Jump to content
Dogomania

Misja Szczeniak


bellatriks

Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Betbet']zostaw lektury,czytaj o szczeniakach:P[/quote]
Nie ma sprawy, a Ty zdasz za mnie maturę :evil_lol:

[quote name='bellatriks']Marzenko, a może chociaż w Święta znajdziesz czas? :cool3:[/quote]
Zobaczę jak się wyrobię z lekturami i wogóle nauką :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='BlackSheWolf']a ja slyszalam, ze strasznie okrzyknieta jest ta ksiazka... a nic ciekawego zbyt tam nie ma... no ale ja dopiero czytam wiec sie nie wypowiem ;)[/quote]


[I]Praktycznie zawsze znajdzie się ktoś kto może tak powiedzieć o jakiejś książce. Tak to jest, że innym się nie podoba, a innym podoba bardzo. Ja mam zamiar kupić lub wypożyczyć, a jak przeczytam to podzielę się z wami moją opinią. [/I]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Własnie skończyłam czytac i w sumie jestem pod wrażeniem ;)
Szybko się czyta i bardzo wciąga. Ksiązka pokazuje, ze psy tez są ważne i jak bardzo mimo zakazów i wszelkich przeciwnosci, człowiek, który nie wiadomo, czy jutro nie zginie na wojnie moze poświęcic się dla jednej małej istotki. Ksiązka nie jest o wychowaniu psa itd, ale polecam jeżeli ktos ma dosc nudnych czytadeł kończących się tak samo :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Wczoraj przeczytałam tą książkę (że też lektur nie potrafię czytać w takim tempie:evil_lol:)
Bardzo mi się podobała, chociaż na początku troszkę trudno było mi się wczuć w ten wojenny klimat. Jestem pod wrażeniem poświęcenia ludzi, którzy narażali własne życie chcąc uratować małego szczeniaka i próbowali wywieźć go z Iraku do USA. Lava- rozrabiak :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

U mnie książka leży w szafce... Nie została do końca przeczytana, chociaż mnie wciągneła... Nie wiem co mi się w niej podoba, bo jest wojna, a to mnie nigdy nie ciekawiło, i w pewnych momentach książka jest nudnawa... no i się zacinam, ale potem znowu brnę dalej... A teraz miałam lekturę do przeczytania i musiałam odłożyć ją na później...
Ogólnie fajna i ciekawa...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...