Jump to content
Dogomania

Jak czują się psy bez właściciela - krótka ankieta dla właścicieli hoteli dla psów


AjriszZona

Recommended Posts

Z moich obserwacji wynika, że psy już chwilę po wyjściu właściciela, zwykle zaczynają być zainteresowane zabawą i całym otoczeniem łącznie z (a czasami zwłaszcza) kuchnią. W domowych warunkach i przy dobrej opiece szybko zaczynają czuć się jak u siebie. Radośnie niuchają wszystko na spacerach, próbują żebrać przy stole i śpią w łóżku.

 

Każdemu właścicielowi towarzyszą obawy mniejsze lub większe, gdy jest zmuszony zostawić psa pod czyjąć opieką (i sama bym je miała) - zwłaszcza za pierwszym razem w nowym miejscu. I nie chodzi tu tylko o samą jakość tej opieki, ale czy pies będzie bardzo tęsknił i jak się będzie czul beze mnie.

 

Chciałabym przekonać się - i podzielić się wynikami - jak to jest w przypadku większej grupy psów i jakie są Wasze obserwacje.

Przygotowałam kilka krótkich i prostych pytań, skierowanych zwłaszcza do osób opiekujących się psami w kameralnych warunkach domowych, ale nie tylko (jeśli oczywiście uważnie obserwują psy i potrafią odnieść się do pytań). Odpowiedzi nie wymagają podania bardzo sprecyzowanych liczb, statystyk itp. Na pytania można odpowiadać anonimowo, jesli jednak ktoś miałby ochotę, mogę np. przy publikacji podziękować mu za udział w jej powstaniu:) - łącznie z linkiem.

 

Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy [email protected]

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...