Jump to content
Dogomania

Już za TM. Olen - 16-letni mix labradora znalazł super dom! Cuda się zdarzają:)


Maciek777

Recommended Posts

  • 2 months later...

Hej,

 

mamy kolejne dobre wieści, Oli doczekał się nowego leku p/bólowego w zastrzyku (podawanego co m-c), jest już po dwóch dawkach i przestał kuleć na przednią łapkę :) 

Życzę takiej starości każdemu zwierzakowi :)

 

Pozdrawiamy!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.05.2021 o 12:46, Aga Nika napisał:

Hej,

 

mamy kolejne dobre wieści, Oli doczekał się nowego leku p/bólowego w zastrzyku (podawanego co m-c), jest już po dwóch dawkach i przestał kuleć na przednią łapkę :) 

Życzę takiej starości każdemu zwierzakowi :)

 

Pozdrawiamy!

Marina Fedotova | Representing leading artists who produce ...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.05.2021 o 12:46, Aga Nika napisał:

Hej,

mamy kolejne dobre wieści, Oli doczekał się nowego leku p/bólowego w zastrzyku (podawanego co m-c), jest już po dwóch dawkach i przestał kuleć na przednią łapkę :) 

Życzę takiej starości każdemu zwierzakowi :)

Piękny wątek, piękna historia.... tyle tu miłości, czytając aż robi się ciepło na sercu.

Kolejnych szczęśliwych lat Wam życzę :-)) 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Brawo! Nie przestajecie mnie zadziwiać w skutecznym leczeniu Olena:) I też on mnie zadziwia, że to działa:) A mogę prosić nazwę tego leku? Być może przyda mi się ta wiedza bo mój Baj, z powodu kręgosłupa, też na comiesięcznym leku przeciwbólowym, tyle, że w tabletkach - Trocoxil.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.05.2021 o 12:46, Aga Nika napisał:

mamy kolejne dobre wieści, Oli doczekał się nowego leku p/bólowego w zastrzyku (podawanego co m-c), jest już po dwóch dawkach i przestał kuleć na przednią łapkę :) 

Oli czuje ze jest kochany i potrzebny i trzyma się swojego szczęśliwego życia łapami, zębami a nawet ogonem :-)) 

Wasze wpisy - miód na serce, człowiek czytając od razu się uśmiecha....

Dużo zdrowia życzę :-))    

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Hej, 

 

Powiedzcie jaką suchą karmę kupujecie swoim staruszkom (jeśli je macie) 🙂

Długo mieliśmy przerwę od suchej, Oli jest na mokrej cały czas. Zmieniliśmy z Kobersa i Forzy na Dolinę Noteci. Ale szybko mu się nudzi, wiec chciałam mu raz dziennie dawać suchą (szczególnie jest ona potrzebna, żeby mama mogła go karmić, jak my jesteśmy w pracy).

Pozdrawiamy!

 

Link to comment
Share on other sites

Mój zawsze gardził suchą nawet kiedy jeszcze miał zęby :-)) 

Teraz je tylko gotowane, ale pamiętam że jedyną jaką łaskawie jadł był Orijen senior, przepadał też za półmiękką Alpha spirit wild fish w takich małych pojemniczkach po 210 g. Tylko trzeba zwracać uwagę żeby faktycznie te kosteczki były miękkie, bo zdarzyło mi się dostać już stwardniałe na kość - chyba źle przechowywane i wtedy nie tknął. 

Pozdrawiamy Olenka :-))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja mam dwóch staruszków, a w związku z tym, że jeden jest wybredny to co worek to kupuję inną karmę bo inaczej przestałby jeść. I mniej więcej na zmianę kupuję: Fitmin Senior, Happy One Grain Free Senior, HappyOne Premium Senior, Cibau Sensitive Fish, Ontario Senior i nie pamiętam jakie jeszcze. Od niedawna jeden z moich musi mieć dietę niskotłuszczową (do 10%) więc wyrzuciłem już z tej listy bezzbożowe HappyOne.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Zaglądam, a tu Olenek niedomaga .... 

Mam nadzieję że szybko się pozbiera, fajnie napisałaś w opisie zrzutki  że Oli wcale nie wybiera się za tęczowy most - tak trzymać :-)) też wierzę że sporo jeszcze przed nim, przed Wami  .... 

Wpłaciłam parę złotych na zrzutkę, trzymajcie się, Oliś walcz :-)) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.10.2021 o 13:04, limonka80 napisał:

Zaglądam, a tu Olenek niedomaga .... 

Mam nadzieję że szybko się pozbiera, fajnie napisałaś w opisie zrzutki  że Oli wcale nie wybiera się za tęczowy most - tak trzymać :-)) też wierzę że sporo jeszcze przed nim, przed Wami  .... 

Wpłaciłam parę złotych na zrzutkę, trzymajcie się, Oliś walcz :-)) 

Dziękujemy pięknie!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 17.10.2021 o 20:28, limonka80 napisał:

Jak się miewacie ? Olenek lepiej się czuje?

Eh, nie wiem jak Wam to powiedzieć, bo nie dociera to do mnie...  😞 

Oli prawdopodobnie ma nowotwór w pachwinie 😢😥😢

Na razie pobrane są komórki do cytologii. Wyniki ok. 27.10

Guz jest twardy i wielkości pięści... Nie wiem jak może tak szybko rosnąć 😢😥😢😥😢😥

Nie martwcie się, Oli jeszcze ma się w miarę... Nie wyobrażam sobie tej decyzji, ale nie pozwolę, żeby cierpiał... 😢😥😢

Tydzień temu było źle,  osłabł strasznie,  nie chciał jeść,  już myślałam, że będziemy się żegnać.  Wyliśmy oboje... Badania krwi słabe nieco jeśli chodzi o krestyninę, mocznik, glukoza, ALT, AST i ALP najbardziej podwyższone... Trzy dni kroplówek odtruwających pomogły, oprócz ALP 😢 niestety to może świadczyć o trwającym procesie nowotworowym 😢 😥 😢 

Odezwę się, jak będę wynik... 😞

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...