Jump to content
Dogomania

Biedny kudlaczek z klatki w skarzysku przyjechal do nas i potrzebuje wsparcia!!!


AniaB

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

U Foksika dobrze, straszny z niego przytulas,niestety nikt o niego nie pyta:((.. może po wakacjach..? A ja chciałam uaktualnić wpływy z bazarków, niestety bardzo ciężko mi cokolwiek zrobić, bo w komputerze dogo nie przyjmuje mi hasła, a w telefonie z kolei nie mogę edytować postów, z odpowiedziami tez kiepsko. Niemniej saldo foksa przedstawia się następująco : 8.7. Bazarek 100 zl 27.07. 100 zł bazarek 22.08 328.30 bazarek Razem 528,30 + 865,52 ostatnie saldo Suma 1393,82 zl Wydatki 31.05 hotel 372 zl 30.06 hotel 360 zl 31.07 hotel 372 zl Szczepienia. 45 zl Razem 1149 zl Saldo: +244,82 xl

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nadal mam problem z edytowaniem, wiec znów rozliczenie tutaj:(.. Z wydatków miałyśmy odrobaczenie za 22 zł + hotelik 31.08.2015 za 372 zl+ hotelik 20.09.2015 240 zł + szelki za 25 zł co razem daje 659 zl Za to saldo Foksika wynosi 244+ 415 z bazarku i Foksik jest na zero!!!! A NA KONIEC CUDOWNA WIADOMOŚĆ : FOKSIK MA DOM!!!! WSPANIAŁY DOM W KRAKOWIE :)

Link to comment
Share on other sites

Choć to Skarżysko takie złowrogie dla psów, to nieszczęśnikom stamtąd darzy się potem w Krakówku. Znałem ci ja podobnegoż Foksikowi nieszczęśnika, który został wyrzucony z samochodu na rondzie w Skarżysku, a potem w Krakówku znalazł dom. U mnie. Taki był:

 

a2yb29.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...