Jump to content
Dogomania

Jaśminka - we własnym domu już wierzy, że może być kochana, SDA


Recommended Posts

Super :) No to będzie w domu energetyczny wulkan :)

 

Aniu, spytam, bo mi to od pierwszych zdjęć dziewczyny nie daje spokoju - czy te łokcie tylko na zdjęciach wyglądają, jakby były mocno na zewnątrz, czy ona tak ma?

 

Chyba jednak raczej tak ma. Choć... Moja Ala miała podobnie, a jednak, jak się "odpasła" to i łokcie się wyprostowały.

Link to comment
Share on other sites

Leoś u nas przez pierwsze 2 miesiące przybył 15 kg z 48 na 63, a w grudniu ważył 67 czyle w sumie 19 kg, fakt, że podrósł do tego, ale on nie był wychudzony, tylko takia wałeczek nalany na cienkich patyczkach, pewnie dostawał głównie i jakieś resztki z obiadu, karmę też jakąś jadł suchą, ne wiem jaką, bo od karmy zaczęłiśmy jedzenie, reszty się uczył no i parówki uwielbiał, jak były w domu dzieci to pewnie mu co jakiś czas smakołyk się trafił

Link to comment
Share on other sites

Byłam u Jaśminki. Dziewczynka została zaszczepiona, waży 49 kg, myślę, że na domowym jedzeniu szybko wyrówna niedobory. Ma piękną, błyszczącą sierść, dobry humor, pięknie chodzi na smyczy i niczego się nie boi :). Krzysia, z którym byłam, bardzo polubiła i na spacerze zalotnie biegała ode mnie do niego po smakołyki. Jest bajeczna! Przyplątał się do nas jakiś psiak, dość duży, Jaśminka dała się obwąchać, sama też wykonała stosowny psi savoir-vivre - zero agresji :)

Jeśli chodzi o oczy, nic bym nie robiła. Ja nie widzę takiej potrzeby, ale to tylko moja opinia. Moja Ala ma dużo gorsze oczy, ale to jej w niczym życia nie utrudnia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...