Jump to content
Dogomania

Ma cudowny dom! SUM od lat ból: łańcuch wrastający w ciało. rany,klatka, zimno, ciągłe niedożywienie


AgaG

Recommended Posts

 

Czy Sum będzie jutro w Galerii na tej Aukcji Magdy Hejdy?

 

Miał być, ale zdaje się, że go nie będzie. A to z tego powodu, że weterynarz kazał odczekac pomiędzy kastracja i antykoterapia a szczepieniami :( Bardzo żałuję, ale chyba Sumik będzie musiał poczekać na kolejną aukcję.
Link to comment
Share on other sites

AgaG, dwie galerie w pierwszym poście to ten sam adres. ;)
Hotelik będzie dodawał kolejne zdjęcia i one będą wchodziły do tego samego albumu...

A można prosic o zdjęcia z miejsca, w którym Sumi przebywa w ciągu dnia, śpi?...
Jeśli są, a ja przegapiłam, to przepraszam.

Elisabeta, jestem ślepuga, ale jak trzeba to widzę :)
Ja dopatrzyłam się tam trzech linków, z których każdy zatytułowany jest inaczej, a wszystkie kierują do tego samego albumu. I nie ma ani jednego zdjęcia pomieszczenia w którym Sumik przebywa.
Biedny psiaczek, szczerze współczuję. Ileż on się musiał nacierpieć :(
Link to comment
Share on other sites

Dane techniczne kojca:

wymiar 3x3 m

ściany i dach ocieplone styropianem

 

Poniżej zdjęcia kojca

 

[attachment=9717:IMG_0021.jpg][attachment=9718:IMG_0024.JPG][attachment=9719:IMG_0025.JPG][attachment=9720:IMG_0026.JPG][attachment=9721:IMG_0027.JPG][attachment=9722:IMG_0028.JPG][attachment=9723:IMG_0029.JPG][attachment=9724:IMG_0030.JPG][attachment=9725:IMG_0032.JPG][attachment=9726:IMG_0034.JPG]

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

AgaG, prośba do Ciebie o modyfikację postu http://www.dogomania.com/forum/topic/144975-prosi-o-deklaracje-na-hotel-sum-od-lat-ból-łańcuch-wrastający-w-ciało-ranyklatka-zimno-ciągłe-niedożywienie-teraz-po-interwencji-schronisko/?p=16070838

 

Widzę że trochę Dogomaniaków myli zamieszczenie 3 razy linku do tej samej galerii. Galeria z Pensjonatu jest tylko jedna :)

Link to comment
Share on other sites

Elisabeta, jestem ślepuga, ale jak trzeba to widzę :)
Ja dopatrzyłam się tam trzech linków, z których każdy zatytułowany jest inaczej, a wszystkie kierują do tego samego albumu. I nie ma ani jednego zdjęcia pomieszczenia w którym Sumik przebywa.
Biedny psiaczek, szczerze współczuję. Ileż on się musiał nacierpieć :(

 

Qualis vir, talis oratio.

Link to comment
Share on other sites

Dane techniczne kojca:

wymiar 3x3 m

ściany i dach ocieplone styropianem

 

Poniżej zdjęcia kojca

 

attachicon.gifIMG_0021.jpgattachicon.gifIMG_0024.JPGattachicon.gifIMG_0025.JPGattachicon.gifIMG_0026.JPGattachicon.gifIMG_0027.JPGattachicon.gifIMG_0028.JPGattachicon.gifIMG_0029.JPGattachicon.gifIMG_0030.JPGattachicon.gifIMG_0032.JPGattachicon.gifIMG_0034.JPG

Dziękuję Romi :) Sumcia wkrótce odwiedzę, niech się za bardzo nie zadomawia jak Gucio, bo zwariuję :) trzeba szybko dom kawalerowi znaleźć.

Link to comment
Share on other sites

AgaG, prośba do Ciebie o modyfikację postu http://www.dogomania.com/forum/topic/144975-prosi-o-deklaracje-na-hotel-sum-od-lat-ból-łańcuch-wrastający-w-ciało-ranyklatka-zimno-ciągłe-niedożywienie-teraz-po-interwencji-schronisko/?p=16070838

 

Widzę że trochę Dogomaniaków myli zamieszczenie 3 razy linku do tej samej galerii. Galeria z Pensjonatu jest tylko jedna :)

A tak kopiowałam z Twojego postu i nie sprawdziłam, że dołaczyłeś zdjecia ze spaceru do tych pierwszych :) i wszystko jest razem w hotelowej galerii. Za to dołożę zdjęcia z dziś na pierwszą stronę. Można niektóre dołożyć do ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo przyzwoite te kojce, Aguś który to hotel i gdzie?

Tak pytam, na wszelki wypadek.

Jak nie życzy sobie na Dogo to napisz mi na pw.

Sumik jest tu: http://www.pensjonatpupila.pl/ Ale z tego co wiem wolnych miejsc nie ma obecnie. Sumik miał szczęście, że akurat Batman szedł do adopcji, może jednak coś się zwolni w najbliższym czasie. Zbliża się wielki dzień, gdy rozstrzygnie sie, czy niewidomy Lucuś z hotelu, któremu szukamy domu z wielką pomocą ogłoszeń kolejnej kobietki znajdzie dom :). Tu dodam, że Lucuś już kilka lat czeka na dom w hotelu, a został uratowany z mordowni w Olkuszu. Oby się udało. Mocno trzymaj za Lucka:) To kochany pies.

Telefon był jeden, bardzo obiecujący...Państwo są zdecydowani, no ale nie zapeszam,,, jak się uda, będziemy świętować :)

Link to comment
Share on other sites

No to jest po prostu przystojniak :D Słowo daję, bardzo mi się Sum podoba.Swoją drogą autor/autorka zdjęć zna się na rzeczy, naprawdę.A charakter? Nadal taki kochający ludzi, ufny i wesoły?

Romi jest mistrzem fot. :) A co do  charakteru Sumika, to mógłby być lepszy :). To znaczy psiak jest bardzo kochany i łagodny wobec ludzi, ale za psami nie przepada. Niestety :( Ufny jest owszem, pozwala przy sobie wszystko zrobić. Wesoły to mało powiedziane, on kocha biegać i przepada za rzucaniem mu piłki. Nie zawsze ją przynosi, no ale gdy mu się rzuca, to za nią goni. Ostatnio tak daje upust swojej energii. 

Z dotychczasowych obserwacji pani Bożeny, no i reszty rodziny wynika, że powinniśmy mu znaleźć raczej dom z ogrodem. Ale oczywiście gdyby znalazł się ktoś, kto ma czas na długie spacery i nie obawia się aklimatyzacji psa w mieszkaniu , a nie ma w nim innych psów, to czemu nie... Warto się zastanowić.:)

Link to comment
Share on other sites

AgaG oraz Kolejna Kobietko - w związku z utratą mojego zaufania do Was, uprzejmie proszę o uzgodnienie z hotelem w którym przebywa Sum możliwości przesyłania mojej stałej deklaracji bezpośrednio na konto hotelu. Z góry uprzejmie dziękuję 

 

Utraciłaś to zaufanie po opublikowaniu zdjęć z hotelu Makili które zrobiła AgaG ?

Zemsta za ujawnienie brudu i smrodu w tym przybytku ?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

AgaG oraz Kolejna Kobietko - w związku z utratą mojego zaufania do Was, uprzejmie proszę o uzgodnienie z hotelem w którym przebywa Sum możliwości przesyłania mojej stałej deklaracji bezpośrednio na konto hotelu. Z góry uprzejmie dziękuję 

W związku z Twoimi obrzydliwymi insynuacjami od adresem użytkownika Doda moje zaufanie do Ciebie jest równe zeru. Wpłacone przez Ciebie pieniądze natychmiast zwracam na konto, z którego przyszły. Pani Bożena również nie chce, abyś wpłacała deklaracje na Sumika na konto jej hotelu. Przenieś może swoją deklarację na któregoś z bezdomnych psów w hotelu makili, rekopensując jej w ten sposób utracone dochody, utracone w wyniku zabrania z jej przybytku przez Dodę psa Kajko.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

W związku z Twoimi obrzydliwymi insynuacjami od adresem użytkownika Doda moje zaufanie do Ciebie jest równe zeru. Wpłacone przez Ciebie pieniądze natychmiast zwracam na konto, z którego przyszły. Pani Bożena również nie chce, abyś wpłacała deklaracje na Sumika na konto jej hotelu. Przenieś może swoją deklarację na któregoś z bezdomnych psów w hotelu makili, rekopensując jej w ten sposób utracone dochody, utracone w wyniku zabrania z jej przybytku przez Dodę psa Kajko.

 

AgaG - naprawdę uważasz, że jeśli na zadawane pytania dot. psa Kajko, użytkownik Doda_ nie jest w stanie (tylko z Jej znanych przyczyn) odpowiedzieć konkretnie i poprzeć tego zdjęciem psiaka, to automatycznie oznacza, że zadawane pytania są insynuacjami?

 

Przykro mi, że los niektórych psów zależy jedynie od humoru ludzi, którzy uważają że w swoich działaniach mogą stać ponad prawem. I żeby było jasne - nie zamieszczałam swojej opinii dot. hotelu u Leona, a także proszę nie sugerować mi, co mam zrobić z deklaracją.  

 

Sumiku - przepraszam, więcej nie będę, obiecuję; mam nadzieję że trafisz do dobrego domku stałego. 

Link to comment
Share on other sites

W związku z Twoimi obrzydliwymi insynuacjami od adresem użytkownika Doda moje zaufanie do Ciebie jest równe zeru. Wpłacone przez Ciebie pieniądze natychmiast zwracam na konto, z którego przyszły. Pani Bożena również nie chce, abyś wpłacała deklaracje na Sumika na konto jej hotelu. Przenieś może swoją deklarację na któregoś z bezdomnych psów w hotelu makili, rekopensując jej w ten sposób utracone dochody, utracone w wyniku zabrania z jej przybytku przez Dodę psa Kajko.

Zamurowało mnie.

Tak bardzo lubiłam wchodzić ,oglądać zdjęcia na wielu wątkach.

Jednak w głupiej naiwności sądziłam,ze wszystko jest robione dla dobra tych skrzywdzonych psich istnień.

Jak można swoją dumę stawiać ponad psi los.?

Jak można rezygnować z pieniędzy ze szczerego serca ofiarowanych psu.

Nigdy nie brałam udziału w pyskówkach ani tu ani na fb.

Nigdy też nie widząc na własne oczy nie wydawałam opinii.

Jest mi po prostu bardzo przykro.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że Sumcio tak dobrze wygląda, że śmieje mu się pysio :)

Trzymam kciuki za Lucka, chociaż go nie poznałam, ale mam nadzieję, że znajdzie najlepszy dom. 

 

Mam nadzieję, że wątek Sumika pozostanie wątkiem dotyczącym jego sytuacji, a nie kolejnym polem walki :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że Sumcio tak dobrze wygląda, że śmieje mu się pysio :)

Trzymam kciuki za Lucka, chociaż go nie poznałam, ale mam nadzieję, że znajdzie najlepszy dom. 

 

Mam nadzieję, że wątek Sumika pozostanie wątkiem dotyczącym jego sytuacji, a nie kolejnym polem walki :(

i ja również. :)

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że Sum wkrótce zamieszka w swoim domu.Ma piękne zdjęcia, mnóstwo ogłoszeń, musi ktoś go zauważyć i pokochać.Mnie się on bardzo podoba, a to, że jest taki radosny, tyle w nim szczęścia staje się niesamowitym atutem tego psa.Ostatnio na miau pojawił się wątek dziewczyny, która osierociła dwa psy i kilkanaście kotów.Malutka sunia, trochę wycofana natychmiast znalazła świetny domek przez FB.Właściwie to pławi się teraz w luksusie, ale nie jest łatwo.Suni zawalił się świat i opiekunka ma z nią problemy.Ale do czego zmierzam.Napisałam to nawet na miau.Panią stać na psa z najlepszej hodowli, ale jest na tyle normalną osobą, że nie musi się dowartościowywać rasowym, drogim psem.Wybrała kundelka i chwała jej za to.Mam nadzieję, że Suma też ktoś taki wypatrzy.Nie chodzi mi o luksus, chociaż tak, ale nie w potocznym tego słowa znaczeniu.Dla mnie tym luksusem byłoby wielkie serce i miłość, której nigdy nie doświadczył.Niech teraz ma jej w nadmiarze, niech mu nawet uszami wychodzi.Howgh, tak powiedziałam :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Święte słowa Ewkar :) Prawdziwym luksusem jest serce i wrażliwość, pomoc tym, którzy tej pomocy potrzebują, a nie łechtanie sowjego ego rasowym psem. Dobrze jeszcze, jeśli ten pies jest z prawdziwej zarejestrowanej hodowli, ale co powiedzieć o popaprańcach, ktorzy napędzają interes pseudo hodowlom, bo przecież pies nie chodzi z rodowodem na piersi, a najważniejsze, żeby odpowiednio wyglądał? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...