawnej właścicielki i oznajmili, że "nie będą nas okłamywać, psa już nie mają...". Na pytanie gdzie jest pies nie było żadnej odpowiedzi co więcej Ci ludzie nie chcą podać żadnego adresu, kontaktu czegokolwiek związanego z tym gdzie obecnie jest Diabllo. Ci ludzie jednak nie mają sumienia... Diabllo zmienił pierwszych właścicieli, gdyż nie zaakceptować nowego członka rodziny - dziecka. Mimo starań pierwszych właścicieli, nie mogli sobie z tym poradzić. Pies wymagał sporo uwagi, ruchu.... a jak każdy wie przy mały dziecku jest co robić. Jakie były powody drugich OPIEKUNÓW- czysto materialne, chęć zarobienia w łatwy sposób pieniędzy, tylko dlaczego kosztem i bólem zwierzęcia... W chwili obecnej pierwsi właściciele znów są w wielkim smutku, najpierw musieli uporać się z decyzją oddania psa, a teraz muszą go szukać, aby znów nie trafił do ludzi bez sumienia. Prosimy o pomoc w odnalezieniu Diabllo.

Czytaj więcej: http://alegratka.pl/ogloszenie/szukamy-psa-rasy-husky-imie-diabllo-25705769.html?h=bee812b5fe59adb1

 

jest to zarazem ostrzeżenie przed oszustami jakimi są Ci ludzie... by inne psy nie spotkał podobny los.

ewidentnie ludzie żerują na cudzej tragedii i naiwnym zaufaniu w dobre intencje ludzi... 

 

Dla dobra zwierząt decyduję się udostępnić dane kontaktowe którymi posługują się Ci ludzie:

 

mejl: [email protected]

 

telefony:

725 452 26*
663 128 19* 
693 180 05*

 

będę wdzięczna za udostępnianie gdzie się da, mam nadzieję, że własciciel psa skontaktuje się z nami i przyjaciółka będzie mogła znów spać spokojnie wiedząc, że jej pies jest bezpieczny.

Pomóżcie, proszę...

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...