Jump to content
Dogomania

Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!


Recommended Posts

Nic mnie nie przekona do FB, chwali się, że ma wielu użytkownikow, nie dziwię się skoro wymusza na ludziach rejestrację i tak robi się ilość. Dlaczego nie można wejśc i cos pojedynczo obejrzeć tylko musi się zapisac do nich. Nie chce bo nie umiem się tam znaleźć, tego co mnie intereauje nie moge znaleźć a cała ta masa chłamu typu panienka musi oznajmić, ze własnie idzie do wc i robi sobie selfie, mnie nie interesuje.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, dwbem napisał:

Nic mnie nie przekona do FB, chwali się, że ma wielu użytkownikow, nie dziwię się skoro wymusza na ludziach rejestrację i tak robi się ilość. Dlaczego nie można wejśc i cos pojedynczo obejrzeć tylko musi się zapisac do nich. Nie chce bo nie umiem się tam znaleźć, tego co mnie intereauje nie moge znaleźć a cała ta masa chłamu typu panienka musi oznajmić, ze własnie idzie do wc i robi sobie selfie, mnie nie interesuje.

Ależ można. Posty publiczne widać :)

A to można odznaczyć :) - jak znajomi udostępniają takie treści to wystarczy klknąć "przestań obserwować użytkownika" i jego posty nam się nie pojawiają na głównej , widzimy tylko jak wejdziemy w jego profil:)

 

Link to comment
Share on other sites

Może można ale zupełnie nie potrafię się tam poruszać. Parę lat temu byłam na FB ale jak mnie zaczęli zalewać mailami chętni do kontaktów zupełnie mi nie znani i nie chciani ludzie z całego świata bo np. z Tailandii i innych egzotyków to odpadłam i szybko sie wyrejestrowałam. I teraz za nic tam nie wrócę.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Nadziejka napisał:

Ciociu

 to dzieki Twoim ogloszeniem sercem pisanym

 dziekuje calem sercem

Nadziejko kochana...niech się Krabusiowi dobrze żyje i niech będzie kochanym na zawsze! to najwazniejsze....a ogłoszonko to jedno wisiało na moim olx pewnie sporo ponad rok .....

Link to comment
Share on other sites

W hoteliczku ma nowe zycie cudne

 ale ale domus

domeczek swoj

 wlasny pancio

 ach .... to jest zycie

 sciskam tzrymam

 i pisalabym milion razy  ale ale  nic nie mowie

 jeno modle ... dziekuje

 dziekuje ...sciskajmy razem

Ciociu auro zabraklo mi serduszeczek

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Poker napisał:

Zajrzałam do Krabcia i oczom nie wierzę. Niemożliwe stało się prawdziwe. Cieszę się niesamowicie. Ta adopcja jest warta 100 innych.

Bardzo mocno trzymam kciuki za szczęśliwe życie wszystkich panów razem.

Też tak uważam.

Każdy piesek zasługuje na domek,ale Krabik szczególnie.

Z całej siły trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...