Jump to content
Dogomania

Już za TM. Olen - 16-letni mix labradora znalazł super dom! Cuda się zdarzają:)


Maciek777

Recommended Posts

Cieszy dobra forma, smuci bezdomność ....

Olen już dość długo czeka na dom ... Jakoś niewiele osób tu zagląda... Dziękuję, że pamiętasz o Olenku :).

mam nadzieję że kochany staruszek doczeka się jeszcze ciepłego kąta u boku kochającego człowieka !!!!

Oby tak było, bardzo tego życzę Olenkowi :). Też jestem bardzo wdzięczna, że zaglądasz do tego kochanego pieska :).
Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich serdecznie. Chciała bardzo bardzo bardzo podziękować wszystkim osobą zaangażowanym w szukaniu domku dla Olenka za wspaniały wątek :)
Olen to cudowny pies łapie za serca na zdjęciu, a co dopiero na żywo. Dziś niestety nie udało mi się z nim wyjść ale w przyszłym tyg wezmę go na dłuższy spacerek. Mam nadzieję że wspólnymi siłami znajdziemy mu miejsce na godną emeryturę. :) Pozdrowienia z Częstochowy od Olenka :calus:
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich serdecznie. Chciała bardzo bardzo bardzo podziękować wszystkim osobą zaangażowanym w szukaniu domku dla Olenka za wspaniały wątek :)
Olen to cudowny pies łapie za serca na zdjęciu, a co dopiero na żywo. Dziś niestety nie udało mi się z nim wyjść ale w przyszłym tyg wezmę go na dłuższy spacerek. Mam nadzieję że wspólnymi siłami znajdziemy mu miejsce na godną emeryturę. :) Pozdrowienia z Częstochowy od Olenka :calus:

Witamy serdecznie wolontariuszkę bliską sercu Olenka :). Dziękujemy za spacery z Olenem i za pozdrowienia od Olenka :). Zapraszamy do odwiedzin na wątku :).
Też mam wielką nadzieję, że ten dom dla Olena będzie i bardzo, bardzo mocno za to trzymam kciuki :).
Link to comment
Share on other sites

Witamy serdecznie wolontariuszkę bliską sercu Olenka :). Dziękujemy za spacery z Olenem i za pozdrowienia od Olenka :). Zapraszamy do odwiedzin na wątku :).
Też mam wielką nadzieję, że ten dom dla Olena będzie i bardzo, bardzo mocno za to trzymam kciuki :).

Podpisuję się pod tym obiema rękami :)

 

Na początku tygodnia wezmę się za zaproszenia bo koniec tygodnia mam zabiegany......jak na weekend przystało smiley-angry020.gif

Link to comment
Share on other sites

Tak patrzę na to zdjęcie: https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/s720x720/10494732_864575010261514_5819639871625974369_n.jpg?oh=5dfd11ce4385b2a6f7c3576e5bff4c2f&oe=5555475C  ...  i wydaje mi się, że Olenek ma  zbyt  długie pazurki :(.  Trzeba podpytać Koniczkę :), czy byłaby możliwość obcięcia pazurków Księciu Olenowi ? Byłoby super, gdyby się  to udało, a może ...  już ma obcięte   :).

Link to comment
Share on other sites

Witam w czwartek pojadę do Olenka wezmę go na spacerek i zobaczę pazury. Będzie wet więc dla pewności pokażę :)
Mam nadzieję że uda mi się zrobić kilka nowych zdjęć. Dziś wkleję takie śmieszne ale nie najświeższe.
[attachment=9220:o.jpg]
[attachment=9219:ooo.jpg]
 
[attachment=9222:oooo.jpg]
[attachment=9223:ooooo.jpg]

[attachment=9224:oo.jpg]
Link to comment
Share on other sites

Witam w czwartek pojadę do Olenka wezmę go na spacerek i zobaczę pazury. Będzie wet więc dla pewności pokażę :)
Mam nadzieję że uda mi się zrobić kilka nowych zdjęć. Dziś wkleję takie śmieszne ale nie najświeższe.

Koniczko, dzięki za odwiedzanie Olenka na wątku i w realu :). Piękne dzięki za zdjęcia przystojniaka  Olenka   :). To naprawdę fajny pies :).

Żal, że nie ma jeszcze domu :(. Szukajmy dalej...   Zobaczymy, co z tymi  pazurkami ;).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...