Jump to content
Dogomania

Maleńka Czika ma wspaniały DS w Krakowie!:-)


gluchypies

Recommended Posts

To niech Pan przyjedzie na zapoznanie, Czikunia go urobi ;). Kciuki cały czas trzymam. To Tosia księżniczka na włościach :). Suuuper.

Zamierzam jechać na wizytę z Czikunią :) To wprawdzie drugi koniec Krakowa, ale cóż robić, pojedziemy :) Od razu też zobaczę jak Czikunia odbiera nowe otoczenie.
Będzie mi się z nią bardzo trudno rozstać. Ona jest pierwszy przytulak we wszechświecie. Gdyby jej pozwolić, to bez przerwy wtulałaby się w człowieka
Wieczorem wystarczy uchylić kołdrę, a Czika już jest w łóżku i przytula się jak najmocniej do człowieka. Usypia zwinięta w kłębuszek, ale tak, żeby miała jak największy kontakt w człowiekiem. Jest przekochana :)
Link to comment
Share on other sites

Wierzę. Ja bym miała przydomek tymczasy cieniasy....

ha ha ha :) Mam już sporo tymczasików za sobą i gdyby nie to, że nie mogłabym wziąć na DT następnego psiaka, to też kilka by u mnie na stałe zostało :)

Jak kazano, kciuki trzymam.
elik,ale córcię przegoniło po Polsce.

Dzięki za kciukasy :)
A co do Joasi, to ja sama też chętnie tak bym wędrowała, ale nie było okazji :P
Link to comment
Share on other sites

Juz po sprawie. Pani napisała na OLX, że: Sprawa przeprowadzki trochę się skomplikowała i niestety na dzień dzisiejszy zostałam bez mieszkania więc nie mogę adoptować w tej chwili Cziki. Przepraszam za kłopot. Nie sądziłam, że wyjdą takie problemy podczas przeprowadzki. Pozdrawiam...

Czikunia nadal jest panienką do wzięcia.

Link to comment
Share on other sites

I tak dobrze,że napisała. Znajdą się inni chętni na Czikunię.


Masz rację, tylko, że coraz trudniej będzie się nam rozstać. Czika bardzo szuka kontaktu z człowiekiem i chce cały czas być jak najbliżej. U ludzi z sercem, takie zachowanie wywołuje czułość i chęć odwzajemnienia uczucia, jakie okazuje sunia. Z nią nikt nie będzie czuł się samotnym.
Link to comment
Share on other sites

Wreszcie dotarłam na wątek Czikuni, miałam problemy z cytowaniem

Witaj Gabrysiu :)
Już myślałam, że ogłoszenia nie będą potrzebne, ale jak widzisz, nic z DS nie wyszło. W tej sytuacji bardzo Cie proszę o ujmujący tekst. Czy potrzebne będzie coś więcej niż to co napisałam w PW ?
Link to comment
Share on other sites

Witaj Gabrysiu :)
Już myślałam, że ogłoszenia nie będą potrzebne, ale jak widzisz, nic z DS nie wyszło. W tej sytuacji bardzo Cie proszę o ujmujący tekst. Czy potrzebne będzie coś więcej niż to co napisałam w PW ?

 

Elik, bardzo proszę napisz mi tylko najważniejsze info o Czikuni, nie wiem jakim cudem, ale skasowałam pw, przepraszam. 

Link to comment
Share on other sites

Elik, bardzo proszę napisz mi tylko najważniejsze info o Czikuni, nie wiem jakim cudem, ale skasowałam pw, przepraszam. 


Nic to :) Ja nie skasowałam, czy mogę wkleić tu to, co napisałam do Ciebie o Czikuni ?
Link to comment
Share on other sites

Jasne, dziękuję

To bardzo proszę.
Czikunia to słodka, kochana sunia i na prawdę bardzo trudno będzie mi się z nią rozstać. Jest bardzo spragniona kontaktu z człowiekiem, chciałaby cały czas być bardzo blisko, ale nie ma lęku separacyjnego. Obecnie zostaje z moimi dwoma psiakami, które spokojnie czekają na nasz powrót. Co by było, gdyby została sama nie wiem, ale mogę sprawdzić.
To co zrobiła, to z chęci wskoczenia na parapet. Ma zwyczaj wskakiwać po stołku na stół, a ze stołu na ladę w kuchni i spaceruje, zjada wszystko co tam znajdzie. Jest ogromnym żarłoczkiem. Dlatego wychodząc z kuchni odstawiam krzesło tak, żeby nie mogła po nim wskoczyć na stół, a potem dalej. Tak narozrabiała, gdy za pierwszym razem uniemożliwiłam jej wskoczenie na stół. Prawdopodobnie próbowała wyskoczyć na parapet, a z niego na ladę. Ale to było tylko dwa razy i dała spokój. Już nie próbuje wskoczyć na parapet :)
Jest bardzo grzeczna i posłuszna z wyjątkiem, gdy na spacerku pobiegnie do innego psiaka. Nie zawsze usłucha, gdy ja wołam. Ale to są drobiazgi. Generalnie jest słodką sunią, bardzo zachłanną na kontakt z człowiekiem. Ciągle chciałaby być głaskana, przytulana. W nocy jak jej tylko pozwolę wsuwa się pod kołdrę i śpi przytulona do mnie :) Sama słodycz.
Gdybym mogła, nie oddałabym jej nikomu, ale 3 psy na stałe, to już dla mnie za dużo.

Gabrysiu, w Tobie cała nadzieja. Na dotychczasowe ogłoszenia nie było ani jednego zapytania o Czikunię, Ta chwilowa nadzieja na DS dla niej, to było zapytanie o Tosię, a ja podsunęłam Czikunię.
Może nowy tekst przyniesie DS :)
Link to comment
Share on other sites

Schronisko gdzieś na końcu świata. W boksach małe, śliczne pieski, patrzą tęskno zza krat.

Czy to możliwe, że nie mają domu, że nikt ich nie chce? Jedne chcą zwrócić na siebie uwagę szczekając i skacząc na kraty.

Inne chowają się w najdalszy kąt boksu. Nie wiadomo, czy ze strachu, czy po prostu straciły już nadzieję na lepsze jutro.

Wśród małych, niepozornych spokojnych psiaków była Czika. Stała zrezygnowana, wpatrzona w dal.

Miała szczęście, los się do niej uśmiechnął i zamieszkała w domu tymczasowym w Krakowie.

Od razu skradła serca swoich opiekunów. Okazało się, że jest grzeczną, inteligentną sunią, która kocha cały świat, a najbardziej człowieka.

Ciągle chce być obok, uwielbia głaskanie i przytulanie. Patrzy na opiekunów, jakby chciała zapytać:

"Naprawdę będę szczęśliwa? Nigdy już nie wrócę w tamto koszmarne miejsce, za kraty? Będę grzeczna i posłuszna, tylko proszę nie porzucajcie mnie, nie pozwólcie, by ktoś mnie skrzywdził!!!" 

Czika bardzo lubi towarzystwo innych piesków, w domu zachowuje czystość, grzecznie zostaje sama.

Jest zdrowa, zaszczepiona, wysterylizowana. Do szczęścia brakuje jej tylko domu stałego i ludzi, dla których będzie ukochanym pupilem.

Czika to niewielka sunia, waży około 10 kg, ma 2 lata. Może ten słodki kundelek czeka właśnie na Ciebie!!!

 

Przed adopcją obowiązuje wizyta wolontariusza i podpisanie umowy adopcyjnej, w trosce o dobro suni.

Link to comment
Share on other sites

Soreczki. Młyn na wątku Maszeńki i problemy zdrowotne, przepraszam Gabryniu, już jestem :)
Tekst wspaniały i wielkie dziękuję 0kiss3.gif 0vishenka_33.gif

Zrobię nowe zdjęcia przy słonecznej pogodzie i na nowo będę ogłaszać Czikulca.

Gabrysiu, bardzo serdecznie dziękuję za piękny tekst :)

Link to comment
Share on other sites

Soreczki. Młyn na wątku Maszeńki i problemy zdrowotne, przepraszam Gabryniu, już jestem :)
Tekst wspaniały i wielkie dziękuję 0kiss3.gif 0vishenka_33.gif

Zrobię nowe zdjęcia przy słonecznej pogodzie i na nowo będę ogłaszać Czikulca.

Gabrysiu, bardzo serdecznie dziękuję za piękny tekst :)

 

Nie ma za co!!!

 

Najważniejsze, aby Czikunia znalazła wspaniały domek

Link to comment
Share on other sites

Nie ma za co!!!
Najważniejsze, aby Czikunia znalazła wspaniały domek

O niczym innym teraz nie marzę tak bardzo, jak o super domku dla Czikuni.
Marzy mi sie domek z ogródkiem i duuuużą ilością ludzi, tak jak trafiła Tosia :)

Dziękuję Gabi :)
Link to comment
Share on other sites

...elik, jak możesz to zrób dobre zdjęcia.
Nie wierzyłam, że to podstawa, ale niejednokrotnie się o tym przekonałam. Trzymam kciuki za domek dla Czikuni!!!


Zawsze to powtarzam, że dobre zdjęcia to podstawa powodzenia w ogłoszeniach. Problem w tym, że Czika to mały wariatuńcio :) Przemieszcza się z prędkością samochodu wyścigowego i złapać ją w kadrze graniczy z cudem, ale muszę tego dokonać.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...