Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
oath

Nic nie je :(

Recommended Posts

Mam problem z nic nie jedzącym psem, waży 4 kg, chciałabym by 0,5 kg przytył. Niestety nic nie chce jeść, dwa dni zje Eukanubę, później Royala. Acany ani Taste Of The Wild nawet nie ruszy. Gotowane z łaski zje, niestety zazwyczaj po nim na drugi dzień ma biegunkę. Nie wiem już co z nim zrobić. Jedyne co je "jako tako" to puszki, jednak nie uważam ich za dobre jedzenie, zresztą Eukanuba i Royal też najlepsze nie są, ale co tu robić jak mi chłopak nic jeść nie chce? Ktoś był w podobnej sytuacji? Jakaś karma się sprawdziła? Może macie sposoby na takie niejadki?

Share this post


Link to post
Share on other sites

przegłodzić jeden dzień-bez żadnych smakołyków tylko swobodny dostep do wody oraz dużo ruchu,na drugi zje to co dasz.pies szczuply to pies zdrowy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też bym przegłodziła, nawet do 2 dni, wiem - drastyczne, ale mojej suce taka "dieta" pomogła, wcina teraz wszystko i nawet o stałych porach czeka już w kuchni na miskę, potem w ciągu minuty wszystko je. A pamiętam czasy, gdy nawet do kuchni nie chciało jej się wejść allbo weszła powąchała i nie ruszała jedzenia (ani bobków, ani gotowanego). Potem przez 2-3 tygodnie dawałabym samo jedzenie, bez smaczków i rozpieszczania. Potem już powinno być ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I puszki royala czu eukanuby najlepsze nie są, może spróbuj lukullusa, rinti czy terra canis. Poczytaj w dziale mokre karmy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gotowane ale ile i co wchodzi w skład gotowanego ?. Można spróbować dać samo mięsko ugotowane i troche warzyw bez wypełniacza na początek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Announcements

×
×
  • Create New...