Jump to content
Dogomania

Maylo sparaliżowany szczeniak potrzebna pomoc $$$ i DT


juli88

Recommended Posts

Zapalenie spojówek... Przy okazji dr bardzo optymistycznie podszedł do tematu i mówił, że jest szansa, że coś się tam regeneruje i może siusianie i kupki w przyszłości choć trochę się unormują... zwłaszcza, że wg DT Maylo sygnalizuje kupkę, jedynie nie może jej utrzymać i trzeba szybko reagować

zrobiłam tylko jedno foto... rozmazane :/

f525aw.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zobaczymy po EMG, weterynarz bardzo optymistyczny... Dr Niedzielski mówi nie, dr Orłowski mówi że jest opcja aczkolwiek na zdjęciach widać jak mały sobie człapie na 4 łapkach, czucie z miednicy myślę, że jest... ale właśnie po to ma być EMG

Z tego co powiedział dr nerwy się regenerują, bardzo, bardzo, bardzo wolno ale się regenerują więc szansa jest... ale od pogryzienia minęło już 5 miesięcy...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam, przez to, że nie działają powiadomienia na dogo nie ogarniam... :/

W każdym razie u Maylo wszystko ok :) wręcz cudnie. Jeżeli wszytko pójdzie bez niespodzianek myślę, że pojawię się tu z dobrymi wieściami :)

Maylo nadal jest łobuzem, a dom w którym aktualnie mieszka jest dopasowany do niego w każdym calu. Maylo kocha tą rodzinę, a ta rodzina kocha go. Symbioza w czystej postaci. A gdy tam idę i oglądam zabawy Maylo i psa rezydenta to, żadna komedia, żaden inny film nie jest w stanie przebić tego widoku :)
 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...