Jump to content
Dogomania

Już za TM. Olen - 16-letni mix labradora znalazł super dom! Cuda się zdarzają:)


Maciek777

Recommended Posts

Dnia 29.06.2019 o 08:36, Aga Nika napisał:

Olenkowe pozdrowienia :)

4.jpg

Dziękujemy i również pozdrawiamy:)

Tutaj genialnie wyszedł, to spojrzenie!:)

Na pierwszym zdjęciu coś mu się z faflą stało? W sensie podwinęła mu się czy coś ze zdrowiem? A właśnie, jak tam zdrowie dopisuje? 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.07.2019 o 11:16, Maciek777 napisał:

Dziękujemy i również pozdrawiamy:)

Tutaj genialnie wyszedł, to spojrzenie!:)

Na pierwszym zdjęciu coś mu się z faflą stało? W sensie podwinęła mu się czy coś ze zdrowiem? A właśnie, jak tam zdrowie dopisuje? 

 

Podwinęła się :) Zdrówko różnie - choć na szczęście to drobne sprawy, z których szybko wychodzi. Odpukać, jak na swój wiek, jest super. Chodzi już spokojnie, ale to zapewne przez jakieś (mam nadzieję nie za mocne) pobolewania kręgosłupa.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.07.2019 o 08:42, Aga Nika napisał:

Podwinęła się :) Zdrówko różnie - choć na szczęście to drobne sprawy, z których szybko wychodzi. Odpukać, jak na swój wiek, jest super. Chodzi już spokojnie, ale to zapewne przez jakieś (mam nadzieję nie za mocne) pobolewania kręgosłupa.

Czyli jest dobrze:)

Co do wyjazdów i zdjęć to mnie zamurowało:D Zwiedził więcej niż ja przez całe życie:P 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Jeszcze raz obejrzałem zdjęcia z Europy i aż mi się limit lajków wyczerpał:P I w Czechach równie pięknie i oczywiście model równie piękny:) Swoją drogą nie wiedziałem, że istnieją takie wózki. Bardzo przydatna rzecz dla takiego zmęczonego psiego turysty:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Dnia 23.12.2019 o 12:06, Aga Nika napisał:

Wesołych Świąt Kochani!

PS. Nie wiem co się stało, ale nie mogę załączyć niczego, fotek z Olim (od paru m-cy), ani teraz karteczki świątecznej :(

Spóźnione podziękowania:)

Co do problemu to nie wiem co może być powodem. W ogóle są dwie metody wstawiania zdjęć. Pierwsza to bezpośrednie dodanie załącznika (po lewej stronie), albo po prawej stronie jest "wstaw inne multimedia", a po kliknięciu wybieramy "wstaw grafikę z adresu URL" i tam wklejamy link do zdjęcia wstawionego na zewnętrzny serwer, np na zmniejszacz.pl. W sumie jest jeszcze trzeci sposób: w oknie pisania, u góry po lewej jest opcja podkreślania tekstu, a po jego prawej stronie są jakby ogniwa łańcucha (Link) i po kliknięciu wklejamy link do zdjęcia z zewnętrznego serwera w pole "Adres URL" i Wstawiamy do postu, z tym, że ta opcja powoduje, że na wątku pojawia się tylko link do zdjęcia, a nie samo zdjęcie. Mam nadzieję, że nie wysiadły wszystkie 3 metody dodawania zdjęć...

 

Na nadchodzący 2020 r życzę wszystkim szczęścia i pomyślności, a Olenkowi dodatkowo bardzo dużo zdrowia:)

aac3ec57a2a88d995f1d36f8e1d3fd56.jpg

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
39 minut temu, Aga Nika napisał:

Pozdrawiamy poświątecznie! U nas wszystko OK :)

 

 

Marina Fedotova | Advocate Art

 

           Stokrotki wszelkiego cuuudownego wzajemnego spokoju Wam

 zdrowenka zdrooowenka ogromnego pucuniowi czarnulkowi

           spokojnosci dnia kazdego

 niechaj los niesie tylko dobre dla Was

               w tym b trudnym czasie 

przepiekne wycieczki  przepiekne wspomnienia 

                dziekujemy sercem calem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...