Jump to content
Dogomania

Maylo sparaliżowany szczeniak potrzebna pomoc $$$ i DT


juli88

Recommended Posts

  • 1 month later...

Witam, przepraszam, że dopiero teraz ale ostatnio trochę mi się posypało wszystko... ale mniejsza o to...

W każdym razie Maylo ma dom, to jest najważniejsza informacja :) Zamieszkał na stałe w swoim domu tymczasowym, w Poznaniu, do tego na Wildzie więc lepiej chyba być nie mogło. Jestem taka szczęśliwa z tego powodu :)
Jednak podpisujemy umowę z opiekunką Maylo, że będziemy jej pomagać - finansowo czy w opiece nad Maylo więc cieszę się bardzo, bo aktywnie będę uczestniczyła w życiu Maylo. Takie chwile jakie człowiek przeżył z tym psem, morze łez, na prawdę powodują, że ten zwierzak jest w jakimś stopniu mój i już zawsze będzie.

Maylo zamieszkał ze swoimi opiekunami: Karoliną, jej mężem, synkiem 4 letnim, który bardzo pokochał Maylo i za każdym razem kiedy przychodzę pilnuje, żebym mu Maylo nie zabrała i z 2 letnim cudownym psem Seganem, z którym Maylo jada z jednej miski :) Psiaki są jak bracia :)

Walka o dom trwała pół roku, ciężkie pół roku ale się udało i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa.

Z całego serca chciałam Wam podziękować, za wsparcie i to finansowe i duchowe! Bardzo dziękuję :)

Z Maylo wybieram się jeszcze do Wrocławia na badanie EMG i będziemy kupować elektrostymulator mięśni, żeby je trochę odbudować, bo Maylo po swojemu ale jednak czasem chodzi na 4 łapach, dlatego chcemy odbudować mięśnie, zobaczymy co będzie dalej...


rose_dz.png


2uyn89d.jpg

2r20qs6.jpg

2emn5ef.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...