Jump to content
Dogomania

Uwaga! Zły pies - czyli wszystko o tabliczkach


Hania:)

Recommended Posts

  • Replies 392
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tu jest kilka fajnych i można zamówić tabliczkę ze zdjęciem swojego psa! :)
[URL]http://www.allegro.pl/item219203430_jedyne_piekne_zwierzece_tabliczki_ostrzegawcze_.html[/URL]
Kamienne tabliczki widzę pierwszy raz :razz:
[URL]http://www.allegro.pl/item222815880_zly_pies_eleganckie_kamienne_tabliczki_inf_.html[/URL]

jeszcze inne znalazłam :cool3:
[URL]http://www.allegro.pl/item222107604_tabliczka_8th_day_beagle_nowa.html[/URL]
[URL]http://www.allegro.pl/item221470973_super_tabliczka_owczarek_szkocki_nowosc.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ja kiedyś na dzwiach do mieszkania miałam taką wydrukowaną kartkę na której było zdjęcia mojego psa i napis "Ja tu pilnuję". Ale z tych co już inni tu podali to najbardziej podoba mi się "Jak ja cię nie zagryzę, to..." i o tym luzem biega pies i teściowa.

Ludzie nie przejmujcie się, że u mas w mieście nie ma takich. U mnie też nie ma niestety( a podobno mamy 120 tys mieszkańców), też są tylko standardowe "Zły pies" , a jak się znajdzie z napisem, że "dobiegam do bramy w..." to jest święto. A fajne tabliczki u mnie w mieście są jak jest wystawa. I tam można coś takiego kupić. Ale tylko w tedy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']Ooooo też jestem ciekawa.. prosimy o fotke :)[/quote]
W sumie nic szczególnego bo skopiowałam zdjęcie tabliczki z netu, wydrukowałam, wycięłam, za laminowałam i wsadziłam do ramki :evil_lol:. Mam taką zwykłą z napisem "tu pilnuje ja" i chow chow.
Ale jak chcecie zobaczyć to mogę pokazać :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']W sumie nic szczególnego bo skopiowałam zdjęcie tabliczki z netu, wydrukowałam, wycięłam, za laminowałam i wsadziłam do ramki :evil_lol:. Mam taką zwykłą z napisem "tu pilnuje ja" i chow chow.
Ale jak chcecie zobaczyć to mogę pokazać :cool3:.[/quote]

Świetny pomysł! Pokaż ;)

Link to comment
Share on other sites

Niektóre faktycznie powalają na kolana :lol:

ja mam taką zwykłą, za to pies na niej jest bardzo podobny do Sajlorka ;)
Zamierzam jednak zmienić na "Uwaga! Tu są dwa psy, jeden dobry, drugi zły" widziałam taką ostatnio u kogoś na wsi ;)

EDIT:
Własnie sżłam zrobić zdjęcie, i uświadomiłam sobie, że ktoś nam zarabał tabliczkę :evil: Niby nic specjalnego "Uwaga zły pies" ale jak znajdę u kogoś to chyba sobie odbiorę. I następnym razem PRZYWIERCĘ a nie przywiążę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gucio']

EDIT:
Własnie sżłam zrobić zdjęcie, i uświadomiłam sobie, że ktoś nam zarabał tabliczkę :evil: Niby nic specjalnego "Uwaga zły pies" ale jak znajdę u kogoś to chyba sobie odbiorę. I następnym razem PRZYWIERCĘ a nie przywiążę ;)[/quote]
świnka...:evil: :evil: :evil:

Link to comment
Share on other sites

Ja tez sobie sama zrobilam. Kilka roznych i na obrazku taki wsciekly, rysunkowy buldog jak z bajek Disneya. :-) No bo kto by sie bal seterka? ;-) Jak wstawie zdjecie groznego psa, to skad ktos obcy moze wiedziec czy ten drugi nie pojawi sie zza rogu? :diabloti:
Zrobilam w wordzie, z roznymi napisami i zdjeciami. Potem zalaminowalam. I to wszystko. Jak wroce z urlopu to wrzuce zdjecia.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam tabliczke "UWAGA PIES! Proszę zamykać furtkę"

A to z racji, że niektórzy ludzie zachowują się jakby wszędzie mieli firanki i wchodząc do nas zostawiali otwartą uliczkę przez co Jura uciekała.
A co najlepsze nawet mimo tabliczki niektórym sie to jeszcze zdarza :mad: zwłaszcza jeśli ktoś przyjeżdża do nas poraz pierwszy, ludzie chyba nie czytają tabliczek a potem jakbym miała groźnego psa to mógłby być problem.

Link to comment
Share on other sites

Był już temat odnośnie tabliczek, nie chce mi się szukać ;) Grunt to też ważności takiej tabliczki. Np jeśli pies kogoś ugryzie, a nie będzie stosownej tabliczki z konkretnym napisem: uwaga pies; to dzieje się to na naszą odpowiedzialność! Tabliczki powinny być umieszczone przepisowo na każdej furtce.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...