Jump to content
Dogomania

Już za TM. Olen - 16-letni mix labradora znalazł super dom! Cuda się zdarzają:)


Maciek777

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Eh, ten ciągły brak czasu... ;) Postaramy się poprawić, bo mamy bardzo zaległe zdjęcia :)

 

Tym razem Oli bardzo chciał pomóc śwince w skonsumowaniu kolby, ponieważ stwierdził, że leży już tydzień i chyba jej nie smakuje, więc się poczęstował... i na koniec zapił :-D

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ale heca, myślałam, że Oli jest wielkości labradora/onka, a tymczasem na fotach widać, że jest znacznie mniejszy od onka, taki czarny średniaczek - tym bardziej mi się podoba :)

a  atrakcji to ma, nawet konie, fiufiu ;) nie boi się (mój Norek trochę się boi koni, bo tupią tak, aż się ziemia trzęsie ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

A ja jestem za każdym razem pod wrażeniem, że Oli tak dużo dla Was znaczył, że do dziś uwielbiacie czytać co u nas :)
 
Pozdrawiamy!

Aga Nika,  nie  "znaczył", a znaczy :). Pamiętam jak Maciek wypatrzył Olenka w ogłoszeniach i przysłał mi info. Oli wyjątkowo nas chwycił za serce :). Ogłoszeniami Olenka zajmowały się Koniczka z koleżanką :). Zastanawialiśmy się z Maćkiem, jak jeszcze  Olenkowi pomóc i postanowiliśmy założyć ten wątek wierząc, że  któryś  ze sposobów  szukania  Olenkowi domku zadziała i  Oli  zostanie pokochany przez Ludzi, którzy czekają właśnie na Niego. I tak się stało :). Jak w bajce z dobrym zakończeniem, a takie uwielbiam :D.  I tak jak pisze Panna Marple,  to jest dla nas  najważniejsze, jest najpiękniejszą nagrodą  i stanowi dowód, że warto szukać  sposobu pomocy psiakom w potrzebie. Dodam jeszcze, że jestem pod ogromnym wrażeniem tego, że rozumiecie tą naszą potrzebę  newsów ;) Olenkowych. Te wiadomości  i fotki radują serce, są takim balsamem  dla duszy. Oby  było więcej takich Ludzi i takich domków dla skrzywdzonych psiaków :). Uściski dla Was wszystkich, ale takie specjalne - wiadomo -   dla Olenka   :). Ale się rozpisałam  :D.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...