Jump to content
Dogomania

Już za TM. Olen - 16-letni mix labradora znalazł super dom! Cuda się zdarzają:)


Maciek777

Recommended Posts

Witam mam wspaniałą wiadomość OLEN MA DOM :):) :):) Jutro wieczorem wszystko opiszę co i jak :) Dziękuję wszystkim za pomoc.... to dzięki Waszemu zaangażowaniu Oli śpi  teraz w domku. Trzymajmy kciuki żeby było mu dobrze :):)

 

No taaaaaakiej wspaniałej wiadomości się w poniedziałek nie spodziewałam :D

Super :D Powodzenia przystojniaku ;)

Link to comment
Share on other sites

   
Dziś dwa razy ryczałam z powodu psa i za każdym razem ze szczęścia: raz po wizycie poadopcyjnej u psa, drugi raz z powodu Olenka. Ja chcę płakać z takich powodów non-stop!

Tak, takie powody płaczu ja  też  lajkuję ;) :lol:.
Info na FB:  https://www.facebook.com/events/424536007727024/     :).

Olenku 100 lat  miłości  w domku   :)  :)  :).

Link to comment
Share on other sites

... jak PIN na karcie do bankomatu

To dobry pomysł ;)

 

PIN do bankomatu, czyli rok urodzenia

W moim przypadku musiałbym mieć ponad 1200 lat :D

 

Przypomniało mi się, bo jakiś policjant mówił, że ludzie ułatwiają pracę złodziejom właśnie pisząc PIN na karcie

To prawda, ale ja ostatnio słyszałem o sprytnym sposobie na złodzieja, a mianowicie pisze się na karcie niewłaściwy PIN i w razie zgubienia / kradzieży karty niepowołana osoba zacznie wpisywać niewłaściwy PIN i trzeba mieć nadzieję, że będzie kombinował 3 razy by bankomat zatrzymał kartę :)

 

Witaj Olenku

pinu na wszelkij słuczaj nie pamiętam, by nie kusił

Najlepszy sposób :D

 

Witam mam wspaniałą wiadomość OLEN MA DOM:):) Jutro wieczorem wszystko opiszę co i jak Dziękuję wszystkim za pomoc.... to dzięki Waszemu zaangażowaniu Oli śpi  teraz w domku. Trzymajmy kciuki żeby było mu dobrze:)

Ja nie wierzę :lol: Prawdziwe cuda!!! Czekam w takim razie na opis i 100 zdjęć ;)

A tak z ciekawości to gdzie został wypatrzony? Jeśli z ogłoszenia to wiesz na jakim portalu? Będę tam częściej ogłaszał :D

Stu lat w Nowym Domu Olenie :D

Link to comment
Share on other sites

Wiadomość od nowych właścicieli :)
 
"Witam, zdjęcia nie są najlepszej jakości, ale ważne, że Olenek jest szczęśliwy. Grzecznie jechał w aucie, rozglądał się na początku o co chodzi, na auta, na pieszych, bardzo był ciekawy świata. W domku poznał wszystkie kąty, wsunął obiadek i poszliśmy się wypucować. Przegrzeczny, stał spokojnie, wdzięczny za to co mu się robi. Później przespał całe popołudnie szczęśliwy, że w końcu ma ciszę i spokój. Nocka też zleciała na spokojnym śnie bez problemów. Spaceruje ładnie, na szeleczkach, ale coś bardzo go ciągnie w odwrotnym kierunku niż domek. Po powrocie z pracy wylegiwał się beztrosko na naszym łóżku, myślałam, że padnę ze śmiechu, ale pokazałam mu gdzie jest jego królestwo i grzecznie zszedł. Dużo śpi, odpoczywa chyba od tego zgiełku Emotikon wink Pozdrawiam, Aga."
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Wygląda na to, że Olenek super trafił :). Jest szczęśliwy :). Rozmawiałyśmy przed chwilką z Koniczką i może będą jeszcze nowe informacje o Olenku :). Olenkowy :) domek przesłał osobiście :) info i zdjęcia :). Oglądam te fotki w kółko, pokazałam je mężowi  :D, tak się cieszę :). Koniczko, dzięki za fotki i fantastyczne wieści, to naprawdę ogromna  radość dla naszych serc :). Olenku, jeszcze raz 100 lat szczęścia :).

Link to comment
Share on other sites

Wygląda na to, że Olenek super trafił :). Jest szczęśliwy :). Rozmawiałyśmy przed chwilką z Koniczką i może będą jeszcze nowe informacje o Olenku :). Olenkowy domek przesłał osobiście :) info i zdjęcia :). Oglądam te fotki w kółko, pokazałam je mężowi  :D, tak się cieszę :). Koniczko, dzięki za fotki i fantastyczne wieści, to naprawdę ogromna  radość dla naszych serc :). Olenku, jeszcze raz 100 lat szczęścia :).

Podpisuję się pod tym obiema rękami :)

Link to comment
Share on other sites

Patryk ;)  minął, a niedługo nadejdą Święta...
Mógłby się ten domek dla Olena znaleźć jeszcze przed Wielkanocą,  tego Ci Olenku  bardzo, bardzo mocno życzę.

1ad5177f76b24f927b6ebc63c14f9296.gif

Kiedy dzisiaj rozmawiałyśmy z Koniczką, przypomniałyśmy sobie właśnie powyższy post ;).
Może :rolleyes: ja powinnam :rolleyes: zostać jakąś dobrą   :lol:   składającą  dobre życzenia   :)  czarownicą   :D :lol: :D.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...