Jump to content
Dogomania

Psy zabrane z Cmentarza ,pilnie szukamy domów!!!


dorcia44

Recommended Posts

31 grudnia zabrałam psy z cmentarza w Winnicy .

Dwa małe kundelki ,jeden 6kilogramowy ,drugi 9 kilogramowy .

Przekochane ,cudne ,czyste nie załatwiają się w domu .

Niestety starszy i troszkę większy zaczął gnębić mniejszego ,dochodzi do ataków agresji :(

może ktoś mógłby wziąć chociaż jednego psa ?[attachment=7977:winnica 087.JPG][attachment=7978:winnica 096.JPG][attachment=7979:winnica 138.JPG][attachment=7980:winnica 037.JPG][attachment=7981:winnica 110.JPG][attachment=7981:winnica 110.JPG][attachment=7982:winnica 31.12.2014 001.JPG][attachment=7983:winnica 31.12.2014 005.JPG][attachment=7983:winnica 31.12.2014 005.JPG][attachment=7984:winnica 31.12.2014 012.JPG][attachment=7985:winnica 31.12.2014 021.JPG]

 

 

 

mój tel 501014862

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Wklejam z miau:

 

Pojechałysmy z nimi na szczepienie ,przy okazji zapuściłyśmy na kleszcze .W lecznicy to są cuda dwa ,bez problemowe ,wesołe ,spokojne ..
Cos nie podobało mi się że Bolo uparcie się liże i słusznie ,ma rozlizane w miejscu szwów ,wetka mówi że to alergia na szwy wewnętrzne ,dostał maści i znów musi chodzić w abażurze icon_neutral.gif 

 

e2aad4d8acb5aa91med.jpg

 

ba18820a62f2d7bcmed.jpg

 

d65888fbdd85d490med.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dla tych, którzy nie wiedzieli... Lolek tydzień był w nowym domu. Państwo wspaniali, mieli wielką motywację i pokochali łobuza. Spał w łóżku i poczuł się u siebie. Niestety  ich 12 letnia sunia po przejściach ciągle reagowała strachem na nowego domownika:

 

"Lolek w nowym domu pewnie nie zostanie ,niestety wycofana Rózia nadal leży za stołem i się trzęsie icon_sad.gif ludzie bardzo polubili naszego psiaka ,śpi z nimi w łóżku ,nie mogą się go na chwalić ,że taki delikatny ,czuły ,że pięknie rano budził ich na dwór ..itp.
Jeszcze próbują ,jeszcze wierzą że ich sunia też polubi Lolusia ."

 

 

"Z tego nic nie będzie ,Rózia składa się z samego strachu ,to pies który ileś lat żył w piwnicy ,tam rodził miot za miotem.. icon_sad.gif 
Szkoda mi mojego Lolusia ,poleżał w piernatach i pewnie trzeba będzie jutro lub pojutrze go zabrać .
Sunia nawet do wody sama nie podchodzi. icon_sad.gif 
Loluś nadaje się do bloku w 100% ,do bloku ,do łóżka ,do rozpieszczania."

 

 

Tymczasem Bolek tęsknił ale i spokorniał, wyciszył się...

A co do Lolka zapadła decyzja o powrocie, za jakiś czas gorzej by to przeżył :(

 

"ucieszył się na widok Agnieszki ,czuł że znów coś się zadzieje ,cofnął się do pana.. icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif 
W Łomiankach już się cieszył ,ale tęskni za tamtymi ludzmi ,co tu dużo mówić ,spał w łóżku ,był tulony ,głaskany ,wszystkie smakołyki dla niego...dobrze że to tylko był tydzień.. icon_cry.gif"

 

 

Jak widzicie - jest ciężko :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...