Jump to content
Dogomania
Kotka Milka

Szukam plastikowego legowiska-miski dla duzego psa!tanio

Recommended Posts

A czemu akurat plastikowej? Moim zdaniem po jakimś casie sami zorientujecie się,że jednak mino wszystko jakość tego plastiku jest mocno średnia. Jeżeli możesz to wstaw link do tego co udało się zakupić,tak nawet do oceny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja polecam legowisko Lindo z zooplusa. Super jakość plastiku, mam porównanie do ferplasta i Lindo wypada lepiej. Ja jestem zadowolona. Ferplast oczywiście nie jest zły, ale zdecydowanie wolałam ich plastikowe legowiska z przed kilkunastu lat, obecna są średnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ze wzgl na higienę kupiłam plastikowe , moja 4 msc suczka huski sika na legowisko :/ łatwiej mi wyprac sam materac niz czyscic calosc, poza tym jak zsika sie w przedpokoju to pod terazniejsze legowisko leci i wsiąka a tak tylko wytrę podlogę i nie musze ciagle prac koca :p

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 19.01.2015 o 10:46, Kotka Milka napisał:

Szukam miski plastikowej legowiska dla psa wielkosci labradora 30 kg jak najtaniej może byc podniszczone

Moja bardzo już wiekowa suczka miała problem z trzymaniem moczu, coś grubszego też się czasem zdarzało. Praktycznie codziennie rano myłem wężem legowisko (typu ponton) na zewnątrz, równocześnie miała kilka legowisk, jedno schło, na drugim spała itp. Sęk w tym, że przyszła zima - ani spłukać na zewnątrz, ani wysuszyć, zamarzało. 

Potrzeba matką wynalazku - miałem używaną, plastikową piaskownicę dla dzieci, dokupiłem materacyk szybkoschnący vetbed (taki który nie nasiąka tylko przepuszcza, coś w stylu podkładek dla ludzi nietrzymających moczu). Połowa sukcesu, ale jeszcze nie to - mocz się zbierał w piaskownicy i śmierdziało. 

Voila! Zbrylający żwirek dla kota do piaskownicy pod materacyk i załatwiony problem - co rano podnosiłem materacyk, wyciągałem łopatką zbrylone moczem żwirki, wywalałem. Torba 10kg wystarczała na kilka tygodni.

Niestety, moja sunia odeszła dwa tygodnie temu :( Na jej miejsce jest nowa azylantka, o problemach z którą piszę w innym wątku.

Ale może chociaż pomysł komuś się przyda.

Legowisko.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Announcements

×