Jump to content
Dogomania

Jaśminka - we własnym domu już wierzy, że może być kochana, SDA


Recommended Posts

o rany ależ wieści :) :) :) Bądź szczęśliwa Jaśminko kochana :* :)

Dziewczynki ja mam jeszcze nie rozliczony bazarek dla Jaśminki czy w takim razie mogę wpłacic te pieniązki po rozliczeniu na ogóle konto wspomagające piękne Dogi ?  Potrzeby na pewno są ogromne.

 

Będziemy wdzięczne, albo dla naszej drugiej panienki, dla Lilu.

 

A tu pożegnalne zdjęcie:

10978651_730636433717328_820868529866258

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Banana mam naokoło głowy :)

 

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10923256_731942453586726_2352511155505643492_n.jpg?oh=48f7e6798b9afa7367da6128eee88b29&oe=5548ADD1&__gda__=1432932201_370167d77367b004f87b5c61bf82e71b

 

Kochane Maleństwo ..... jak przypomnę sobie pierwsze zdjęcia ..... ech..................

Kolejny doży Ogonek uratowany ! :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję ze mimo trudnawych początków Aneta ogarnie dwa czarne potwory.Najpierw Staś zazdrosny o Anete i kanapę, potem Jasminka niekoniecznie życząca sobie zainteresowania ze strony Stasia. Aneta dwie noce nie przespane, bo musiała obsługiwać dwójke domagająca sie pieszczot ;) Ale Aneta jest upartym człowiekiem więc da radę i bedzie wszystko ok za chwilke

Link to comment
Share on other sites

Trzymam mocno kciuki Jaśminka w dobre ręce trafił, własciwie to wygrała los, dotrą się :)

Leon z Cormisiem przez tydzień się docierali, przeniosłam się wtedy na psie posłania, żeby być zawsze w pobliżu, a dodatkowo Leoś prze 3 miesiące budził mnie między 2 a 3 i domagała się spaceru, a teraz śpi dłużej od Cormaca :)

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję ze mimo trudnawych początków Aneta ogarnie dwa czarne potwory.Najpierw Staś zazdrosny o Anete i kanapę, potem Jasminka niekoniecznie życząca sobie zainteresowania ze strony Stasia. Aneta dwie noce nie przespane, bo musiała obsługiwać dwójke domagająca sie pieszczot ;) Ale Aneta jest upartym człowiekiem więc da radę i bedzie wszystko ok za chwilke

Normalka:)

ale za chwilę jaka miłośc będzie,na wieki:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...