Jump to content
Dogomania

Misja Szczeniak


bellatriks

Recommended Posts

Zobaczyłam dzisiaj w księgarni plakat reklamujący taką książkę "Misja Szczeniak", potem zobaczyłam, że pisali o niej w PP.

Czytał już ktoś może? Warta kupna czy nie?

[url]http://www.galaktyka.com.pl/index.php?command=4&cathegory=&id=244[/url] - oto, co pisze Wydawnictwo na temat książki

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='nathaniel']To upiekę dwie pieczenie na jednym ogniu...
Psy...
Militaria też ? :)P[/quote]
Ano jest trochę militarii, bo w końcu akcja książki rozgrywa się w czasie wojny w Iraku, której realia utrudniają uratowanie znalezionego w gruzach szczeniaka :)

Pojawiają się głównie nazwy (oznaczenia?) broni (dla laików - są one na szczęście wyjaśnione). Jakaś broń palna, granaty chyba też.

Mogę odszukać i podać przykłady :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BlackSheWolf']a ja slyszalam, ze strasznie okrzyknieta jest ta ksiazka... a nic ciekawego zbyt tam nie ma... no ale ja dopiero czytam wiec sie nie wypowiem ;)[/quote]
Nie wiem, mnie się bardzo podobała, chociaż pewnie część osób uzna ją za nudną i przereklamowaną. Ale dla mnie książka jest bardzo fajna;)

Link to comment
Share on other sites

Prośba do tych którzy przeczytali albo przeczytają. Jeśli chcecie się z nami podzielić opinią o tej książce to napiszcie coś wiecej niż: mi się podobała ... (albo mi się nie podobała) to bardzo niewiele mówi. Jeśli podobała to dlaczego - czy jest tam coś o psychologii psa, może o psychologii relacji pies człowiek w skrajnych sytuacjach ... nie wiem, wymyślam ale takie rzeczy przychodzą mi do głowy po przeczytaniu recenzji tej ksiązki.

Więc serdeczna prośba jeśli już chcecie nam przekazać swoją opinię to trochę więcej niż; ".. jest fajna...". :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwekw']Prośba do tych którzy przeczytali albo przeczytają. Jeśli chcecie się z nami podzielić opinią o tej książce to napiszcie coś wiecej niż: mi się podobała ... (albo mi się nie podobała) to bardzo niewiele mówi. Jeśli podobała to dlaczego - czy jest tam coś o psychologii psa, może o psychologii relacji pies człowiek w skrajnych sytuacjach ... nie wiem, wymyślam ale takie rzeczy przychodzą mi do głowy po przeczytaniu recenzji tej ksiązki.

Więc serdeczna prośba jeśli już chcecie nam przekazać swoją opinię to trochę więcej niż; ".. jest fajna...". :p[/quote]
O psychologii psa zdecydowanie nie. Raczej o tym, jak bardzo człowiekowi może zależeć na zwierzęciu, że dniami i nocami planuje na różne sposoby akcję praktycznie niemożliwą - czyli wywiezienie psa z objętego wojną Iraku do USA; jak potrafi się zamartwiać o los czworonoga; jak się nie poddaje, gdy kolejny plan okazuje się niemożliwy do realizacji.
Przynajmniej ja to tak odbieram;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...