Jump to content
Dogomania

Niewidoma, 10 miesięczna MIKROSUCZKA prosi o pmoc!


BoUnTy

Recommended Posts

Mogę umieścić małą na cito w hoteliku domowym( nie miałybyście problemu w kwestii kosztów za pobyt, to byłaby moja sprawa).

Na leczenie zrobi się zbiórki, bazarki na dogo i FB.

Jak sunia będzie bezpieczna i diagnozowana to wtedy spokojnie można szukać odpowiedzialnego domu.

Boję się ,że to pourazowe, w Krakowie jest dobry neurolog, trzeba ją szybko przebadać.

Jeśli jakaś Fundacja pomogłaby pokrywać koszty leczenia to byłoby super, jeśli nie to spod ziemi wydrzemy kasę na leczenie.

Na dogo jest masa wspaniałych Ludzi, na fb też :)

Proszę odezwij się do mnie pilnie na maila [email protected]

Link to comment
Share on other sites

Mogę umieścić małą na cito w hoteliku domowym( nie miałybyście problemu w kwestii kosztów za pobyt, to byłaby moja sprawa).

Na leczenie zrobi się zbiórki, bazarki na dogo i FB.

Jak sunia będzie bezpieczna i diagnozowana to wtedy spokojnie można szukać odpowiedzialnego domu.

Boję się ,że to pourazowe, w Krakowie jest dobry neurolog, trzeba ją szybko przebadać.

Jeśli jakaś Fundacja pomogłaby pokrywać koszty leczenia to byłoby super, jeśli nie to spod ziemi wydrzemy kasę na leczenie.

Na dogo jest masa wspaniałych Ludzi, na fb też :)

Proszę odezwij się do mnie pilnie na maila [email protected]

 

ewu, jeśli będziesz potrzebowała fantów na bazarek, to podrzucę kilka.

Link to comment
Share on other sites

Czy jest tu ktoś z Bytomia lub okolic, co zechcialby odebrać dary ze Schroniska i wystawić z nich bazarek po 50% na Manię i 50% na Miesie? ;)

To trzy nasze Schroniskowe psiaki - dużo tego nie mamy, ale chętnie się podzielimy, tym co udalo nam się nazbierać - kokosów nie bedzie, ale zawsze coś...

Link to comment
Share on other sites

Zapisuję/ Bounty może warto ją zdiagnozować najpierw u specjalisty. Koszt tomografu to ok. 600 zł w Mikołowie. Wtedy byłoby wiadomo, na czym stoimy.

Pozdrawiamy z Misiami, u nas bez zmian. Psychicznie biała jest bardzo związana ze mną.

Można zrobić też rezonans we Wrocławiu... Ze śląska nie jest daleko...
Sunia jest młodziutka, myślę że gra warta świeczki...
Najważniejsze to ruszyć fb.

Link to comment
Share on other sites

Czy jest tu ktoś z Bytomia lub okolic, co zechcialby odebrać dary ze Schroniska i wystawić z nich bazarek po 50% na Manię i 50% na Miesie? ;)

To trzy nasze Schroniskowe psiaki - dużo tego nie mamy, ale chętnie się podzielimy, tym co udalo nam się nazbierać - kokosów nie bedzie, ale zawsze coś...

 

Bounty ja zrobię, a można odebrać fanty np. od ciebie wieczorem

Link to comment
Share on other sites

Bounty ja zrobię, a można odebrać fanty np. od ciebie wieczorem

 

Można odebrać wieczorem ze Schroniska, przekaże pracownikom, że podjedziecie ;)

Luksusów nie ma, ale zawsze coś ;) Jak coś będziemy jeszcze mieć to chętnie sie podzielimy...

Link to comment
Share on other sites

w Mikołowie też jest rezonans. Bez sensu jest mnożyć koszty, nie mając złotówki na koncie. Czas dojazdu to około 3-4 h w jedną stronę i do tego koszty paliwa.

W takim razie mój błąd. Było napisane wcześniej że tomograf.

Co do dojazdu to mieszkałam 20km od Krakowa, studiuję we Wrocławiu - samochodem dojeżdżam w niecałe 3 godziny.

Z resztą nie przyszłam tu się kłócić, chciałam podsunąć pomysł, tyle ode mnie.

Link to comment
Share on other sites

Mania już u mnie.

Jest rozkoszna, jutro pójdziemy do weta.

Jeśli chodzi o rezonans czy tomograf to ponoć we Wrocławiu robią najlepiej.

Na razie podstawowe badania krwi i odruchów neurologicznych.

Mała ma apetyt , jest wesoła, niestety na główce odkryłam brakujące włoski( taki dziwny zygzak), zobaczyłam to w czasie kąpieli, oby to nie była blizna po uderzeniu:(

Mania jest malusieńka i naprawdę śliczna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...