Jump to content
Dogomania

Już za TM. Olen - 16-letni mix labradora znalazł super dom! Cuda się zdarzają:)


Maciek777

Recommended Posts

Nie wiedziałem :) Zgłoszenie zostało zaakceptowane bo już rachunek dostałem ;)

Czyli będzie 50 ogłoszeń Olenka :). Maćku, melduję chęć uiszczenia opłaty za  ogłoszenia naszego przystojniaka :).

Przy okazji  śnieżne pozdrowienia od  Olenka   :). Ale o tym  Koniczka pewnie nam sama chętnie opowie   :).
Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich serdecznie :)
Byłam dziś z Olenkiem na spacerze, tak bardzo się cieszył że aż zaczął wydawać odgłosy radości :P Bardzo był dziś rześki, biegał, tarzał się, delektował świerzym powietrzem. Jeśli chodzi o pazury zgłosiłam wet, jutro ma się tym zająć.

Ja Olusiowi zrobiłam wydarzenie na fb oraz ogłoszenie na oxl jeśli są chętne osoby do ogłoszeń to super. Olen naprawdę potrzebuje domu póki nie stracił jeszcze nadziei .....

 

Link to comment
Share on other sites

Też o tym marzę...I jak tu ludzi przekonać, że starszak jest do rany przyłóż i nie ma czego się bać?

Jak? Tego nikt nie wie :(

 

Czyli będzie 50 ogłoszeń Olenka :). Maćku, melduję chęć uiszczenia opłaty za  ogłoszenia naszego przystojniaka :).

Już rano zapłaciłem. Kto rano wstaje ten pieniądze wydaje ;)

 

 

Witam wszystkich serdecznie :)
Byłam dziś z Olenkiem na spacerze, tak bardzo się cieszył że aż zaczął wydawać odgłosy radości :P Bardzo był dziś rześki, biegał, tarzał się, delektował świerzym powietrzem. Jeśli chodzi o pazury zgłosiłam wet, jutro ma się tym zająć.

Ja Olusiowi zrobiłam wydarzenie na fb oraz ogłoszenie na oxl jeśli są chętne osoby do ogłoszeń to super. Olen naprawdę potrzebuje domu póki nie stracił jeszcze nadziei .....

Również witamy :)

Istny młodziak :D

Olen bardzo dużo Ci zawdzięcza, że go rozgłosiłaś :) Jaka szkoda, że mieszkam tak daleko od niego :(

Link to comment
Share on other sites

Olen naprawdę potrzebuje domu póki nie stracił jeszcze nadziei .....

 Koniczko, mądrze prawisz, ten domek jest potrzebny Olenowi  naprawdę na cito...

Już rano zapłaciłem. Kto rano wstaje ten pieniądze wydaje ;)

 Za wcześnie wstałeś ;).

Trzymam mocno kciuki aby czarnulek rozkochał w sobie jakieś wspaniale serducho! :)

B-b, oby tak się stało :).

Link to comment
Share on other sites

codziennie zaglądam z nadzieją, że może ktoś już Go wypatrzył :)

 

cieszę się,że Olen w dobrej formie, ale dom pilnie potrzebny!!!

Jak sądzicie, czy rozsądne i zasadne byłoby szukanie hoteliku i ewentualna zmiana środowiska dla starszego Olenka, który mieszka w ogrzewanym, wewnętrznym boksie?

Myślałam o tym, że gdyby się znalazł taki odpowiedzialny BDT można byłoby spróbować wspomóc w nim Olenka z karmą, szczepieniami ;). Tylko żeby był ten dom.
Link to comment
Share on other sites

Olen jest starszaczkiem; musiałby być w domu, a nie w kojcu. Gdyby udało się takowy znaleźć, to dla psiaka zawsze lepiej jest mieć jakiegoś człowieka i dom (nawet tymczasowy) niż siedzieć w schronie. Tak mi się wydaje...

 

hoteliki najczęściej mają kojce, domowych mało :(

a BDT..... zapchane po brzegi, jak choćby u mnie :(

Link to comment
Share on other sites

Olen jest starszaczkiem; musiałby być w domu, a nie w kojcu. Gdyby udało się takowy znaleźć, to dla psiaka zawsze lepiej jest mieć jakiegoś człowieka i dom (nawet tymczasowy) niż siedzieć w schronie. Tak mi się wydaje...

hoteliki najczęściej mają kojce, domowych mało :(
a BDT..... zapchane po brzegi, jak choćby u mnie :(

Dziękuję Wam wszystkim :), że odpowiedzieliście na moje pytanie :). 

Panna Marple, dokładnie tak, dla Olenka musiałby to być dom.
Mari23, no zapytam ;), czy  u Ciebie nie znalazłoby się miejsce dla Olenka ? :)

Link to comment
Share on other sites

a może poszukać mu jakiegoś ( niedrogiego) płatnego domu tymczasowego?

deklaracje może udałoby się uzbierać

 

Właśnie wszystko zależy od ceny i co w tej cenie się dostanie. DT obiecywać mogą dużo, a później różnie wychodzi :(

Mari23, też  o tym myślałam, a  to co pisze Maciek jest bardzo  istotne   ;). 

Link to comment
Share on other sites

Witaj Olenku Kochany .... tak mi smutno, że nadal nikt cie nie wypatrzył ...

Bądźmy dobrej myśli ;).

i ja tak sobie po cichutku marzę aby Olenka wyciągnac jednak ze schroniska :(

Też o tym marzę, Olenek naprawdę zasługuje na super dom :).

Niestety musiałam zmienić sygnaturę bo Ibisek popada w tarapaty finansowe :(

Olenku wybacz...

Maarit,  Olen to wszystko rozumie :).

Czy Ty masz jakiś plan? :) 
Olen rozumie :)

Może pojawi się jakaś nadzieja ;). Gdyby się znalazł bezpłatny dom tymczasowy dla Olenka, można byłoby wspomóc domek karmą, suplementami...
Pytam wszystkich wkoło, zaangażowałam znajomych w poszukiwania. Może z tych naszych wspólnych starań wyjdzie coś dobrego dla Olenka  :).
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam wszystkim :), że odpowiedzieliście na moje pytanie :). 

Panna Marple, dokładnie tak, dla Olenka musiałby to być dom.
Mari23, no zapytam ;), czy  u Ciebie nie znalazłoby się miejsce dla Olenka ? :)

 

 

cały czas o tym myślę, ale tłok mam w domu, staruszki i kilka młodszych,  których nikt nie chce :(

te młodsze ( Maksio i Pirat) niezbyt są miłe dla nowych przybyszów :(

no i u mnie są schody ( tzw. wysoki parter), dla staruszka o większych gabarytach to może być problem, pamiętam, jak nosiłam na rękach Charlisia[*], któremu łapinki się "rozjeżdżały"

Link to comment
Share on other sites

Dana i Muszkieterowie kochana i NIECH SIĘ SPEŁNI :)

cały czas o tym myślę, ale tłok mam w domu, staruszki i kilka młodszych,  których nikt nie chce :(
te młodsze ( Maksio i Pirat) niezbyt są miłe dla nowych przybyszów :(
no i u mnie są schody ( tzw. wysoki parter), dla staruszka o większych gabarytach to może być problem,
 

no właśnie tak się dopytywałam u Olena o schody, ale osoby znające Olena pisały, że stawy dają radę, to zawsze jest większa szansa dla Niego;

Martika@Aischa, bardzo bym chciała, żeby się spełniło i żeby Olen miał dom :).

Mari23, dziękuję, że myślisz o Olenku, to już naprawdę bardzo dużo  :).

Asiuniab, rzeczywiście ze stawami Olena jest nieźle, szczególnie jak na wiek Olenka.  Na pewno też wielkim atutem jest wspaniały charakter Olena  :).

 

Dziękuję wszystkim zaglądającym wątek  i dzięki,  że myślicie jak można pomóc Olenkowi  :).
wwpp3thankyou.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...