Jump to content
Dogomania

Już za TM. Olen - 16-letni mix labradora znalazł super dom! Cuda się zdarzają:)


Maciek777

Recommended Posts

Dziękuję wszystkim zaglądającym wątek  i dzięki,  że myślicie jak można pomóc Olenkowi  :).

http://www.picturesanimations.com/t/thank_you/wwpp3thankyou.gif

Przyłączam się do podziękowań :)

 

Przyszłam tu za Daną i już zostanę z Olenem i Wami. 

Witamy, dziękujemy i zapraszamy jak najczęściej :)

 

Koniczka, jeśli tu zajrzysz to daj proszę znać czy udały się ostatnie zdjęcia bo muszę przesłać do ogłoszeń. Rozumiem, że dane kontaktowe podać te same co w obecnych ogłoszeniach.

Link to comment
Share on other sites

Przecież już dawno zrobiłam stał przelew... chyba że na swoje z powrotem ;)

No dziekuje ale chyba wstawie w sygnature bo jak ja to bede robic...

Coś nic do mnie nie doleciało :(

Jak to jak będziesz robić? Zapisz sobie w zakładkach / ulubionych / czy jaką tam masz przeglądarkę i miej w gotowości ;)

Link to comment
Share on other sites

Wkurza mnie ten brak etiomikokinek i tego ze polowy zdjec nie widze - o starych zdjeciach w ogole nie ma mowy...

tymi nieudacznymi zmianami na portalu właściciel strzelił sobie w stopę.

nie dość, że już wcześniej wiele osób przeniosło się na FB, to przez te liczne niedogodności na dgm inni się znięchęcili. Zobaczcie, jaki mały ruch, jak mało u żytkowników.

Link to comment
Share on other sites

Witam niestety nie mam nowych zdjęć wszystkie zdjęcia dostępne są tu https://www.facebook.com/media/set/?set=a.333545176844613.1073741974.190305411168591&type=3     i  tu   https://www.facebook.com/events/753200221382504/?fref=ts .
 
Jeśli  będę miała coś nowego to dam znać, a jeśli chodzi o kontakt to może być mój nr.
 
Jeśli chodzi o DT to u mnie jest coś w stylu hotelu. Pies jest sam w kojcu z budą (nie musi walczyć np. o jedzenie) Psy są  tam codziennie na spacerze plus wybieg koszt ok 350 zł z tym że nie jest to dom a takiego docelowo szukamy. Jeśli chodzi o stawy Olenka to na moje oko jest ok :)
 

Pozdrawiamy z Olenkiem i bardzo bardzoo dziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

tymi nieudacznymi zmianami na portalu właściciel strzelił sobie w stopę.

nie dość, że już wcześniej wiele osób przeniosło się na FB, to przez te liczne niedogodności na dgm inni się znięchęcili. Zobaczcie, jaki mały ruch, jak mało u żytkowników.

 

No... Tyle fajnych ludzi opuściło forum... 

Link to comment
Share on other sites

 

Maciek, jak wstawiać emotki, bo wedle instrukcji ino adres się wkleja 

Nawet nigdy nie próbowałem wg instrukcji. Ja traktuję emotikony jak zdjęcia, czyli "otwórz grafikę w nowej karcie", a wtedy ten link wklejam w okno do wstawiania zdjęć:)

 

tymi nieudacznymi zmianami na portalu właściciel strzelił sobie w stopę.

nie dość, że już wcześniej wiele osób przeniosło się na FB, to przez te liczne niedogodności na dgm inni się znięchęcili. Zobaczcie, jaki mały ruch, jak mało u żytkowników.

Cierpią na tym wątki zwierzaków jak i bazarki :(

 

Maciuś dziękuje za zaproszenie 
Później poczytam 

Dziękuje za przybycie:) Już myślałem, że się nie zjawisz ;)

 

 

Witam niestety nie mam nowych zdjęć wszystkie zdjęcia dostępne są tu https://www.facebook.com/media/set/?set=a.333545176844613.1073741974.190305411168591&type=3     i  tu   https://www.facebook.com/events/753200221382504/?fref=ts .
 
Jeśli  będę miała coś nowego to dam znać, a jeśli chodzi o kontakt to może być mój nr.
 
Jeśli chodzi o DT to u mnie jest coś w stylu hotelu. Pies jest sam w kojcu z budą (nie musi walczyć np. o jedzenie) Psy są  tam codziennie na spacerze plus wybieg koszt ok 350 zł z tym że nie jest to dom a takiego docelowo szukamy. Jeśli chodzi o stawy Olenka to na moje oko jest ok 
 

Pozdrawiamy z Olenkiem i bardzo bardzoo dziękujemy 

 

Nic nie szkodzi, że nie ma nowych zdjęć bo w linkach, które podałaś jest z czego wybierać :) Super fotki! Dzięki:)

 

Wybacz, ale nie znam Twojego numeru telefonu :) W takim razie poproszę o niego jak i o adres mailowy jeśli też mam tam podać. I chociaż imię do kontaktu :) Może być na PW/Priv.

 

Ty prowadzisz hotel czy tylko jest w Twojej okolicy? Z ciekawości można prosić nazwę? Może znamy:)

Myślę, że jeśli już mamy czegoś szukać to tylko warunków domowych :)

 

Nie ma za co dziękować. Działamy w jednej drużynie ;) Również pozdrawiam!

 

Jeśli Olenek opuści schronisko wspomożemy na pewno chłopaka  Trzeba też zaprosic więcej osób na wątek tego super psiaka  w kupie siła jak to mówią więc wierzę że damy radę 

Ja się jakoś boję wysyłać zaproszenia na wątki :unsure:

 

No... Tyle fajnych ludzi opuściło forum... 

Na szczęście tych mniej fajnych też :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja "pożegnałam" samych fajnych :(

Racja. Przede wszystkim odeszli fajni :(

 

Kompletnie nic :( Nie znam żadnego hotelu pod Warszawą. Chyba, że Mestudio bo przecież to te rejony, ale nie wiem jak z dostępnością miejsca. 

Do głowy przychodzi mi jeszcze w ostateczności Chata Zwierzaka, choć to nie hotel. Lepsze to niż schron. 

Link to comment
Share on other sites

Ja dopiero teraz mogłam zajrzeć do Olenka po dzisiejszych atrakcjach :(. Ale się tu dzieje :) :) :).
Może nam się uda wspólnymi siłami pomóc Olenkowi, żeby sobie tak radośnie pobiegał już w swoim domu b3dae0765282a2c0173fdb4af87238fc.gif.
Maćku, rozumiem, że Koniczka wyraziła zgodę na podanie Tobie maila i numeru telefonu, wobec tego Ci wysyłam :).

Link to comment
Share on other sites

Przyszłam tu za Daną i już zostanę z Olenem i Wami.

Lida,  kochana, dziękuję   cdb8af7d423675c9197d9bfddf3c9431.gif.  Z   ciekawości tylko zapytam, czy dotarłaś tu z wątku  mojego Murzyniątka ? :)

Wkurza mnie ten brak etiomikokinek i tego ze polowy zdjec nie widze - o starych zdjeciach w ogole nie ma mowy...

Oleno, pisząc ten post chciałam Was zacytować :). Owszem, udało się ... weszło aż pięć cytatów Lidy...  Nadal pisząc jestem zmuszona zapisywać sobie  tekst, bowiem po powrocie z innej strony szanowne dogo mnie po prostu wywala :(. Stwarza mi to problem na przykład z wklejaniem zdjęć...  Ja już wątpię w to, że dogo zacznie działać poprawnie. Zbyt długo to trwa i zbyt wiele osób ma problemy z działaniem dogo, żeby można było winę zrzucić na działanie przeglądarki   :(.

Coś nic do mnie nie doleciało :(

Maćku, pewnie znowu za wcześnie wstałeś i dlatego nic nie doleciało ;) :).
A ten post piszę po raz trzeci, bo... dogo mnie wywaliło kiedy chciałam zatwierdzić post :(.Mam nadzieję, że teraz mi się uda wysłać ;).
Link to comment
Share on other sites

 

Racja. Przede wszystkim odeszli fajni :(
 
Kompletnie nic :( Nie znam żadnego hotelu pod Warszawą. Chyba, że Mestudio bo przecież to te rejony, ale nie wiem jak z dostępnością miejsca. 
Do głowy przychodzi mi jeszcze w ostateczności Chata Zwierzaka, choć to nie hotel. Lepsze to niż schron. 

 
Chata Zwierzaka...? Jakoś nie budzi u mnie pozytywnych skojarzeń.... ;)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...