Jump to content
Dogomania

3 małe pieski=3 wielkie serduszka=3 smutne losy:(


mari23

Recommended Posts

tak naprawdę piesków wymagających natychmiastowej pomocy jest 6, ale 3 z nich to samce i łatwiej będzie im pomóc....

ale te biedy..... :(

Pierwszą z potrzebujących pomocy jest maleńka sunieczka - panicznie bojąca się ręki człowieka, głośniejszego dźwięku....

co przeszła? zapewne piekło :(

[attachment=8591:PIC_0040.JPG] [attachment=8594:PIC_0048.JPG]

powoli odzyskuje równowagę w domu tymczasowym, jednak pilnie wymaga sterylki, być może aborcyjnej, jest tego duże prawdopodobieństwo.

 

 

 

Tych dwoje to nierozłączna para wystraszonych, małych rudzielców - albo matka i syn, albo rodzeństwo...

wyrzucone na polach pod lasem w zimny, styczniowy dzień - znalazły miskę jedzenia u kobiety mieszkającej na skraju wsi oraz schronienie w jej ogródku.... bardzo tymczasowe schronienie :(...

[attachment=8592:PIC_0084.JPG][attachment=8593:PIC_0082.JPG][attachment=8595:PIC_0086.JPG]

pani ma swoje 2 psy, ale i te karmi.

Suczka pilnie potrzebuje sterylki i to aborcyjnej niestety :(

 

zdjęcia tyko takie, bo psiny się boja wszystkiego, aparatu też...

 

Link to comment
Share on other sites

Ta mała biało -, ruda jest w DT? Mogę ją wziąć do nas. Mam wolne miejsce. Czy zgadza się z obcymi psami ?

A ta od pary jaka jest duża? Jak szybko wymaga sterylki ?

 

 

malutka ma już domek chętny, więc szkoda zajmować miejsca w tak wspaniałym DT - dziękuję za chęć pomocy !!!!!

 

suczka od tej pary jest taka jamnikowata w budowie, ale trochę od jamnika większa, jakieś 12 kg, tak myślę, pani, która je karmi obiecała pomoc przy sterylce, przetrzyma sunię w domu po zabiegu i też zaangażuje się w szukanie domku.

 

Wspaniały DT u Poker marzył mi się dla Czarnej - dzikuski przerażonej, ale..... znalazła cudowny DS, oby tylko im zaufała...

 

gorzej z trójką pozostałych - to pieski są, ale w dramatycznej sytuacji :(

husky już blisko podchodzi, dzisiaj brał z ręki smakołyki, ale jeszcze złapać się nie daje.

Te dwa po zmarłej kobiecie - dramat :( gmina zabrała je do kojca u weta - psy przerażone, większy ugryzł łapiącego mężczyznę....

[attachment=8686:2 pieski z Wojnowic 0051.JPG][attachment=8687:2 pieski z Wojnowic 0061.JPG]

 

 

Dramaturgią ostatnich trzech dni mogłabym wypełnić miesiąc nawet.... mam nadzieję, że to tylko  pół tygodnia czarne, że jutro nie spotka mnie kolejne zło :(

Link to comment
Share on other sites

mari23, a co ze sterylkami tych 2 ciężarnych suniek?

 

 

jedna z nich - ta pilniejsza - była już dzisiaj, choć na wątku Akcji Sterylizacja wciąż nikt nie dał "zielonego światła"

sunia otrzymała "robocze" imię Sonia i na razie jest jeszcze "naćpana" po narkozie

 

mniejsza suńcia będzie miała sterylkę zaraz po niedzieli - w pierwszym możliwym terminie.

Link to comment
Share on other sites

jedna z nich - ta pilniejsza - była już dzisiaj, choć na wątku Akcji Sterylizacja wciąż nikt nie dał "zielonego światła"

sunia otrzymała "robocze" imię Sonia i na razie jest jeszcze "naćpana" po narkozie

 

mniejsza suńcia będzie miała sterylkę zaraz po niedzieli - w pierwszym możliwym terminie.

Jaki jest koszt sterylizacji ? Aktualnie prowadzimy akcje refundacji zabiegów sterylizacji na facebooku (https://www.facebook.com/events/751136491631796/?source=1) Po preferencyjnej cenie możemy pomóc sfinansować zabiegi.

Link to comment
Share on other sites

Jaki jest koszt sterylizacji ? Aktualnie prowadzimy akcje refundacji zabiegów sterylizacji na facebooku (https://www.facebook.com/events/751136491631796/?source=1) Po preferencyjnej cenie możemy pomóc sfinansować zabiegi.

 

 

muszę zapytać wetkę, ona dla bezdomniaków ma zawsze niższe ceny- jutro zapytam, ta malutka ma sterylkę w czwartek o 13.00

Link to comment
Share on other sites

koszt sterylek to 160 i 170 złotych, dzisiaj  zabieg miała  Nesia

 

 

post-27552-0,01902200-1422648982_thumb.j

oto obolała po sterylce księżniczka Nesia ( mam jeszcze dwa jej zdjęcia, ale nie mogę ich zapisać, mają jakiś dziwnie zmieniony format :(

 

post-27552-0,94883400-1422649083_thumb.j post-27552-0,73773000-1422649146_thumb.j post-27552-0,37619300-1422649166_thumb.j

 

a to Sonia - na spacerku i w ciepłej stodole ( niestety rozdzielenie tej pary było trudne do wykonania, oboje więc zamieszkali w stodole)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

suczki mają zdjęte szwy, czują się znakomicie, a pani wet udało się wreszcie znaleźć czas na wystawienie faktur :)

 

księżniczka Nesia na poduchach w domku, już adoptowana i bardzo kochana ( nic dziwnego! )

natomiast Sonia i jej towarzysz mają szansę na domek w znajdującej sie tam stajni - konie, kucyki.... może i dla nich miejsce sie znajdzie - oby!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...